Tam lg optimus g pro alıcaktımki...

aspend0s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teknosa ön siparişle lg g2 ile optimus g pronun aynı fiyatta olduğunu gördüm kafam iyice bulandı
üstüne ıphone 5c 5s geliyor daha beter oldum nsl çıkarım bu işte tavsiyelerini bekliyorum
5c 5s fiyatlarını bilmiyorum

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LG Optimus G Pro al ozaman beklemek istemiyorsan .

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
teknosa ön siparişle lg g2 ile optimus g pronun aynı fiyatta olduğunu gördüm kafam iyice bulandı
üstüne ıphone 5c 5s geliyor daha beter oldum nsl çıkarım bu işte tavsiyelerini bekliyorum
5c 5s fiyatlarını bilmiyorum
ilk olarak hangi işletim sistemi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İstiyorsun

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
On siparise gelmis teknosaya hemde 1599 al kacirma bence

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şahsen lg alacak olsaydım g2den başkasını almazdım ama benim tercihim xperia z1.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar bu ön sipariş verenler için söylüyorum en azından su zamanda gelebilir gibisinden bi tarih verildimi çogu yerde eylulun sonu yada ekımın bası olarak degerlendırılıyor eger durum buysa teknosanın sundugu teklıf muthıs derım bende sıparıs vermeyı dusunuyorum yanlız hala kararsızım eger çok bekletirlerse s4 alabilirim sizin fikriniz nedir

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
G2 evet ne zaman geleceği belli değil , tahminime göre 4-5 ay sürer.

G pro aldım. Cihazdan oldukça memnunum. I phone 5 performansını görüyorsun cihazda.

Ram 2gb , ısınma vs yok. 3100 mh. pil var. fakat ekran IPS olduğu için ancak 1 gün yetiyor. (Full internet açık , arama vs etkin kullanmama rağmen)

Çok araştırdım , S3 ve LG2 gelene kadar en iyisi bu.

Tek eksiği yazılım daha 4.2 alamadık :) ama şuan bile oldukça stabil cihaz .

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/LG-LG-Optimus-G2/1007576/.html

istersen linke bi bak

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13

G pro aldım. Cihazdan oldukça memnunum. I phone 5 performansını görüyorsun cihazda.

Ram 2gb , ısınma vs yok. 3100 mh. pil var. fakat ekran IPS olduğu için ancak 1 gün yetiyor. (Full internet açık , arama vs etkin kullanmama rağmen)

istersen linke bi bak

Nerede yaşıyorsunuz ne kadar araştırıyorsunuz bilemem ama G2 25 eylülde Türkiye'de satışa sunulacak...

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
htc one x x+ vs bile hala o fiyatta

istersen linke bi bak
aga ne içtin sen o_O g2yi teksnosa ön siparişe aldı bile ayrıca s3 ve g2 gelene kadardaki s3 nney

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Nerede yaşıyorsunuz ne kadar araştırıyorsunuz bilemem ama G2 25 eylülde Türkiye'de satışa sunulacak...

verdiğim linkte de zaten eylül yazmakta sonradan farkettim yine erken geliyor ilginç

Şimdi G pro ile karşılaştırdım , İşlemcisi snapdragon 600 değilde 800 kullanmış. 1.9ghz yerine 2.2. ghz hıza çıkmakta.
Adreano 320 yerine 330 kullanmış başkada bi fark göremedim.

G pro nun bir seviye üstü. 1400 civarı g pro bulunabillr , cihaz 1600 e geliyor. 200TL ye performans bkımından çok fark olmayacağı için G pro daha mantıklı olcaktır.
Cihaz 3g ram gelseydi o zaman tadından yenmezdi.

Acil cihaza ihtiyacınız yok ise sadece bekleyin , Z1 ve note 3 fiyatlrı dahada aşağı çekecek.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
verdiğim linkte de zaten eylül yazmakta sonradan farkettim yine erken geliyor ilginç

Şimdi G pro ile karşılaştırdım , İşlemcisi snapdragon 600 değilde 800 kullanmış. 1.9ghz yerine 2.2. ghz hıza çıkmakta.

G pro nun bir seviye üstü. 1400 civarı g pro bulunabillr , cihaz 1600 e geliyor. 200TL ye performans bkımından çok fark olmayacağı için G pro daha mantıklı olcaktır.

Acil cihaza ihtiyacınız yok ise sadece bekleyin , Z1 ve note 3 fiyatlrı dahada aşağı çekecek.

200 lira falan yazmışsınız da öyle sadece kendinizi avutursunuz... diğer snapdragon800 kullanan cihazların fiyatları neredeyse 500 lira farkla satılacakken onları bekleyin demeniz ayrıca bir tezat...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

Sirf kendi görüşünü savunmak icin yazmissin g pro ile g2 arasindaki farki gormemek icin kor olmak lazim g2 teknosada 1599 a satiliyor sana soyle soyleyeyim bu fiyat 1999 da olsaydi aradaki farka değerdi

yamakas-i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O değilde LG G2 DE görüntülü. Arama yokmuş sizce bu büyük bir eksiklik değilmi ?? Ve multitouch desteğide yok

yamakas-i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LG G2 EKSİLERİ CAN SIKIYOR bende alıcaktımm hatta ön sipariş vrmek üzereydim

ancak araştırdım brzz
*GÖrüntülü KOnuşma Yokmuş
*SD kart takılmıyormuş
*bataryası değişmiyor

1700 para vereceksin bu özellikler olmıycakk batarya ölse ne olcakk derdi çok yaa saçmalamışlar resmenn

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sirf kendi görüşünü savunmak icin yazmissin g pro ile g2 arasindaki farki gormemek icin kor olmak lazim g2 teknosada 1599 a satiliyor sana soyle soyleyeyim bu fiyat 1999 da olsaydi aradaki farka değerdi

lg optimus black , L9 , ve şuan g pro kullanıyorum. Bir LG kullanıcısı olarak gözle görülür bir fark yok.
Samsung stratejii kullanmışlar. Cihazların özellikleri birbirine çok yakın . G2 , G Gro nun bir seviye üstü. Aciliyeti yok ise beklenmesinde fayda var.(Min 3gb ram li cihazalar geliyor) Şuan cihaz alınacak ise G2 yerine G pro almak bi fark yaratmaz.(benchmarkları karşılaştır)

200 lira falan yazmışsınız da öyle sadece kendinizi avutursunuz... diğer snapdragon800 kullanan cihazların fiyatları neredeyse 500 lira farkla satılacakken onları bekleyin demeniz ayrıca bir tezat...

Bir önceki akadaşada yazdım yeni cihaz alınacak ise bekleyin , şuan bir geçiş dönemi .

Note 2 , 2012 de yol açtı ve şuan çıkan cihazlar hep 2gb ramli.
Note 3 ise Bu seneye yol açıcak ve tüm cihazlar 3g ramli gelicek. Fiyatlarıda aşağı çekicek.

Uzun yıllardır LG kullanıyorum yazılım desteği çok zayıf. Beklleyin.

Ama acil telefona ihtiyacım var diyorsanız. LG gro ile G2 arasında F/p olarak çok fark yok. 200TL az verirseniz aynı performansı zaten alıcaksınız.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
lg optimus black , L9 , ve şuan g pro kullanıyorum. Bir LG kullanıcısı olarak gözle görülür bir fark yok.
Samsung stratejii kullanmışlar. Cihazların özellikleri birbirine çok yakın . G2 , G Gro nun bir seviye üstü. Aciliyeti yok ise beklenmesinde fayda var.(Min 3gb ram lar geliyor) Şuan cihaz alınacak ise G2 yerine G pro almak bi fark yaratmaz.(benchmarkları karşılaştır)

Bir önceki akadaşada yazdım yeni cihaz alınacak ise bekleyin , şuan bir geçiş dönemi .

Note 2 , 2012 de yol açtı ve şuan çıkan cihazlar hep 2gb ramli.
Note 3 ise Bu seneye yol açıcak ve tüm cihazlar 3g ramli gelicek. Fiyatlarıda aşağı çekicek.

Uzun yıllardır LG kullanıyorum yazılım desteği çok zayıf. Beklleyin.

Ama acil telefona ihtiyacım var diyorsanız. LG gro ile G2 arasında F/p olarak çok fark yok. 200TL az verirseniz aynı performansı zaten alıcaksınız.

200 lira verip daha yeni ve daha güçlüsünü almak da var... s3 ile s4 arasında onex ile one arasında note ile note2 arasında dağlar kadar fark yok ki... sadece performans olarak bakarsanız hemen 650 liraya sorumsuz sıfır discovery alıp kullanalım performans açısından yine pek fazla birşey fark etmeyecektir. Eskiden sizin düşünceniz mantıklı gelebilirdi fakat teknoloji yenilenme süresi 3 aya düşmüş durumda bekleyeceksiniz gelecek cihazlardan birisini alacaksınız 3 ay sonra o da eskimiş olacak... sizin bakış açınızla bakarsak 3 ay sonra başkası çıkacak diyecekki geçiş dönemi biraz daha bekleyin o öyle sürer gider :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
@25 PARS 1907 olurmu pars ,

s3 veya s4 arasında 1gb ram farkı var.
ONEx veya One arasında yine aynı şekilde
note ile note 2 arasında ,

aralarında 1gb ram oynar :)

ama gpro ile g arasında hiçbir fark yok hemen hemen :) ya tabi yine siz bilirsiniz. 1600tl bütçeniz var paranız hazır ise 200TL az verip g pro almayın tabiki , ama 1400tl niz varsa 200 lira bulmayada çalışamyın alın gpro yu gitsin:)

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G2 tabiki yazılım ve donanım konusunda gpro dan çok daha iyi. İp5s daha pahalı bir telefon olacağı kesin. 5c de alınmaz be iphone ve plastik denince olmuyor bir garip gelio. Bnce g2 al

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lg g2 almanı öneririm fakat yine sen bilirsin

aspend0s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlarınız için çok teşekkr ederim
g2 nin ön siparişini verdim
g2 nin ekranı gproya göre daha kücük ve g proda snapron 800 var
bu 2 özellik cezbetti beni

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
yorumlarınız için çok teşekkr ederim
g2 nin ön siparişini verdim
g2 nin ekranı gproya göre daha kücük ve g proda snapron 800 var
bu 2 özellik cezbetti beni

Gpro kullanıcı olarak imkanım olsa bende G2 alırdım , Güzel bir tercih.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben g pro aldım ısınma donma yok bütün gün internet açık oldugu halde yüzde 30 kusur kalıyor g2 ile arasında bi işlemci farkı var bence g pro almak daha faydalı