Telefon Alacağım Ama Kararsızım

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
walla hocam bende aynı ikilem içindeyim, gönlüm G7 den yana, bi yandan da GM 4G de yeni çıktı piyasaya Lolipop 5.1.1 google güncellemesi cazip geliyor fiyat bi yandan 699TL puanla falan daha da aşağıya iniyor, fakat GM pek kaliteli gelmedi bana plastik kasa oyuncak gibi geldi açıkçası fakat G7 metal kasa 5.5 inç ekran tasarım arayüz olsun çok daha güzel ve kaliteli..

GM 4G nin tarafsız büyük incelemesini bekliyorum duruma göre hareket edicem fakat şimdilik gönlümden geçen G7 900TL gib bir rakama alabiliyorum onu da.. 200TL lik fark var ama kalite üstün gibi geldi bana...
Gm 4g bana şekilsiz geliyor fiziksel ve arayüz olarak ondan g7 almayı düşündüm bu sefer de sar değeri yüzünden kararsız kaldım saçma sapan bir durum yani

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence boyut sıkıntı degilse zenfone 6 al bende zenfone 5 kullaniyorum 0 kasma donma tek sıkıntı zenfone 5 de batarya

superyorist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadasım bence türkiyedeki popüler telefon markalarına takılma bulabilirsen istediğin fiyata Meizu MX4,Oneplus One,Xiaomi mi4 bunlardan birini alabilirsin.

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
sar değeri diğerlerine göre biraz fazla gibi gözükebilir ama yinede sınırların altında bence buna fazla takılmamak gerek, bilmiyorum ben detaylı incelemesini bekleyeceğim, GM 4G kağıt üstünde iyi gibi ama incelemelerden sonra karar vericem, dediğim gibi tasarım görünüş kalite açısından G7 şu anlık önde bence, GM 4G yi de az buçuk inceledim plastik oyuncak gibi geldi G7 nin yanında.. özellikleride nerdeyse aynı..hatta pili daha iyi G7 nin..

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
walla hocam bende aynı ikilem içindeyim, gönlüm G7 den yana, bi yandan da GM 4G de yeni çıktı piyasaya Lolipop 5.1.1 google güncellemesi cazip geliyor fiyat bi yandan 699TL puanla falan daha da aşağıya iniyor, fakat GM pek kaliteli gelmedi bana plastik kasa oyuncak gibi geldi açıkçası fakat G7 metal kasa 5.5 inç ekran tasarım arayüz olsun çok daha güzel ve kaliteli..

GM 4G nin tarafsız büyük incelemesini bekliyorum duruma göre hareket edicem fakat şimdilik gönlümden geçen G7 900TL gib bir rakama alabiliyorum onu da.. 200TL lik fark var ama kalite üstün gibi geldi bana...

arkadasım bence türkiyedeki popüler telefon markalarına takılma bulabilirsen istediğin fiyata Meizu MX4,Oneplus One,Xiaomi mi4 bunlardan birini alabilirsin.

GM 4G al geç o zaman

1000 lira bütçe varsa mx4 al

Bence boyut sıkıntı degilse zenfone 6 al bende zenfone 5 kullaniyorum 0 kasma donma tek sıkıntı zenfone 5 de batarya

Gm 4g bana şekilsiz geliyor fiziksel ve arayüz olarak ondan g7 almayı düşündüm bu sefer de sar değeri yüzünden kararsız kaldım saçma sapan bir durum yani
Arkadaşlar g7 nin sar değerini araştırdım tek antende 0.70 çift antende 1.40 oluyormuş.Çift anten hat çekmediği zaman devreye giriyormuş.Yani son kararımı verdim çok şükür g7 alacağım.

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hayırlısı olsun, sanırım bende G7 alcam, birkaç gün daha bekleyip şu GM 4G incelemesini bir göreyim önce :)