Technopat Sosyal'den Merhabalar

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Viserys

Asistan
Reaksiyon puanı
166
Merhaba SDN kullanıcıları. Ben Technopat Sosyal'den Blacksidemre. İki yıllık Technopat üyesi olarak buraya üye olmaya karar verdim.

Umarım herkesle anlaşırım. Kurallar ve site kullanım koşullarını okudum. Burada umarım iyi vakit geçiririm. Bana Technopat Sosyal hakkında sorularınız varsa alabilirim. Hepinize iyi forumlar.

Viserys

Asistan
Reaksiyon puanı
166
2 forumu da aktif olarak kullanıyorum. Technopat Sosyal gereğinden fazla ciddi ve resmi bence. SDN daha cana yakın geliyor. Kanser bi kitle de var fakat o da işin tuzu biberi bence.
Ciddi olması daha iyi bence. Kesin bilgi var orada. Ama burası da altta kalmaz. Üye olmadan önce baya konularını okudum. Burada vakit geçireceğim gibi duruyor.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Ciddi olması daha iyi bence. Kesin bilgi var orada. Ama burası da altta kalmaz. Üye olmadan önce baya konularını okudum. Burada vakit geçireceğim gibi duruyor.
Evet doğru. Technopat bi ansiklopediyse SDN bi roman. Bana sorucak olursanız romanı tercih ederim :) Burda da kemik bi kitle var. Belli konular hakkında uzman insanlar. Çok yardımcı oluyorlar.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kesin bilgi olduğuna pek inanmıyorum, bir iki gün önce bir kişi konu açtı burada technopatta telefon önerisi istemiş rn 9 pro ve realme 6 gibi telefonlar varken m31 aldırmışlar adama.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,174
Merhaba SDN kullanıcıları. Ben Technopat Sosyal'den Blacksidemre. İki yıllık Technopat üyesi olarak buraya üye olmaya karar verdim.

Umarım herkesle anlaşırım. Kurallar ve site kullanım koşullarını okudum. Burada umarım iyi vakit geçiririm. Bana Technopat Sosyal hakkında sorularınız varsa alabilirim. Hepinize iyi forumlar.
Hoş geldin, soru sorabiliriz dedin. Bende Orada olurken üyelerin çoğu konu açarak kuralların sertliğinden şikayetleniyordu. Hala devam ediyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoşgeldin çok eğlenicez ?
Aynen. Sevgi konusu açsın yeter ?

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Merhaba! Hoş geldin, keyifli forumlar. :)
Sözüm meclisten dışarı: Türkçe ve imla kurallarının sıkı bir şekilde uygulamıyor olması, dilimize değer verilmediği algısı oluşturmasın. Buranın da bir işleyişi var, kuralları var. :)

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Hoş geldin
tenor.gif

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
2 sayfa ban tecnopatpat motors :D

Ekli dosyalar

• 76.PNG
    76.PNG
    87.5 KB · Görüntüleme: 124
  • 45.PNG
    45.PNG
    183.8 KB · Görüntüleme: 122

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Sanırım technopat ile sdn forumun teması aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar