Tek başıma para kazanma yolları

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Bilgisayar almak için para biriktiriyorum. Büyük bi kısmını biriktirdim. Kalan kısmını evde bilgisayar başında para kazanabileceğim yol varmı. Ekibim falan yok. Tek başımayım. Tasarım denemiştim ama tanımadığım için pek kazanamadım. Yardımınızı bekliyorum m

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Sabırlı isen makale siteleri ya da kişisel olarak makale satabileceğin yerler var 100 kelime 1,5TL gibi ya da 2TL on parmak varsa yazı yazmayı seviyorsan gerçek bilgileri düşüncelerinle fikirlerinle harmanlayıp makale ile bir kısmını daha biriktirebilirsin. 1 Ayda makaleden 3.5k para kaldırmıştım tek başıma full makale yazdım ama. full

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Sabırlı isen makale siteleri ya da kişisel olarak makale satabileceğin yerler var 100 kelime 1,5TL gibi ya da 2TL on parmak varsa yazı yazmayı seviyorsan gerçek bilgileri düşüncelerinle fikirlerinle harmanlayıp makale ile bir kısmını daha biriktirebilirsin. 1 Ayda makaleden 3.5k para kaldırmıştım tek başıma full makale yazdım ama. full
Peki alıcıyı nasıl buluyorsun. Yazı yazmayı seviyorum. Hızlıda yazıyorum. Sadece bazı yazım kurallarına dikkat etmem gerekiyor :) Alıcı bulabileceğim platform var mıdır?

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Eğer iyi bir şey bulamazsan son çare olarak Payquest diye bir uygulama var 1.sınıf düzeyi sorular var.Onları bildikçe para kazanıyosun.Ve 200 tl üstü olunca çekebiliyorsun

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Eğer iyi bir şey bulamazsan son çare olarak Payquest diye bir uygulama var 1.sınıf düzeyi sorular var.Onları bildikçe para kazanıyosun.Ve 200 tl üstü olunca çekebiliyorsun
200TL yapmak nekadar sürüyor. Ve ödeme yöntemleri neler. Papara kullanıyorum çünkü. Ama İbanda var.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
200TL yapmak nekadar sürüyor. Ve ödeme yöntemleri neler. Papara kullanıyorum çünkü. Ama İbanda var.
Ödemede var kazanma kolay ama para az veriyor eğer bir günde 5 saat falan ayırırsan 200 tl yaparsın sorular çok kolay

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Evet bikaç platform var ama özelden vereyim isimlerini reklam olmasın.

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Fotoğraf çekebiliyorsan, az çok hakimsen fotoğraf stock siteleri var. İnsanların ihtiyacı olduğu düşündüğün fotoğraflar çekip koyuyorsun ve para kazanıyorsun ama sabır işi. 1 yılda yüzlerce fotoğraf koyarsan biraz para alabilirsin ama buna 2-3 yıl devam edersen normal iyi bir maaşın oluyor ve sonsuza kadar fotoğrafın satıldıkça sana para geliyor. 4 kişilik bir aileyi geçindiren kişileri tanıyorum bunun sayesinde. Ama dediğim gibi hevesli olman ve fotoğrafçılığın kurallarını temel bilmen gerekiyor. Shutterstock'un makaleleri var sarsıntı, gren olmayacak. Marka görünmeyecek gibi..