Telefon İle İnternete Girince İnternet Çöküyor

Bu konuyu okuyanlar

enes.uyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Merhabalar
Normalde ev internetimiz 5-6 kişi bağlanmasına rağmen fazla yavaşlık olmuyor ama cihazım(Huawei Mate 10 Lite) ile internete girdiğim an herkesin internet aşırı derecede yavaşlıyor videolar 144p bile izlenmiyor yardım ederseniz sevinirim sorunu herhangi bir kaynakta bulamadım teşekkürler(İnternet TürkTelekom)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende TT kullanıyorum son günlerde bariz bir yavaşlama var bendede.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Öncelikle Merhabalar
Normalde ev internetimiz 5-6 kişi bağlanmasına rağmen fazla yavaşlık olmuyor ama cihazım(Huawei Mate 10 Lite) ile internete girdiğim an herkesin internet aşırı derecede yavaşlıyor videolar 144p bile izlenmiyor yardım ederseniz sevinirim sorunu herhangi bir kaynakta bulamadım teşekkürler(İnternet TürkTelekom)
Hocam iyi yine. Benim telefon hiç bağlanmıyor TT internete. Arkadaş anlamadım gitti. Odamdan çekmiyor internet.

Despot Han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Hocam iyi yine. Benim telefon hiç bağlanmıyor TT internete. Arkadaş anlamadım gitti. Odamdan çekmiyor internet.
Hocam, bağlanmıyor derken anlamadım. Telefonunuz ile erişim sağlamıyorsanız hiç ilgili numarayı arayıp bildirmediniz mi ?

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Hocam, bağlanmıyor derken anlamadım. Telefonunuz ile erişim sağlamıyorsanız hiç ilgili numarayı arayıp bildirmediniz mi ?
Bildirdik de hiçbirşey yapmadılar. İlk Fırsatta TT den kaçacağız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modemle alakalı dediler sonra yeni modem alın. Adamlar 400 TL istediler tabi yeni modem için. Şu anlık mobil veri ile idare ediyorum.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Telefonunda problem olabilir.

enes.uyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Son mesajlar