Technopat Tarzı Çözüm

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Bu forumu sevmediğimi nereden çıkardın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saçma değil. Orası Türkçe’ye önem veren bir mekan. Ben burada, Yetkililerin bile cümlenin sonuna nokta koymamasına saçma diyor muyum? Her yerin kuralına saygı duymak zorundasınız. Ben o forum sayesinde yazım kurallarını öğrenen insanlar tanıyorum.
Aga i yi ı yazıorum diye ban yedim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Bu forumu sevmediğimi nereden çıkardın?

Saçma değil. Orası Türkçe’ye önem veren bir mekan. Ben burada, Yetkililerin bile cümlenin sonuna nokta koymamasına saçma diyor muyum? Her yerin kuralına saygı duymak zorundasınız. Ben o forum sayesinde yazım kurallarını öğrenen insanlar tanıyorum.
Bu forumu sevmene bir sözüm yokki :D

Şimdi orda böyle bir hal var.
Hep doğru öneri yap, hep yazım kurallarına dikkat et. Hatta forumun saygılı seçilen kişilerinden ol.
Tüm moderasyon ekibi senin en küçük yanlışını tutmak seni banlamak için sıra kovalayacaktır. Çok şahit oldum bu duruma, çünkü uzun zaman önce bende oranın aktif kullanıcısıydım.

Son düzenleme:

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Kanıt gösterin o zaman. Bir harfi yanlış yazdınız diye asla ban yemezsiniz. Siz tüm i’leri ı yazdıysanız banlanmanız çok normal.
var kanıt atıyım telden durun durun

Bi forumu sevmene bir sözüm yokki :D

Şimdi orda böyle bir hal var.
Hep doğru öneri yap, hep yazım kurallarına dikkat et. Hatta forumun saygılı seçilen kişilerinden ol.
Tüm moderasyon ekibi senin en küçük yanlışını tutmak seni banlamak için sıra kovalayacaktır. Çok şabit oldum bu duruma, çünkü uzun zaman önce bende oranın aktif kullanıcısıydım.
aga kanıt var wındows 10 kasarmı dedım mod denen herıf alınırmı dıe deıstırmıs .d

sdn varken tecnopatapat nedır yav hahaha

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59

aga kanıt var wındows 10 kasarmı dedım mod denen herıf alınırmı dıe deıstırmıs .d

Şu yazıyı gördükçe Technopat’a saygım artıyor. Ne demeye çalıştığınızı düzgünce yazmazsanız asla anlayamayacağım.

Bu arada, i harfi dururken ı ile böyle yazıyorsanız ban atmakta haklılar. Ben olsam temelli yasaklardım sizi...

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Şu yazıyı gördükçe Technopat’a saygım artıyor. Ne demeye çalıştığınızı düzgünce yazmazsanız asla anlayamayacağım.

Bu arada, i harfi dururken ı ile böyle yazıyorsanız ban atmakta haklılar. Ben olsam temelli yasaklardım sizi...
ılk once kendını banla ben bole yazıyorum.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Bu iftiralarınızdan dolayı cidden utanmalısınız. Uzun bir süre technopat sosyal kullandım ve ne ben ne de başka kullanıcılar böyle bir sorun yaşamadı. Çok abartı ve iftira niteliğinde...
İftira ? Hiç yardım istiyenlerin konularına bakmadın herhalde

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Windows 10 kasarmi dedim modoretor duzenlenmis hay senin gibi modun ?
Screenshot_2020-07-15-13-01-32.png
Screenshot_2020-07-15-12-59-59.png

Ben kendimi bildim bileli Technopat sosyal kullanırım. Çözülen çok konu gördüm merak etmeyin.
?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-15-13-01-24.png
    Screenshot_2020-07-15-13-01-24.png
    80.6 KB · Görüntüleme: 193

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Technopat'ı bıraktım. Sırf -Da'yı ayrı yazmadım diye 1 gün banlandım o günden sonra girmiyorum. Zaten bi ara şöyle bir soru sordum. Euro Truck Simulator 1 kasıyor diye bir soru sordum. Oyun ilk demo indirdim. O kastı. Sonra crack indirdim belki kasmaz diye o da aynı. Demesinlermi bana 2007'den kalma oyunun demosu kasması normal. Crack desen destek vermiyoruz. Sen oyunu al öyle konu aç diye. Sinirlendim. Demonun ne alakası var. Arkadaşım oynuyor Euro Truck 1 demo kasmıyor. Sırf korsana destek yok demek için cevap yazıyorlar. E kardeşim demo var. Onada normaldir diyorlar. Soldum ordan.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Windows 10 kasarmi dedim modoretor duzenlenmis hay senin gibi modun ?Ekli dosyayı görüntüle 108435Ekli dosyayı görüntüle 108436

?
O uyarı size az. Şu anda moderatör olmayı diliyorum. Soru eklerini ayrı yazmamışsınız. Cümlenin sonunda nokta yok, iki cümle tek cümle gibi. Anlamsız cümleler var. Ben mod olsam Technopat’ın sitesine ziyaretçi olarak bile almazdım.

Technopat'ı bıraktım. Sırf -Da'yı ayrı yazmadım diye 1 gün banlandım o günden sonra girmiyorum. Zaten bi ara şöyle bir soru sordum. Euro Truck Simulator 1 kasıyor diye bir soru sordum. Oyun ilk demo indirdim. O kastı. Sonra crack indirdim belki kasmaz diye o da aynı. Demesinlermi bana 2007'den kalma oyunun demosu kasması normal. Crack desen destek vermiyoruz. Sen oyunu al öyle konu aç diye. Sinirlendim. Demonun ne alakası var. Arkadaşım oynuyor Euro Truck 1 demo kasmıyor. Sırf korsana destek yok demek için cevap yazıyorlar. E kardeşim demo var. Onada normaldir diyorlar. Soldum ordan.
-Da’yı nasıl ayrı yazamıyorsunuz anlamıyorum, pes! Aslında bu forumdakilerin yazım kurallarına uymayıp Technopat’tan banlanmasının nedeni okuma yazmayı yeni öğrenmiş 10-11 yaşındaki çocukların olması.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
O uyarı size az. Şu anda moderatör olmayı diliyorum. Soru eklerini ayrı yazmamışsınız. Cümlenin sonunda nokta yok, iki cümle tek cümle gibi. Anlamsız cümleler var. Ben mod olsam Technopat’ın sitesine ziyaretçi olarak bile almazdım.

-Da’yı nasıl ayrı yazamıyorsunuz anlamıyorum, pes! Aslında bu forumdakilerin yazım kurallarına uymayıp Technopat’tan banlanmasının nedeni okuma yazmayı yeni öğrenmiş 10-11 yaşındaki çocukların olması.
Hocam konu -Da'nın ayrı yazımı değil. -Da için 1 gün ban yemek (!) Bundan sinirlendim.

Reaksiyon puanı
6,381
Çok sevdiğim söylenemez ama nefret ettiğim de söylenemez. Aslında ilkokul çocuklarının mekanı olan SDN foruma gelmeye çok da meraklı değildim. Gelmemin sebebi Technopat’ta yakında mod olacak olmam. 1 haftaya bu hesabı da silerim. Mod olmaya hazırlanırken çok giremiyorum Technopat’a...
Neden forumda ilk açtığınız konunun forumu boş eleştirmek olduğunu şimdi anladım. Umarım 1 haftaya kalmaz.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Çok sevdiğim söylenemez ama nefret ettiğim de söylenemez. Aslında ilkokul çocuklarının mekanı olan SDN foruma gelmeye çok da meraklı değildim. Gelmemin sebebi Technopat’ta yakında mod olacak olmam. 1 haftaya bu hesabı da silerim. Mod olmaya hazırlanırken çok giremiyorum Technopat’a...

Eğer aldığınız kısıtlamalardan uslanmazsanız ve kısıtlamalar artarsa 1 ay bile ban yersiniz. Müstahak...
Evet bir Technopat fanı ile karşı karşıyayız.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Neden forumda ilk açtığınız konunun forumu boş eleştirmek olduğunu şimdi anladım. Umarım 1 haftaya kalmaz.
Evet, ama bu forumun çöküşü de yakın. Technopat adım adım yükselirken, siz burada gevşek kurallarınızla çöküşe geçiyorsunuz. Hiç inkar etmeyin, çok ban atıyor dediğiniz technopat’ta o kadar banlanan kişi olmasına rağmen sizinle aynı üye sayısına sahip. Demek ki, ilkokul bebelerinin yazım kurallarına kapasitesinin yetmemesi yüzünden beğenmediği bir forum yükseliyor, burası batıyor.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Evet, ama bu forumun çöküşü de yakın. Technopat adım adım yükselirken, siz burada gevşek kurallarınızla çöküşe geçiyorsunuz. Hiç inkar etmeyin, çok ban atıyor dediğiniz technopat’ta o kadar banlanan kişi olmasına rağmen sizinle aynı üye sayısına sahip. Demek ki, ilkokul bebelerinin yazım kurallarına kapasitesinin yetmemesi yüzünden beğenmediği bir forum yükseliyor, burası batıyor.
Bak kapı hemen ilerde.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Çıkış butonu sağ üst köşede. :D

Hade hade bizi meşgül etmeyin. Yürüyün gidin Bantopata.

Ban atarak kendinizi tatmin edersiniz artık.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Mobil kullananların muhteşem yazmasını beklemek ?

Evet sdn deki herkes ilkokul bebesi ama technopat ta roket mühendisi , Apple ve Microsoft çalışanı ve NASA yı hack lemiş kişilerdir
O forumun üyesiyim diye övmüyorum. O forumda her türkü konuda bilgisi olan insanlar var. Kaç tane sorunumu çözdüler biliyor musunuz?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
O forumun üyesiyim diye övmüyorum. O forumda her türkü konuda bilgisi olan insanlar var. Kaç tane sorunumu çözdüler biliyor musunuz?
Evet bende konularda gezerken yeni proglamlamaya başlayan adama 4 kişi c++ öneriyordu acayip bilgiler (!) Şimdi diyeceksin sadece onlar öyle kimsede itiraz etmiyor

Edit--- adam Website yapacakmış adamların bilgili (!) Olduğu daha da arttı

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016

10 hesabım var no proplem heheheh keke devam

Eğer aldığınız kısıtlamalardan uslanmazsanız ve kısıtlamalar artarsa 1 ay bile ban yersiniz. Müstahak...
Gidebilirsin tutan yok seni

Çıkış butonu sağ üst köşede. :D

Hade hade bizi meşgül etmeyin. Yürüyün gidin Bantopata.

Ban atarak kendinizi tatmin edersiniz artık.
Bantecnopatpat

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Evet bende konularda gezerken yeni proglamlamaya başlayan adama 4 kişi c++ öneriyordu acayip bilgiler (!) Şimdi diyeceksin sadece onlar öyle kimsede itiraz etmiyor

Edit--- adam Website yapacakmış adamların bilgili (!) Olduğu daha da arttı
Yok hocam şimdi Monterey arkadaşımızın dediğine göre herkes çok bilgiliymiş. Html5 ile websitesi yapacak halimiz yok. Sonuçta programlar Html ile siteler C++ ile yapılıyor galiba onlara göre. Koskoca bilgili Technopat üyeleri böyle bir yanlış yapamaz heralde.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yok hocam şimdi Monterey arkadaşımızın dediğine göre herkes çok bilgiliymiş. Html5 ile websitesi yapacak halimiz yok. Sonuçta programla Html ile siteler C++ ile yapılıyor galiba onlara göre. Koskoca bilgili Technopat üyeleri böyle bir yanlış yapamaz heralde.
Boşu boşuna eleştiri yağmuruna tutmayın. Ben sizin çözüm önerilerinizi gördükçe utanıyorum. Birisi cs:go’da FPS drop yiyorum demiş, karşıdaki kişi ise source 1 oyun motoru dandik demiş. Halinizden utanmalısınız. Bununla aynı sorundan muzdarip birisine ise Windows’un iso dosyasında sorun var, yeni iso ile kur demiş. O mesaja mod bile katlanamamış ki silmiş.?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Boşu boşuna eleştiri yağmuruna tutmayın. Ben sizin çözüm önerilerinizi gördükçe utanıyorum. Birisi cs:go’da FPS drop yiyorum demiş, karşıdaki kişi ise source 1 oyun motoru dandik demiş. Halinizden utanmalısınız. Bununla aynı sorundan muzdarip birisine ise Windows’un iso dosyasında sorun var, yeni iso ile kur demiş. O mesaja mod bile katlanamamış ki silmiş.?
Low FPS on CSGO w/ i9 & RTX 2080

Siz şu başlığı Google'da aratın, Source motorunda fazlasıyla optimizasyon problemi var bunu Valve da biliyor ki bu motorla uğraşmak Source 2 ortaya atıldı, iptal edildiği iddiaları var bunun nedeni de topluluk içeriklerinin(Map, modlar, vs.) yeni motora taşınamaması.

Reaksiyon puanı
6,381
Çıkış butonu sağ üstte. Profilinize basın ve çıkış yap butonuna tıklayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...