Soru Tavsiye 144 Hz Monitör

Bu konuyu okuyanlar

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
F/P önereceğiniz 24 inç monitör varmi, 2k olsa iyi olur siz bilirsiniz. 2 k yi belki zorlar bütçe
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bundan iyisi yoktur herhalde demi ?

Son düzenleme:

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Öncelikle 2K’yı bence unutun çünkü en az 3000 TL’den aşağı yok. Ama 1920*1080 1 ms 144 hz böyle F/P bir ürün buldum size: Aoc 24" 24G2AE 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör
Güzelmiş hocam
,Yönlendiriliyor

Bumu omu peki sence ?

Hocam 2k dediği bütçe olarak 2k diyor orada
Yok çözünürlük 2 k olur belki dedimde olmazmış :), neyse 1080p olsun sorun değil

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Güzelmiş hocam
,Yönlendiriliyor

Bumu omu peki sence ?

Yok çözünürlük 2 k olur belki dedimde olmazmış :), neyse 1080p olsun sorun değil
Benim önerdiğimde ekran IPS, 24 inç ve Free-Sync özelliği var, senin önerdiğinde ise ekran yine IPS, 23.8 inç ve Free-Sync ve artı olarak G-Sync özelliği var. Ancak senin önerdiğin monitörde HDMI 1.4 var ama benim attığımda ne var anlayamadım yazmıyor. 1.4 biraz eskiye kaçıyor ancak muhtemelen benim önerdiğim de öyle. Senin önerdiğin sadece artı olarak G-Sync özelliği barındırıyor.

Hocam 2k dediği bütçe olarak 2k diyor orada
Aa, çok pardon, şimdi ona göre araştırma yapacağım, teşekkürler ?

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Benim önerdiğimde ekran IPS, 24 inç ve Free-Sync özelliği var, senin önerdiğinde ise ekran yine IPS, 23.8 inç ve Free-Sync ve artı olarak G-Sync özelliği var. Ancak senin önerdiğin monitörde HDMI 1.4 var ama benim attığımda ne var anlayamadım yazmıyor. 1.4 biraz eskiye kaçıyor ancak muhtemelen benim önerdiğim de öyle. Senin önerdiğin sadece artı olarak G-Sync özelliği barındırıyor.

Arkadaş zaten ilerleyen zamanlarda nvidia ekran kartı almak istiyor değil mi @UnFrGvnG

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Arkadaş zaten ilerleyen zamanlarda nvidia ekran kartı almak istiyor değil mi @UnFrGvnG
Şuan pc düşünmüyorum, bu beni 1-2 sene idare eder

2k olsun bütçe en fazla olmassada sorun değil bişe olmaz

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Hocam böyle bir ürün buldum bütçeyi maalesef 700 TL aşıyor ama biraz paradan kıyarsanız böyle güzel bir monitörünüz olur. Ürün 27 inç, Free-Sync, 165 Hz, 1 ms gecikme süresi, 2K VA panel ekran. IPS ekran parlak olduğu için gözü yorar ancak VA panel siyahları tam siyah gibi gösterir ve göz yormaz: https://www.hepsiburada.com/msi-opt...0000S1IVV&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c#reviews
Yok hocam, çok zor bu, neyse 1080 p ile idare edecez yapck bişe yok :), ikisinden birini alicam ben ozaman

Bunlara bakmaya gerej yok galiba en iyisi o ikisi değilmi ?

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Yok hocam, çok zor bu, neyse 1080 p ile idare edecez yapck bişe yok :), ikisinden birini alicam ben ozaman

Bunlara bakmaya gerej yok galiba en iyisi o ikisi değilmi ?
Muhtemelen.

Son mesajlar