Telefon Hafızası hk.

Bu konuyu okuyanlar

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Merhaba;

3 yıldır Samsung J7 Prime kullanıyorum, dahili hafızası 16 gb, 32 gb hafıza kartı bulunuyor telefon hafızasında şuan 1,5 gb boş olan var gereksiz bir çok resim vs. dosyaları sildim, telefon hafızasında çok fazla program kurulu değil hafıza kartında kurulu son 1 haftadır telefon sirekli alanınız dolmak üzere uyarısı veriyor temizliyorum ama sürekli olarak alanınız dolmak üzere hatası veriyor, bu sorunu nasıl çözebilirim.

Teşekkürler.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Merhaba;

3 yıldır Samsung J7 Prime kullanıyorum, dahili hafızası 16 gb, 32 gb hafıza kartı bulunuyor telefon hafızasında şuan 1,5 gb boş olan var gereksiz bir çok resim vs. dosyaları sildim, telefon hafızasında çok fazla program kurulu değil hafıza kartında kurulu son 1 haftadır telefon sirekli alanınız dolmak üzere uyarısı veriyor temizliyorum ama sürekli olarak alanınız dolmak üzere hatası veriyor, bu sorunu nasıl çözebilirim.

Teşekkürler.
İmkaniniz varsa cihazı sıfırlayın.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
WhatsApp ve Facebook uygulamalarınız o alandan çalıyor.

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Yaklaşık 3 ay önce sıfırlama yapıp smart swich ile yüklemiştim yeniden ama son 1 aydır hafıza aşırı şekilde doluyor, gereksiz dosyaları siliyorum yine aynı şekilde şuan kullanılabilir alan 680 mb güncellemeleri alacağım playstore alanınız dolmak üzere uyarısı veriyor.