Teknobiyotik ve Nvidia Death Stranding Kampanyası

edgetype

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknobiyotik üzerinden RTX 2060 ekran kartına sahip bir sistem almayı planlıyorum. Bildiğiniz üzere Nvidia bir kampanya başlatmıştı, RTX20 serisi ekran kartı alanlara Death Stranding oyununu hediye ediyordu. İncehesap, İtopya vb. platformlarda bu kampanyanın duyurusu yapılırken Teknobiyotik sitesinde bu duyuru yapılmadı. Ayrıca "GeForce RTX satın alın, Death Stranding oyununu kazanın" sayfasında, partnerler bölümünde Teknobiyotik'in ismi yok. Bende bu yüzden emin olamayıp e-posta yazdım Teknobiyotik'e. Ona yanıt gelmese de Twitter'dan gönderdiğim özel mesajıma yanıt geldi. "Merhaba. Bu çalışma marka özel değil, chipset özel bir çalışma. Bu nedenle ürün faturası ve rtx ürün seri nosu girerseniz kupon alabilirsiniz. http://nvidia.com.tr'ye de yazıp öğrenebilirsiniz." gibisinden bir yanıt verdiler. Fakat emin olamadım. Sitelerinden böyle bir kampanyanın duyurusunu yapmamaları ve partnerler kısmında olmamaları. İlk baştan Teknobiyotik böyle kampanyaların duyurusunu yapmıyor diye düşünsem de, 1-2 gün önce başlayan AMD-AC:Valhalla kampanyasının duyurusu sitelerinde yer alıyordu. 9 Temmuz'dan sonra Teknobiyotik üzerinden RTX serisi bir ekran kartı aldınız mı? Aldıysanız bu kampanyadan yararlandınız mı? Ayrıca AMD'nin RX 5000 serisi ekran kartı alanlara Godfall hediye ettiği kampanyanın duyurusu yapmışlar sitelerinde. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
5. Satın aldığınız kampanya dahilindeki pakette bulunan paket kodunu girin.

Demişler, sanırım bahsettiğiniz sitelerde kampanyalı paketlerden var ve oyun kodu paket içeriğinde bulunuyor. Bu maddeyi onlara sormak lazım, farklı bir yolu da olabilir yanlış bilgilendirme yapmayalım :)