Taksim Ücretsiz Konser (Bugün 21.00)

Bu konuyu okuyanlar

hikmetsonmez

Öğrenci
Katılım
27 Kasım 2013
Mesajlar
3
Reaksiyon puanı
1
Puanları
3
Yaş
26
Beyler Beyoğlu mask live pera da bugün girişi tamamen ücretsiz bir konser var. Bu bir sıcak fırsat niteliği taşıyor diye konu açıp belki gelmek isteyen olur diye yazmak istedim. En ufak bir ödeme zorunluluğu yok türkiyenin en iyi orkestrası bugün orada olacak. Sanatçı tanınmamış bir isim ama piyasayı biliyorsunuz işte çok zor bir kategori.

Anadolu Rock ağırlıklı bi konser aile ile ilgili bile gelinir eş dost arkadaş gelinebilir ben şahsen arkadaşım ile gideceğim.
Lansman tadında 2 saatlik 9 11 arası güzel bir konser olacak.

Sanatçının paylaşımını bırakayım da troll felan sanılmasın.
https://www.instagram.com/p/B8MUMQtI9nc/?igshid=1217bl6bm4oey

Üşenenler için adres ve diğer özet bilgiler.
Giriş saati 21.00
Giriş ücreti. Ücretsiz.
Herhangi bir ödeme Yok
Adres
Asmalı Mescit Mahallesi, Asmalı Mescit Cd. No:21, 34430 Beyoğlu/İstanbul

Edit: arkadaşlar organizasyon tanıdık abimin işi.. Yok efendim içeride içki içmezseniz kovarlar yok efendim illa alkol yok efendim illa para daha da yok efendim size bir içkiden bir ton para alırlar felan beyler güvenmesem konu açmaz idim. Her şey ortada ve lansman ücretsiz onun amacı ise ön gösterim gibi şarkı tanıtımını yapacak sanatçı. İçeriye ondan ödeme almadan insanları kabul edecekler. Bir yerlere çekmeniz olumsuz yazmanız büyük ihtimal gelmeyeceğiniz için ben gelmeyecek isem kimse gitmesin kafası olduğu içşn. Yapmayın bırakın insanlara bir fırsat ücretsiz konsere girsinler. Hikmet Sönmez daveti ile geldik diyin ben zaten kefilim her türlü. Sadece konser ücretsiz. İçeride bir şey içmezseniz kimse ödeme almaz ama en ufak. Ama bir şey içerseniz ödersiniz arkadaşlar.
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst