Tarayıcılardaki Reklam Penceresi Sorunu

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kullandığım bir masaüstü, bir dizüstü ve bir de Windows Phone 8.1 var. Bunlardan masaüstünde herhangi bir sorun yok; ancak dizüstü ve akıllı telefonumdaki tarayıcılarda aşağıdaki reklam sorunu var. Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera hepsinde aynı sıkıntı var. Youtube sitesinde video üzerinde çıkıyor ve kesinlikle videoları seyrettirmiyor. (Bazı videolar hariç.) Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

aBYa12.jpg

Açıkçası bunun bir modem virüsü olduğunu düşünmeye başladım; çünkü bilgisayarımda ne zaman sorun çıksa modemimin arayüzüne kesinlikle erişemiyorum. Modemim TP-Link W8901G.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Modemi sıfırladım, zor şifreler koydum, ACL ayarlarını yaptım. Tarayıcıların geçmişini temizledim. Şimdilik sorun görünmüyor. Bir-iki gün içinde durum belli olur.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Modemi sıfırladım, zor şifreler koydum, ACL ayarlarını yaptım. Tarayıcıların geçmişini temizledim. Şimdilik sorun görünmüyor. Bir-iki gün içinde durum belli olur.
Kayıt defterine de bak bir sorun orada olabilir

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
kayıtdefteri ile alakalı degil ekle kaldırdan tanımadıgın uygulamaları toolbarları kaldır birde malwarebytes kur ayrıca msconfig den başlangıcda başlayan tum uygulamaları aktifligini kaldır pc ac kapat tamamdır

E. Balimre

Asistan
Reaksiyon puanı
0
App data klasörüne ulaş tarayıcılarla ilgili klasörlerdeki users dataları sil.Sorun kesin gider.Ama veriler sıfırlanacağı için şifre vs herşey gider.Ama tabi önce bilmediğiniz programları ve tarayıcıların eklentilerini silin.