Technopat'ın cevap veremeyen üyeye yürümesine karşılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
İnanamıyorum ya. Özelden bana yazanlar var. Ban yemekten korkuyoruz diye.
Yemin ederim ki inanamıyorum. Technopat'tan yöneticilere; Forumunuzu ban yeme korkusuyla kullanan var! Fikirlerini açıklamaya dahi korkuyorlar artık!
Ben dedim zaten. Ban yemekten korktukları için moderatörlerle iyi geçiniyorlar. :)

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Şimdi de bana dava açacaksınız diye korkuyorlar. Hiç mi kendinizde hata aramıyorsunuz? Kullanıcılarınız bile bandan korkuyor. Değil mi @Osdev ? Sen ifşa ediyordun. Ama sana ne oldu da Anti Technopat iken onlara ifşa eder oldun? TeTeOS'ta yediğin ban seni çok değiştirdi :)

1590413655299.png

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,789
Yaklaşık 3 sene kadar önce Technopat’a üyeydim. Bir iki moderatör kalıcı ban attı, çok da iyi yaptı. Saçma üyelerle aktifliği fazla olan bir yer.
Evet, belki aktif üye sayısı fazla, ama çoğunluk acemi çocuklardan oluşmak üzere, neredeyse tamamı boş bir mekan. Bir seneye yakın bir üyedir buradayım. Gerçekten buranın kıymetini bilmek lazım. Ayrıca @enes.wtp’yi de olayla ilgili açıklama yapması için davet ediyorum. Ban sebebimi sorunca aldığım cevap;
-Moderatöyler hesap sormaz taaam mı?
Bu cevabı aldım. Technopat'ta kaliteli üyeler de var buna bir şey diyemem, ama genel duruma bakınca herkesin bir sürü mesajı var. Yazdıkları boş ve anlamsız cevaplardan oluşuyor çoğu üyenin. Multi üyeliğe açık, hilenin bol olduğu bir mekanda olmak kim ister ki? Üyelerine değer vermiyorlar, gereksiz sebeplerle ban atıyorlar. Evet, benden bu kadar. Bu da benim Technopat deneyimim. Burada lafım üyelerin çocuk olması değil, deneyimsiz ve bilgisiz insanları yönetim kadrosuna alacak kadar deneyimsiz ve olmaları. Yönetime herkesi almamalılar, bir sitede 30 tane yönetici olursa, olacağı budur.

Son düzenleme:

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
@enes.wtp’yi de olayla ilgili açıklama yapması için davet ediyorum.
Kendisi düzgün açıklama yapmak yerine Hasan böyle şöyle diyebileceği ve arkadaşı Youtube üzerinden bile "selam hasan canım" şeklinde cevap yazarak bulaşacağını gösterdiği için kendisinin açıklamasını kabul etmiyorum. Bu konu gerekirse kurucuları Recep Baltaş'a kadar gitmeli. Ban meraklısı modlara değil. Ama haberleri olsun artık o forum bizim için tamamen öldü.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
@hasanmerkit ne oluyor en baştan beri hakim olamadım da?
Bahsi geçen forum sitesi üyelerin çoğuna haksızlık ediyorlar ve ben bu üyeleri savunmak için toplanmaya davet ettim. Hepsi de kabul ettiler. En son benim forumu isyansız şekilde bırakırken ban yemem sonucu isyan etmeye başladım ve hak ettikleri cevapları herkese açık şekilde vermeye başladım.
Bazı kullanıcıların ayrıcalık tanındığı da gözlemlendi. Öyle ki, bir tanesi Discord grubumuza toplasan bir adam etmez dedi ve buna da sesleri çıkmadı.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Bu arada bir şey farkettim enes.wtp SDN hesabında burdaki çoğu kişiyi kötülemeye çalışmış ve sonra silmiş. Komiksin. :D
Ben mi silmişim? Moderatör arkadaşlara sor istersen. Hasanmerkit sen istersen hala Technopat için hesap açmaya çalıştığını anlat. Moderasyon ekibinin gizliliği olmasa açıklanacak şeyler var ama şükret görevime saygım var.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Açıklamaya odaklanılmayacağını biliyordum. İlk mesajı bu. Ümidinizi kesin şundan.
Konuya yeni geldim, ne dememi beklersiniz HZ.HasanMerkit Bey? Siz açtığınız hesaplardan haber verin, anlatın velet topluluğunuza isterseniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadan gizli gizli 1 kişiye saldırıcağınıza direk konu açın. Buna 2 yüzlülük denir. :)
Ya siz bana iyice konuyu açıklar mısınız? Konu içeriğine hakim değilim şu an.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Konuya yeni geldim, ne dememi beklersiniz HZ.HasanMerkit Bey? Siz açtığınız hesaplardan haber verin, anlatın velet topluluğunuza isterseniz.
Velet topluluğu dediğiniz toplulukta halen Technopat'ı aktif olan kullanıcılar var. Çok ağır bir rezillik olmadı mı bu mesajın? Al işte :D

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749

Konuyu baştan okuyun anlarsınız. Direk benim mesajıma takılmışsınız.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Konuyu baştan okuyun anlarsınız. Direk benim mesajıma takılmışsınız.
Öyle ölmez. Roket at.

Genelde size yapılan isyanları okumuyorsunuz. Okursanız hakim olursunuz.
Az önce yaptığın velet topluluk açıklaması moderatör olman sebebiyle insanları Technopat'tan soğuttu.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Köle gibi davranan insanlar beyni gelişmemiş topluluktur. Sosyal içerisinde beyni gelişmiş onca üye var ama sizin yanınızda ve size kölelik yapanlar gelişmeyen insanlar.
Köle kelimesinin anlamını daha düzgün araştırın. Moderatör olarak gelip yaptığınız açıklamalar halen Technopat kullanıcılarının da dahi olduğu gruba HAKARET.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Hala Sosyal'e üyelik açmak istiyorsun. Forumlar bir siyasi parti değildir. İsyan çıkartmak ne? İsyan çıkartınca burada Hakkı Alkan, orada Recep Baltaş ayağınıza kapanacak mı?
1 ay ban mümkün mü? isimli konudan sonra hesap açtım mı? Ayağımıza kapılmazlar, kendilerini yargılarlar diye umuyorum. Ama sen şimdiden bundan çok uzaksın. Sıfır hata mısınız siz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...