Telefon önerisi lazım..Max 1000 TL. LG K10 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar max 1000 tl ye kadar telefon bakıyorum.

C4 - G3 - K10 - P70 - M4 aqua

bu cihazlar arasında kaldım.

Kullanım : Oynasam mortal kombat felan oynarım. Ses kalitesi (Kulaklığa gelen ses) önemli. Genel olarak orta seviye oyunlar ve müzik/video için kullanıcam.

Telefon en kötüsünden android 5.0 olsun yani. (yada güncellenebilsin)

C4 => FHD ekranı T760 yeterince kaldırmıyor.
G3 => 2K ekranından dolayı performans sorunları yaşayabilirim. Ayrıca çok fazla ısınıyor diyorlar. Ben akşamları telefonu 3 saat elimden düşürmüyorum.

K10 => T720 gibi alt seviye bir GPUsu var. İzlediğim test videolarında oyunlarda kasmıyor gözüküyor ama 1 yıl sonra sorun çıkarır diye korkuyorum. Ayrıca donanımına göre 900 TL biraz fazla geldi bana. Bunla ilgili ciddi bir bilgiye ihtiyacım var. Sizce donanımı nasıl?

P70 => Arkadaşımda var. Kamera ve ses kalitesi istediğim gibi değil ama bataryası, T760 kullanması (720p ekranda çok sağlam performans) beni cezbediyor. Üstelik ucuz. Ama android 5.0 güncellemesi son. Ve bu güncelleme de sorunlu diyorlar. Telefonu kullanan arkadaşlar yardımcı olursa?

M4 Aqua => İstediğim fiyat/özellik telefonu ama 8GB dahili hafızası her şeyin içine ediyor. Android 6 güncellemesi ile hafıza kartını dahili hafıza olarak kullanabiliyormuşuz etkili bir biçimde...Ama ne kadar performanslı olur bilmiyorum.

Arkadaşlar iyice araştırdım. Başka telefon yok. Samsung saçma. Apple paramız yok. HTC de o fiyata donanım çok kazık. General mobile da çinli telefonlradan farksız.

Bu yeni telefonlar ne zaman çıkacak? Bilgisi olan var mı? 2-3 ay varsa beklesek mi ki...

Arkadaşlar 1000 TL altına sorunsuz telefon bulmak zor evet ama mümkünse en az sorunlusunu almaya çalışıyorum. Yazdığım telefonları kullananlar alınmasın. Hatta yanlışım varsa düzeltsinler önersinler yani. Şimdiden teşekkürler.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Sen anlatmışsın zaten bu telefonlar pek sana göre değil. Lenovo Vibe x2 alabilirsin 2 gb ram- 32 gb dahili hafıza- full hd ekran- 13 mp arka, 5 mp ön kamera- 8 çekirdekli 2.0 ghz hızında çalışan işlemci-4.5g desteği. 1000 tl altına özellikleri tatmin edici bence.

closedme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
N11 de g3 indirimde 2gun once 1090 tl aldim suan onunla yaziyorum super telofon

adron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
vazgeç kardeşim bu telefonlardan gm 5 plusu bekle ve al