Team fortress 2 öldü mü?

Bu konuyu okuyanlar

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Valla en çok merak ettiğim soru. Umarım cevabını bulabilirim çünkü ona göre başlayacağım oyuna.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Valla en çok merak ettiğim soru. Umarım cevabını bulabilirim çünkü ona göre başlayacağım oyuna.
Bence başlamak için çok geç. Oyun öldü.

Bunu bir TF2’ci olarak söylüyorum. Şu an nasıl bilmiyorum ama Türk sunucuların bazıları öldü.

Basit Eğlence(Casual)’de çok fazla hileci botlar var. Keyfini kaçırırlar.

2010 başları, oyuna başlamak için güzel bir zamandı ama artık çok geç.

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bence başlamak için çok geç. Oyun öldü.

Bunu bir TF2’ci olarak söylüyorum. Şu an nasıl bilmiyorum ama Türk sunucuların bazıları öldü.

Basit Eğlence(Casual)’de çok fazla hileci botlar var. Keyfini kaçırırlar.

2010 başları, oyuna başlamak için güzel bir zamandı ama artık çok geç.
Bu yanıt beni üzdü be :(

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Bu yanıt beni üzdü be :(
Ölmesine inan ben de çok üzüldüm (En sevdiğim oyundu nasıl olsa) ama maalesef gerçekler bazen acı olabiliyor.

İstersen deneyebilirsin. Nasıl olsa ücretsiz ama hileci botlar seni çıldırtabilir.

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ölmesine inan ben de çok üzüldüm (En sevdiğim oyundu nasıl olsa) ama maalesef gerçekler bazen acı olabiliyor.

İstersen deneyebilirsin. Nasıl olsa ücretsiz ama hileci botlar seni çıldırtabilir.
Bilmiyorum ya bakarım belki bı ara :(

tf2 olmciek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reis TF2 Ölmüyor hatta şuan bu ay zirvesini yaşıyor tüm zamanlı oyuncu rekorunu kırdı ayrıca averaj oyuncu rekorunuda kırdı ilk defa 70k üstünde oynanıyor tf2 ölmüyor arkadaşlar siz öldü öldü dediğiniz için öldü sanılıyor. Stinson istersen başlayabilirsin takıma hileci geldiği anda direk kickleniyor.istatistiklere bakmak istersen steamcharts.com gecenin bir yarısı bile 80 k oynanıyor oyun ister inan ister inanma.

Commisar Yarrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reis TF2 Ölmüyor hatta şuan bu ay zirvesini yaşıyor tüm zamanlı oyuncu rekorunu kırdı ayrıca averaj oyuncu rekorunuda kırdı ilk defa 70k üstünde oynanıyor tf2 ölmüyor arkadaşlar siz öldü öldü dediğiniz için öldü sanılıyor. Stinson istersen başlayabilirsin takıma hileci geldiği anda direk kickleniyor.istatistiklere bakmak istersen steamcharts.com gecenin bir yarısı bile 80 k oynanıyor oyun ister inan ister inanma.
ölmüyor mu kozmetik eşya takmadım diye yemediğim hakaret kalmadı ? üstüne kick yedim ? bu nasıl bir oynamaktır ya size kim para verdi ? özet olarak oyun hala hilelerle kaynıyor gibus takana hakaret edilip kickleniyor yani ne diyim oyuna yeni başlıyan anında kickleniyor ve elemanın biri oyun şahlanıyor diyor şaşırıyorum ya ilk kez bedava oyun gören lafı cidden birşey demiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

tavsiyem başlamayın oyun ölü kick yeme ihtimali %80 kozmetik yoksa %90 gibus varsa %100 kozmetik delileri tarafından ölürseniz ve öldürürseniz hile diyip kicklerler :) cidden eskiden bu kadar kötü değildi oyun harika bir topluluğu vardı oyunun ne oldu şimdi ne ara böle kozmetik delilerinin eline geçti oyun anlamıyorum eskiden de kozmetik vardı da kimseye hakaret edilmiyordu