Telefon Öneri

mumru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar akıllı telefon almak istiyorum fakat ne alacagıma karar veremedim 1.000 - 1.500 lira arasında bir bütce var en fazla 1.500 yani istedigim özellikler fotograf cekimi ve video cekimi iyi olacak biraz görüntü olsun HD felan işte internet te tutukluk yapmasın..Bataryada iyi gidicek tabiki bunların kullanımına göre ? Acaba önerileriniz ne olurdu kendi kafma göre gidip almak istemedim .Şimdiden teşekkürler.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O fiyata çok temiz 2. el xperia z alınır her türlü işini görür.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Merhaba arkadaslar akıllı telefon almak istiyorum fakat ne alacagıma karar veremedim 1.000 - 1.500 lira arasında bir bütce var en fazla 1.500 yani istedigim özellikler fotograf cekimi ve video cekimi iyi olacak biraz görüntü olsun HD felan işte internet te tutukluk yapmasın..Bataryada iyi gidicek tabiki bunların kullanımına göre ? Acaba önerileriniz ne olurdu kendi kafma göre gidip almak istemedim .Şimdiden teşekkürler.

Bütçeyi biraz daha arttırıp samsung galaxy s4 active aLmak daha mantıkLı..

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9301

Havale iLe: 1.568 TL

O kadar bütçeniz yoksa bu fiyata LG optimus G'den daha iyisiniz buLamazsınız..

http://www.hizlial.com/lg-optimus-g-e975/02.044.1165.0185

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Lg optimus G Gpro nexus 4 note 2 hatta bulunursa S4

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Note 2 kullanıyorum. O fiyata bulursun rahatlıkla Note 2'yi ucuzlamışlar zaten. Tavsiye ederim. Herhangi bir sorun yok.

mumru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlarınız icin cok tesekkür ederim nexus 4 icin batarya iyi degil dediler lg g icin kamera o kadar iyi dediler samsung note 2 sanki biraz eskidi geliyor ... kamera sıkıntısı ve batarya sıkıntısı olmasın yeter bana ...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bütçeyi biraz daha arttırıp samsung galaxy s4 active aLmak daha mantıkLı..

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9301

Havale iLe: 1.568 TL

O kadar bütçeniz yoksa bu fiyata LG optimus G'den daha iyisiniz buLamazsınız..

http://www.hizlial.com/lg-optimus-g-e975/02.044.1165.0185

yorumlarınız icin cok tesekkür ederim nexus 4 icin batarya iyi degil dediler lg g icin kamera o kadar iyi dediler samsung note 2 sanki biraz eskidi geliyor ... kamera sıkıntısı ve batarya sıkıntısı olmasın yeter bana ...

Note 2 kullanıyorum. O fiyata bulursun rahatlıkla Note 2'yi ucuzlamışlar zaten. Tavsiye ederim. Herhangi bir sorun yok.

Xperia Z Almak İstiyorsan 2.el değil o fiyata sıfırda alınır . http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-xperia-z-fiyati,965378.html

Ben ; LG Optimus G , LG Optimus G Pro, Samsung Galaxy S4 Öneriyorum .

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Büyük telefon istemiyor ayrıca oyun oynamayı seviyorsanız iphone 5 alabilirsiniz.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
S4 al o zaman az daha para koyup

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar araştırdım 920 nin nacigasyonu direk uyduyla yani internet istemiyor. Aynı özellikler 1020 de de varmı acaba.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

1500 tl ye sıfır 2 yıl orjinal garantili s4 satan yerler var hiçbir modele bakma git s4 al keyfine bak :D her yönden on numara cihaz

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1.620'ye sıfır Xperia Z alabilirsin. S4 lere bakma bile hernekadar donanimsal olarak zengin olsa bile verdigin paraya degmez. Telefonu eline aldiginda o saglamligi hissediceksin. Benim sana onerim Xperia Z alman.

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kamera diyosun internet diyosun pil diyosun lumia al geç fazla düşünme :)