Tavsiye Kitaplarınız

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Profesör

İnce mehmed kitabı bir başkaldırı romanıdır bir eşkıya destanıdır peki eşkıya ne demektir devlete ve jandarmaya göre terörist halka göre ise kahraman peki size göre eşkıya ne demektir peki kanunun olmadığı bir yerde zulme karşı başkaldırmak insanın en doğal hakkı değilmidir ince mehmed bir kahramanıdır yoksa devlete başkaldıran bir terörist yada anarşistmidir peki yaşar kemal kimi desteklemiştir ve en önemli sorun zulme karşı nasıl başkaldırılmalıdır

bang1

Profesör
Özel başlık
Bir şey bulamadım
Kendi arkadaşımın bir kitabı

Adı: Alaca Gazetesi

Konu: Paranormal/Korku

" İşini hakkıyla yapmayan bir gazeteci, haberini yaptığı ilginç bir ölüm üzerine kendini korkunç bir dünyanın içerisinde bulur. Aynalardaki kendisi değildir ve yalnız hayatında göremediği varlıklar edinmiştir. Zaten gözüne uyku girmeyen geceleri iyiden iyiye korkunç bir hal almıştır. Şehirde katlanarak artan bu ayin dolu ölümler inatla onu bulur. Bunlarla birlikte Alaca Gazetesi haberlerin tamamını da yayınlamayınca iyice delirmeye başlamıştır."

aynar

Asistan
Malcolm X'in anılarını ve görüşlerini anlatan "Malcolm X" isimli biyografik/otobiyografik kitap... Bu kalın kitap, 1965 yılında gazeteci Alex Haley tarafından kaleme alınmıştır ve Alex Haley'in Malcolm X'le iki yıl boyunca yaptığı röportajların bir ürünüdür.

21 Şubat 1965 tarihinde bir suikastle öldürülen müslüman siyahi lider Malcolm X'in baştan sona çok ilginç olan hayatını tanımak için mutlaka okunması gereken, akıcı dile sahip bir kitap... Tavsiye ederim...

wolfvo

Profesör
Özel başlık
Kara kara düşünüyor.
Elveda güzel vatanım-Ahmet Ümit
1620061760611.png

Bir aralar elime geçiyorsa okuyordum.Buda elime bir anda geçmişti okudum bitti.
Ne anladım derseniz Hikayesi pek sarmasa da sonunu merak ettiğim için okumaya devam ettim.

TheLastTereyağı

Doçent
Cezalı
Özel başlık
Görüşürüz.
Kitap Adı: Marslı
Yazar Adı: Andy Weir
Çıktığı Yayınevi: İthaki
Yayınları
Yorumunuz:
Herkese öneririm. tam bir şaheser ama filmi izlemeden önce okuması daha iyi.

SDN Son Haberler

Son mesajlar