Tek Bilgisayarda 2 İşletim Sistemi (animasyon)

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Öbür forumda da vardı heba olmasın. Aynen buraya.

Microsoft Virtual PC 2004 ile birden çok işletim sistemini bilgisayarınıza kurabilir, çalıştırabilirsiniz.

Peki Nasıl Kullanılır?
Sizler için çok güzel bir animasyon hazırladım.

İzlemek için TIKLAYIN

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
AtakaN dedi ki:
buna gercekten ıhtıyac duyuyormusunuz ve nıye ?
öğrenmek ısıtyorum

Diyelim ki linux kullanmak istiyorsun merak ediyorsun, bunun için kullanabilirsin. Sonra internette bir linux programı ya da oyunu gördün denemek istiyorsun hemen açıp kullanabilirsin, Güvenlik testleri mi yapmak istiyorsun ikisini birlikte dene.. ;)

J3uLuT

Öğrenci
sLm. Pesimist ÖnceLikLe TşkrLr. ßunu Hiç ßiLmiyordum :-\ Aceba KullanabıLmeme Yardımcı oLaßıLırmısınız? ÖnceLikLe ßi Kaç Soru.. DownLoad Sitesinde;

32 BIT\setup.exe

64 BIT\setup.exe

ßu Ikı Secenek Var. ßunLarın Hangısını Ne AmacLar İndirecez. ßen Ikısınıde Indırecem $ımdıde ßiraz AçıkLayaßıLırmısınız. :) Ikıncısı Xp ,Vısta Vs.. KuruLumLarını ßıLıyorumda.. Pardus.. O nasıL oLuyor? Nerden ßuLaßıLırım? ßide Arkada$Lar Linux'u ßırı ßana tam oLarak AçıkLayaßıLırmı :-[ TşkrLr $ımdıden.

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
pardusun kurulumunu da gösterdim zaten animasyonda.

http://www.pardus.org.tr/ adresinden indirebilirsin pardusu.

32 bit ve 64 biti ise kullandığın sisteme göre seçmelisin. seninki büyük ihtimal 32 bittir.

NecronomicoN

Profesör
virtual pc 2007 yi indiriyorum. fakat supported systems de vista olarak ultimate ve home business var. umarım home premium da da çalışır.

SDN Son Haberler

Son mesajlar