Tarihi Düello Sonuçlandı

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Allah Allah.. eveledi geveledi dedin ama ben izlediğimde gayet iyi cevap verdiğini gördüm..
İddialar yersiz çıktı mı? çıktı.. Daha neyden bahsediyorsunuz yahu?

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tv den izleyenler kimin haklı olduğunu anlamıştır.Yüz ifadeleri herşeyi anlattı.Fırat ,Kılıçdaroğlu'nun sorularını eveledi geveledi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9984744.asp?gid=229&sz=28757

:D:D abi noluyo ya.Anlamadım ben acaba sizden farklı bi kanaldan takip ettimde orda başka birilerimi tartışıyolardı. :D

KOMİKSİNİZ evelemiş gevelemiş :stuart:

Hiçbişeyi ispatlayamadı sayın Kılıçdaroğlu.Bazı yerlerde hatta gülünç duruma bile düştü.Fırat bey bile o koşullar altında gülebildi :)

Sonuç olarak Hiçbişeyi ispatlayamadı, Kılıçdaroğlu için tam hüsrandı bence...

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
eveledi geveledi
güldü geçiştirdi , acayipde terledi ...
başta kemal kılıçdaroğlundaki bazı belgeler bendede var diyip ,en sonda çamurluk yapıp o belgelere sahte demeye getirmedimi?

bu konuda yalnız curcuna kopar :D
adamlar bi sonuca varamadı , burda hiç sonuca varılmaz ..

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
nasıl bakarsan bak sadece istediyini görürsün pes diyorum başka bişey demiyorum

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sonuç ne şimdi kim yendi ben takip etmedim :D
Kılıçdaroğlu-Fan olmuş herkes :D
sadsadakb8.jpg

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
(Mehmet Fırat'a göre) Kemal Kılıçdaroğlu, daha bi ciddi tartışmaya hazırdı.. Adam her konuşmasında elinde belgelerle kameralara gösterek yaptı..

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
ne yenmesi abi. böyle bir tartışmanın yeneni olur belki ama gönüllerde :)

yoksa asla sen yendin ben yendim çıkmaz.

kısacası sonuç : benim babam senin babanı döver. ile biter ki bitecek. amesfa yardımı ile.:D

Edit 1 : amesfa dedim direk izleyici olarak damlamış :)

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya bu ne rezalet türkiye nin isi gücüyok iktidarla muaalefet birbiriyle basında tartısıyolar olmadı bid eskor board koysalardı abi bizi bölmeye calısıyolar bu belli degilmi

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ne yenmesi abi. böyle bir tartışmanın yeneni olur belki ama gönüllerde :)

yoksa asla sen yendin ben yendim çıkmaz.

kısacası sonuç : benim babam senin babanı döver. ile biter ki bitecek. amesfa yardımı ile.:D

Edit 1 : amesfa dedim direk izleyici olarak damlamış :)
Amesfa hangi konuda takılcanı çok iyi biliyo :D

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Biri benimi çağırdı hııı

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Kemal Kılıçdaroğlu ancak gülerim lütfen artık gerçekleri görelim böyle adamların Türkiye ye ne faydası var?

enesyildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
:D:D abi noluyo ya.Anlamadım ben acaba sizden farklı bi kanaldan takip ettimde orda başka birilerimi tartışıyolardı. :D

KOMİKSİNİZ evelemiş gevelemiş :stuart:

Hiçbişeyi ispatlayamadı sayın Kılıçdaroğlu.Bazı yerlerde hatta gülünç duruma bile düştü.Fırat bey bile o koşullar altında gülebildi :)

Sonuç olarak Hiçbişeyi ispatlayamadı, Kılıçdaroğlu için tam hüsrandı bence...

kesnlikle haklısın kardeşim:D resmen rezaleeti eksik ve hatta sahte belgelerle oralara kadar çıkılırmı. şimdide akp sorcak yolsuzlukları bakalım onlar nasıl cvp verecek.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Kemal Kılıçdaroğlu ancak gülerim lütfen artık gerçekleri görelim böyle adamların Türkiye ye ne faydası var?

hemen :)
kemal kılıçdaroğlu olmasaydı şaban dişli yetimin hakkını yemeye devam etcekti ;)

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sonuç ne şimdi kim yendi ben takip etmedim :D
Kılıçdaroğlu-Fan olmuş herkes :D
sadsadakb8.jpg

Sitenin hürriyet olması bence yeteri kadar açıklayıcı ;)

Yenmek diye bişey yok.Kılıçdaroğlu Fırat'ı suçladığıyla kaldı sadece.

son zamanlarda en çok şahit olduğumuz "çamur at,izi kalır" durumları...

Elimde Başbakan imzalı belge var diyen bir insan bunu kanıtlayamıyorsa bilin ki; gündem, uzun bir süre daha bu şekilde boş iddia ve sürtüşmelerle meşgul edilecek...

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
E adam kapak etmiş belgeler elinde sahte belgeler olsa niye çıksın oraya.
Farkındaysan haberlere bakmıyoruz, üye yorumlarını okuyoruz.

ieee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ntv den izledim haberini tartışmanın...Kılıçdaroğlu laf kalabalığı yapmış devamlı,Fırat'da nufuz kullanımı konusunda açıklama yapmamış..genel olarak Fırat'ın üstün olduğu kanısına vardım..Hayali ihracat konusu tartışmalı kalmış ama uyuşturu kaçakcılığı konusunda kesinlikle Kılıçdaroğlu haksız...

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende izledim tartısmayıı ..

Kılıcdaroğlu eveledi geveledii. ara sıra sıkıldı .. karsısında aciz bir fırat bekliyodu galiba . .! kazanan kim derseniz Aydın Doğan Oldu =)
Onun Ancherman'ide kazandı =) Uğur dündar'a gelince kesinlikle tarafsız değildi..

sonuc olarka kılıcdaroglu kılıcını kendine batırdı gibi gibi...

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aydın Doğan 'ın cıkarlarının yanında :)

O platforrmda tarafsız olamıcak tek insandır belkide kendisi =) ben olsam moderator olarak gercekten tarafsız birini getirirdim :)

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hepsi boş kör dövüşü yapıyorlar bunlar atıyorlar tutmasını bekliyorlar
Okadar haklı olduklarına inanıyorlarsa tartışmanın yeri televizyonlardan önce mahkemeler olmalı
Showa gerek yok karnım(ız) tok

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sayın fıratı haklı bulan arkadaşlar acaba tartışmayı akp li olarak mı seyrettiler yoksa sadece bi vatandaş olarak mı? bunu çok merak ettim.eğer yurttaş olarak fıratı haklı buldularsa yazıklar olsun.insanların dini duygularını istismar edrek geldikleri yerlerde nasılda yolsuzluk yumağı oluşturdukları belli. . .;)

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sayın fıratı haklı bulan arkadaşlar acaba tartışmayı akp li olarak mı seyrettiler yoksa sadece bi vatandaş olarak mı? bunu çok merak ettim.eğer yurttaş olarak fıratı haklı buldularsa yazıklar olsun.insanların dini duygularını istismar edrek geldikleri yerlerde nasılda yolsuzluk yumağı oluşturdukları belli. . .;)

Kimse taraf olmadan duramaz ;)

Bu Tartısmanın galibi sizin gibi Chp sempatizanları ve MHP lileri çin Kılıcdaroğludur .. !

Bizim Gibi Biraz daha Merkeziyetci insanlar için ise fırattır .!

Bu tartısmanın galibii yok =) anket yapmaya kalkarsanızda %50 ye %50 cıkar =) cunku Türkiyenin yarısı akp li ama yarısıda akp dusmani =)

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Uğraşmayın Kılıçdaroğlunu öne çıkartıyorlar. Şişli Belediyesinden işini halleden doğan İstanbul Belediye başkanı ile problemi var.Kılıçdaroğlu İstanbul Belediye Başkanı olursa Hiltonu rezistans yapacaktır..Sistematik gidiyorlar

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül 2005 kurultayında CHP genel başkanlığına aday olduğunda Doğan grubu ona büyük destek vermişti. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ise Doğan Grubu için şöyle diyordu. “Onların (Doğan Grubu’nun) desteklediği iktidarlar döneminde, Türkiye 80 milyar Dolarlık banka hortumlamasının kurbanı oldu. …CHP yönetimine karşı bir Haçlı Seferi başlatılmıştır.” Deniz bey, kendisine karşı yapılan Aydın Doğan kampanyanın ardında gizli bir Amerikan desteğini de ima ediyordu, 1 Mart tezkeresine de atıfta bulunarak. Baykal, Doğan grubuna o zaman ateş püskürüyordu. Şimdi ise Aydın Doğan’la Deniz Baykal aynı siperdeler. Aydın Doğan ise kurultayda Sarıgül’e verdiği desteğin karşılığını Hilton arazisinin emsalini 0,7’den 2,7’ye çıkartarak almış. Halkçı Sarıgül, vefa borcunu ödemiş.

Adam köşeyi dönüyor biz sağ sol kavgası yapıyoruz.

Apti İpekçi ölüyor Milliyet Gazetesi Doğana satılıyor.
Çetin Emeç ölüyor Hürriyet Gazetesi Doğana satılıyor.
Mesut Yılmaz destekleniyor Petrol Ofisi satın alınıyor.
Mesut Yılmaz destekleniyor Dışbank satın alınıyor. v.s.