Tek Tip Şarj Aleti Geliyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Türkiyede nufus cüzdanları ne zaman değişirse, işte o zaman şarz aletleride standart hale geçer 10 yıldır aynı masallar

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Bence hava gazı şarj edilen telefon üretsinler :p

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İPhone latin tasarimi baya bi bozulur o zaman iPhone a dokunmasinlar abi

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
arkadaş bir ben mi sevmiyorum şu mikro usb'yi. bir müddet kullandıktan sonra tam oturmuş hissi vermemeye başlar, kolay çıkmaya başlar, biraz kımıldadı mı bağlantıyı koparır.

hele bir de bunun geriye dönük uyumlu olması için kastıkları bir mikro usb 3.0 versiyonu vardır ki, adı mikro olmasına rağmen standart usb girişinden bile daha geniştir ve kablosunun o kısmı daha kalındır, yan taraftan sonradan eklenmiş gibi bir görüntüsü vardır ki gayet çirkindir.

iphone 5 ya da 5s'im yok ama inceledim lightning kabloları, şıkırt diye oturan, ne türlü taktığın fark etmeyen, mikro usb'den dahi daha küçük, gayet de hızlı bir bağlantı sistemi.

ben takıp asılı bırakıyorum hiçte kolayca çıkmıyor

Reaksiyon puanı
16,118
Lighting veya m.usb olsun ya da yeni birşey olsun fark etmez, aynı olması iyi fikir. Hatta kulaklık çıkışı da buna uyumlu olsun, telefonda tek giriş kalsın pratik olsun

o işe yaramaz telefonu sabaha kadar şarj olurken mp3 çalması zor olur bu benim işime gelmez radyosu da çalışmaz ...

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
bunlarla uğraşacaklarına.bu akıllı telefonların şarjları hemen bitiyor.şarjdan çıkmıyor ki zaten.

telefon akıllı batarya gerizekalı.