Telefon alacağım 4 seçenek arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One V
HTC Desire hd
Sonny ericsson Neo V
Samsung Galaxy W

Siz hangisini tavsiye edersiniz. Yada bunlardan başka bu fiyatlarda önerebileceğiniz telefon var mı arkadaşlar.
2 kez yanlış tercih yaptım telefon konusunda bu sefer yanlış tercih yapmak istemiyorum. Oyun ve İnternet bakımından hangisi iyidir

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bana kalırsa bu 4 seçenekten desire hd yi al one v android ice cream i desteklesede ekran çok sönük geldi bende lg optimus black ile desire hd arasında kalmıstım ama optimus black i aldım hiçte pişman degilim çok güzel telefon optimus black ide tasiye ederim neo v ile galaxy w dayanıksız geliyor bana yinede senin tercihin çift çekirdekli xperia u yu tavsiye ederdim fakat dahili hafızasının 4 gb olması ve harici hafızanın olması en büyük dezavantajları

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tavsiyem kağıt üstünde özelliklere bakıp karar verme, git ürünleri incele ben one v aldım malzeme kalitesiyle en yeni yazılımlarıyla ekranıyla kamerasıyla one v yi tavsiye ediyorum.

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Desire HD için eskidi unut diyorlar genelde o yüzden aklımı kurcalıyor. evet baktım o telefona ancak dediğin gibi hafıza çok büyük sıkıntı :/

peki one v de flash desteği yok yazıyor sitelerde kullanan biri olarak bana bilgi verebilir misin

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hocam ben Neo V kullanıyorum. Aklını kurcalıyan tüm sorularını sor, yanıtlamaya çalışayım.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
flaş destegi var diye biliyorum ben küçük ekranlı telefon alma xperia ray in ekranı çok küçük :D ama donanım güzel

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran boyutundan dolayı eledim xperia rayi :)

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
flaş destegi var diye biliyorum ben küçük ekranlı telefon alma xperia ray in ekranı çok küçük :D ama donanım güzel

ya bir kaç sitede flash desteğinin olmadığı söyleniyor bazı kullananlarda var diyor bazılarıda yok diyor iyice kafamı karıştırdı o konu :(

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Boşver Sen Onları :p Sen Bunlara Bak :p

* Nokia 3310
* Nokia 2100
* Nokia 1100
* Nokia 7650

Nokia. Connection People :p

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben Neo V kullanıyorum. Aklını kurcalıyan tüm sorularını sor, yanıtlamaya çalışayım.

Neo V konusunda çok araştırma yaptım aslında ilk olarak bu telefonu alacaktım ama sonra önüme başka tercihler çıkınca çok arada kaldım.
Neo V biraz şans diye biliyorum mesela bazı alanlar takılma olduğunu söylüyor bazıları ise canavar gibi olduğunu sen android 4.0 güncelledin mi bir sorun oldumu sende

Boşver Sen Onları :p Sen Bunlara Bak :p

* Nokia 3310
* Nokia 2100
* Nokia 1100
* Nokia 7650

Nokia. Connection People :p

espirin için teşekkür ederim ama biraz saçma oldu sanırım..

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Neo V konusunda çok araştırma yaptım aslında ilk olarak bu telefonu alacaktım ama sonra önüme başka tercihler çıkınca çok arada kaldım.
Neo V biraz şans diye biliyorum mesela bazı alanlar takılma olduğunu söylüyor bazıları ise canavar gibi olduğunu sen android 4.0 güncelledin mi bir sorun oldumu sende

4.0.4 güncellemesini yaptım. İlk defa androidle tanıştım ben, 4 gb hafıza kartım var fifa 12 gibi oyunlarda kasıyor. Ama onun dışında uygulamalarda hiç kasma yok. Özellikle fotoğraf kalitesinden ve İnternet uygulamalarından çok memnunum. İlk kurduğunuzda bazı kasılmalar oluyor ancak daha sonra hafıza kartını biçimlendirip telefonu onarınca kasma vs olmuyor hiç.

Eğer duruşunu ve özellikleri beğeniyorsanız tavsiyedir. Sony, ayrı bir marka ya hu.

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.0.4 güncellemesini yaptım. İlk defa androidle tanıştım ben, 4 gb hafıza kartım var fifa 12 gibi oyunlarda kasıyor. Ama onun dışında uygulamalarda hiç kasma yok. Özellikle fotoğraf kalitesinden ve İnternet uygulamalarından çok memnunum. İlk kurduğunuzda bazı kasılmalar oluyor ancak daha sonra hafıza kartını biçimlendirip telefonu onarınca kasma vs olmuyor hiç.

Eğer duruşunu ve özellikleri beğeniyorsanız tavsiyedir. Sony, ayrı bir marka ya hu.
Teşekkür ederim bilgiler için. Peki internet nasıl yani hızlımı

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Teşekkür ederim bilgiler için. Peki internet nasıl yani hızlımı

Modemin yakınındaysan evet, uzaktaysa değil. Eğer merkezdeyseniz avea 3g süper çekiyor. Ben 760 lira verdim açıkçası, ama hiç itirazım yok. Hem şık, hem fotoğraf kalitesi mükemmel.

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim bilgiler içinn aklımın bir köşesine tuttum.. Diğer telefonlardan kullanan arkadaşlar varsa onlardan da bilgiler almak isterim çünkü aklım iyice karıştı :)

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
HTC One V
Artıları : İyi bir kamera + ICS İşletim Sistemi + Güncelleme Desteği + Sense Arayüzü + İyi ses kalitesi
Eksileri : 512 Mb Ram - Düşük batarya süresi
HTC Desire hd
Artıları : 768 Mb Ram + Geniş Ekran + ICS Desteği Alacak olması + Sense Arayüzü
Eksileri : LCD ekran - Eski bir model - Ağır (~146 Gr) - Düşük batarya süresi
Sonny ericsson Neo V
Artıları : İyi batarya süresi + Kamera fena değil + Şık tasarım + ICS Desteği alacak olması + Ekran kalitesi
Eksileri : 512 Mb Ram - Exmor R sensör yok
Samsung Galaxy W
Artıları : Hızlı arayüz + Pratik Kullanım + Ele oturan tasarım
Eksileri : 512 MB Ram - Ekran LCD - ICS Yok.

Ben olsam HTC alırdım. Şarj süresi büyük sorun ama bilgin olsun.
(Google Nexus S kullanıyorum)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bunlarla hiç ugrasma optimus black al tek -si yazılım desteği kamera süper görüntülü görüşme var bu yazdıgın telefonların hiçbirinde şebeke üzerinden görüntülü görüsme yok bu telefonların hepsinden hafif ve ince ve ekranıda çok parlak

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One V
Artıları : İyi bir kamera + ICS İşletim Sistemi + Güncelleme Desteği + Sense Arayüzü + İyi ses kalitesi
Eksileri : 512 Mb Ram - Düşük batarya süresi
HTC Desire hd
Artıları : 768 Mb Ram + Geniş Ekran + ICS Desteği Alacak olması + Sense Arayüzü
Eksileri : LCD ekran - Eski bir model - Ağır (~146 Gr) - Düşük batarya süresi
Sonny ericsson Neo V
Artıları : İyi batarya süresi + Kamera fena değil + Şık tasarım + ICS Desteği alacak olması + Ekran kalitesi
Eksileri : 512 Mb Ram - Exmor R sensör yok
Samsung Galaxy W
Artıları : Hızlı arayüz + Pratik Kullanım + Ele oturan tasarım
Eksileri : 512 MB Ram - Ekran LCD - ICS Yok.

Ben olsam HTC alırdım. Şarj süresi büyük sorun ama bilgin olsun.
(Google Nexus S kullanıyorum)

HTC den ikisi arasında hangisini tercih ederdin

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ben bir ürün alacağım zaman www.kiyas.la sitesine girerim. Eniğinden cücüğüne tüm özelliklerini karşılaştırırım. Ama bana sorarsanız da fiyat çok farketmeyecekse 1 GHZ üzerinde almanız

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
one v flash desteğine sahip 720 p videoları şak diye yüklüyor tarayıcısı yakınlaştırma uzaklaştırma çok iyi galaxy nexusla karşılaştırdım performansı aynı

ayrıca raminin 512 olmasına takılma sense 4.0 mütiş bi arayüz facebook twitter entegre 4-5 oyun açık internet açık arkada ram 100 mb boş kalıyor hiçbir kasma yok

virus18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
one v flash desteğine sahip 720 p videoları şak diye yüklüyor tarayıcısı yakınlaştırma uzaklaştırma çok iyi galaxy nexusla karşılaştırdım performansı aynı

ayrıca raminin 512 olmasına takılma sense 4.0 mütiş bi arayüz facebook twitter entegre 4-5 oyun açık internet açık arkada ram 100 mb boş kalıyor hiçbir kasma yok
Hımm anlıyorum peki bataryası değişmiyormuş sanırım doğrumu?

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Samsung galaxys s plus derim çok güzel cihaz.

Samsung galaxy s plus aldım babama babalar günü hediyesi olarak . Şiddetle öneririm full gs videoyu direk açıyor. 2. Saatlik 720 p videoyu direk açıyor .

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
HTC den ikisi arasında hangisini tercih ederdin

HTC One V tercihim olurdu heralde.Sebebi ise Android 4 ile geliyor olması.
Kullandığım cihaz Android4 ve gerçekten mükemmel olmuş. Bu saatten sonra Android 4 altından bir sürüm kullanma bence.
Ama Desire HD de güzel cihaz. İkisini de eline alıp kullanmanı/denemeni kesinlikle öneririm.

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hımm anlıyorum peki bataryası değişmiyormuş sanırım doğrumu?
bataryası değişmiyor yekpare gövdesi var sadece kavisli kısım çıkıyor sim card ve micro sd takıyosun 16 gb class 4 taktım takır takır işliyo şunu da söyliyim yazdığın telefonların arasında en kaliteli malzemeye sahip ekranı geçtim arkayı tırnağımla çizmeye çalışıyorum çizilmiyo (anahtar yemedi) onun dışında sense 4.0 bağımlılık yapıyo dshd sense i çok eski geliyo bi de dshd bataryası çok gitmiyo diye biliyorum alanlar çok şikayetçi bataryasından

ha bu arada batarya ömrü bitince telefonu çöpe atmıyosun, servise sordum değiştiriyolarmış

Samsung galaxys s plus derim çok güzel cihaz.

Samsung galaxy s plus aldım babama babalar günü hediyesi olarak . Şiddetle öneririm full gs videoyu direk açıyor. 2. Saatlik 720 p videoyu direk açıyor .

galaxy s plusa ben de çok baktım özellikleri one v den iyi denebilir ama turkcellde telefonları da yan yana tuttum baktım. one v ye karar verdim çünkü sense arayüzü touchwize göre daha güzel geldi bana ayrıca samsung ürünlerine hep bi antipatim olmuştur o yüzden one v karar verdim one s aklımda kalmadı değil, ama s2 görünümünde daha ucuz bi telefon arayanlara s advance güzel bence

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bataryası değişmiyor yekpare gövdesi var sadece kavisli kısım çıkıyor sim card ve micro sd takıyosun 16 gb class 4 taktım takır takır işliyo şunu da söyliyim yazdığın telefonların arasında en kaliteli malzemeye sahip ekranı geçtim arkayı tırnağımla çizmeye çalışıyorum çizilmiyo (anahtar yemedi) onun dışında sense 4.0 bağımlılık yapıyo dshd sense i çok eski geliyo bi de dshd bataryası çok gitmiyo diye biliyorum alanlar çok şikayetçi bataryasından

ha bu arada batarya ömrü bitince telefonu çöpe atmıyosun, servise sordum değiştiriyolarmış

galaxy s plusa ben de çok baktım özellikleri one v den iyi denebilir ama turkcellde telefonları da yan yana tuttum baktım. one v ye karar verdim çünkü sense arayüzü touchwize göre daha güzel geldi bana ayrıca samsung ürünlerine hep bi antipatim olmuştur o yüzden one v karar verdim one s aklımda kalmadı değil, ama s2 görünümünde daha ucuz bi telefon arayanlara s advance güzel bence
Siz bilirsiniz ben çok beğendim. Tarayıcısı işlemleri oyunlardaki hızı falan çok memnun etti :) Babama aldım zaten. S serisi herzaman iyidir aklınızda olsun. Kendi ihtiyacım olsa. Es geçtim s3 alıcaktım. Erteledim biraz. S3 alacağım bende .