Fiyat Performans Modem Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

JeansAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar şuanki modemim Huawei HG630a 4 yıl civarı kullanmaktayım. 20 gün önce durduk yere wifi sıkıntısı oldu. Modem benim odamda ben daha önceden salondan rahatlıkla bağlanıyordum ancak şimdi sadece modemin olduğu odada bağlanabiliyorum. Başka telefonlarlada denedim hepsinde aynı yani sorun modemde. Ben yeni bir modem almak istiyorum çok fazla modem değiştirmediğim için fiyatlardan pek anlamıyorum. Olabildiğince uygun fiyatlı fiyat performans bir modem istiyorum ancak olabildiğince uygun fiyatlı derkende dandik birşey olmasın uzun süre kullanacağım. Şuan 16mbps 75 GB Akn li ttnet internet var. Türknetden telefonla sorgulama yaptığımda yine max. 16mbps desteklediğini söylüyor hattımın. Ben VDSL modem alıp daha hızlı internet kullmabilirmiyim. Benim modemi ttnetdenmi yoksa başka yerdenmi almam daha iyi olur. Ayrıca başka yerden alırsam kurulumunu kolayca yapabilirmiyim şuanki modemimin arayüzüne giremiyorum kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamadığım için yeni modemde bu arayüz başka olacağından kendim yeni şifre vs. belirleyebilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum.