Takıntılarınız var mı?

emelden

Dekan
Hayatınızı zehir eden ama vaz geçemediğiniz takıntılarınız var mı?
Örneğin ben sadece tek bir markayı alırım kozmetik ürünlerinde ne derlerse desinler vaz geçmem! Marka takıntısı yani. (A) Bu takıntı kıyafetlerimdede vardı ama birazcık geçti sanki... (A) Zzz

eminoasit

Asistan
evet bilgisayar takıntım var 1 gün ayrı kalırsam sanki bişeyler kaybetmişim gibi günün 16 17 saati bilgisayar başında geciyor diğer kalanı ruyamda bilgisyarlarla uğraşiyorum

amesfa

Dekan
Onursal Üye
iki takıntım

ve

tugbagaleri

Profesör
yok... niye sordun yoksa biri birseymi!... :O :L ;( dedi bak dogruyu sole yok dedı bak gercektenbak yok kımsana benım hakkımda nededı hehu dur gıtme bırdakıka bıra ükükükü

geçen seneye kadar pembe rengine katlanamazdım bile nefret ediyordum çok delice bi takıntıydı Allah'tan atlattım :D

exantric

Doçent
insolence dedi ki:
eskişehirli olanlar bilirler. f16 lar adam kulak felan koymuyo bazuka alıp birini indirmek istiyom. ;D
Eskişehirde kaldım bir kaç gün gerçekten o uçaklar adamı çileden çıkartıyor Allah yardımcınız olsun :D

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
hep kelimeleri yanlış okuyorum, saate bakınca saatin kaç olduğunu unutuyorum çok sinir oluyorum, birilerini boğmak istiyorum... |)

gorko

Asistan
bendede simetri hastalıgı var her şeyin düzgün oldugunu istiyorum bide internette bir heyacanlı bişeye bakarken agzıma ne gelirse atıyom b u cogunlukla kağıt oluyo bi bakıyom agzımda kagıt :D

mehmet

Profesör
Onursal Üye
bu söyliyeceğim takıntım ister inanın veya inanmayın tamamen gerçek
hergün işimden evime giderken gökyüzünü seyrediyorum ve "bütün kainat ve dünya vede bilhassa güneş allahın emirlerini harfiyen yerine getirirken ben neden nefsime yenik düşüyorum" diye düşünüyorum
bu hakikaten bende bir takıntı oldu
isterseniz sizde benim gözümle bir bakın neler hissedeceksiniz

seciL

Dekan
Onursal Üye
saçlarımla oynama takıntım var simetri takıntım var
bide biri bi şarkıyı yada filmi anlatırken adını hatırlayamazsam çıldırırım.. düşünür düşünür bulamam sonra en olmadık yerde aklıma gelir aniden sevinirm gereksiz gereksiz tartışma takıntım var ;D Bide Bide... :p yeter yaa :p ;D :D

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
eminoasit dedi ki:
evet bilgisayar takıntım var 1 gün ayrı kalırsam sanki bişeyler kaybetmişim gibi günün 16 17 saati bilgisayar başında geciyor diğer kalanı ruyamda bilgisyarlarla uğraşiyorum

:D :D :D :D

Aman tanrım dostum...Acilen bi doktora basvurmalısın...Geleceğini pek iyi görmüyorum...

Bendede hafif bi simetri hastalıgı var...En büyük takıntım eşyalarımın baskaları tarafından kullanılması.Benim yatagımda baska biri yattımı çileden cıkarım.Ancak banyo yaptıgını gorucem o sekılde belki.Sonra klavyeme ve mousea yaglı veya kırlı ellerle dokunanın kolunu kırabılırım.Asla katı sabun kullanmam.Her zaman sıvı sabun(protex).En sonda okulda kalemimi alıp ve sonra kayboldu diyenleri feci şekilde döverim !!! :D :D

EzOhİsTaN

Profesör
bende rimel takıntısı var. dışarı çıktığımda mutlaka rimel sürerim azda olsa yoksa kendimi çok kötü hissederim gün boyunca.

bide saç takıntısı var çok. küt saçtan kısa kestirmem asla bana kötü uğur getireceğine inanırım :S saçı şans olarak görürüm. (at nalı şans getirir misali :)) çok fazla dökülünce oturur ağlarım hatta. evde bissürü badem yağı, yılan yağı gibi şeylerle maske hazırlar sürekli saçıma sürerim. çamterebentini mutlaka şampuanıma döker öle yıkarım saçımı. değişik otları kaynatıp (papatya, ısırgan otu, kişniş) saçımı bunlarla durularım. saçlarımı uzatma gibi bi takıntım var.

FeeLiT

Asistan
En büyük takıntım bilgisayar onsuz olmuyor.
Hiç hoşuma gitmeyen takıntıda hangi saat olursa olsun geceleri sesini duymakdan nefret ederim o yuzden odamda bilgisayar saatinden başka saat bulundurmuyorum. :)

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
FeeLiT dedi ki:
En büyük takıntım bilgisayar onsuz olmuyor.
Hiç hoşuma gitmeyen takıntıda hangi saat olursa olsun geceleri sesini duymakdan nefret ederim o yuzden odamda bilgisayar saatinden başka saat bulundurmuyorum. :)

Aynen benımde saat takıntım var.Saat evın nerde olursa olsun sesini duyarım ve kesınlıkle uyuyamam.O yüzden evde her zaman dijital saat kullanırım.Onun tik tik tik sesi sinirlerimi alt üst ediyo...