Yardım Taciz

Bu konuyu okuyanlar

stans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
NejiXD diye birisi discord üzerinden beni tehtit etmekte ne yaparsam yapayım ondan kaçamıyorum kimlik bilgilerimi bile buldu ne olur yardım edin ve aşağıdaki fotoğraftaki gibi tehtit ediyor anneni ararım yok babanı ararım evine şafak atırıcam diye yardım edin nolur

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Anneni babanı aramak dışında hiçbir şey yapamaz rahat ol. Ailene haber ver böyle birisi sizi arayabilir veya polis gelebilir diye. Sakın başka bir bilgini veya paranı isterse verme. Artık herkesin kimlik bilgileri internette geziyor zaten, onun yaptığı ekstra meziyet gerektiren bir şey yok göz korkutur sadece...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca o fotoğrafı kaldırırsanız veya sansürlerseniz güzel olur forumda küfürlü içerik paylaşımı yasak.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
[email protected]
[email protected]
Başvur buralara. Çok arttı bu veletlerin sayısı son zamanlarda, bi sorgu yapıyorlar başka birşey yok. Kendilerini adam sanıyorlar. Anonymous'un sızdırdığı kimlik bilgilerini bir başkasının yaptığı yazılım ile buluyorlar kendilerini hacker sanıyorlar.

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,316
@43t adlı arkadaşın dediği gibi sadece korkutur. İstersen polise şikayet et veya Discord'a bildir belki ban atarlar. İstersen yeni bir Discord hesabı aç.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
@43t adlı arkadaşın dediği gibi sadece korkutur. İstersen polise şikayet et veya Discord'a bildir belki ban atarlar. İstersen yeni bir Discord hesabı aç.
O tc yi sadece bulup tehtid ediyor ama işlem yapmayı bilmiyor, kaç kişinin sızdırıldı tehtid ettiler sadece tehtid ediyorlar işlem yapma yok bilmiyorlar. Korkulacak durum yok.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,316
O tc yi sadece bulup tehtid ediyor ama işlem yapmayı bilmiyor, kaç kişinin sızdırıldı tehtid ettiler sadece tehtid ediyorlar işlem yapma yok bilmiyorlar. Korkulacak durum yok.
Evet o da doğru. Ama insan gene bunu bildiği halde biraz panikleyip korkabilir. Sonuçta peşinde biri var ve durmadan seni taciz ediyor.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Evet o da doğru. Ama insan gene bunu bildiği halde biraz panikleyip korkabilir. Sonuçta peşinde biri var ve durmadan seni taciz ediyor.
Çok basit, engelle geç. Ben TC kimlik numarası ile tehdit eden tiplerin sokak köpeğinden bir farkı olduğunu sanmıyorum. Sadece havlıyorlar ama bir icraatleri yok.

stans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Anneni babanı aramak dışında hiçbir şey yapamaz rahat ol. Ailene haber ver böyle birisi sizi arayabilir veya polis gelebilir diye. Sakın başka bir bilgini veya paranı isterse verme. Artık herkesin kimlik bilgileri internette geziyor zaten, onun yaptığı ekstra meziyet gerektiren bir şey yok göz korkutur sadece...

Ayrıca o fotoğrafı kaldırırsanız veya sansürlerseniz güzel olur forumda küfürlü içerik paylaşımı yasak.
Forumu düzenle butonu yok

stans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Peki gerçekten herhangi bir işlem yapılabilir mi çünkü kaç gündür tehtit ediyor beni şunu yapıcam bunu yapıcam diye

• Beğen
Reactions: Rei

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,316
Çok basit, engelle geç. Ben TC kimlik numarası ile tehdit eden tiplerin sokak köpeğinden bir farkı olduğunu sanmıyorum. Sadece havlıyorlar ama bir icraatleri yok.
Son derece haklısınız hocam fakat insanda bir korku ister istemez çıkar. Yanlış mıyım?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Son derece haklısınız hocam fakat. İnsanda bir korku ister istemez çıkar. Yanlış mıyım?
Haklısınız sonuç olarak size özel olması gereken bir bilginizi başkasının ağzından duymak ister istemez gerebilir ama yapacak bir şey yok. Azıcık uğraşsan o çocuğun bilgilerini de sen bulursun ama yasa dışı.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Peki gerçekten herhangi bir işlem yapılabilir mi çünkü kaç gündür tehtit ediyor beni şunu yapıcam bunu yapıcam diye
Yapamaz. Çok gördüm onlardan. Hatta sen bana onun dc etiketini vb salsana özelden.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Yapamaz. Çok gördüm onlardan. Hatta sen bana onun dc etiketini vb salsana özelden.
Screenshot_2023-02-09-13-20-20-43.jpg

Daha demin bende istemiştim. :D Eğlenelim biraz ya.

• Beğen

stans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ne yaptın da sana böyle kafayı takmış?
Bilmiyorum sanalda bildiğim kadarıyla herkese böyle bulaşan birisi infomu nereden buldu onu bile bilmiyorum kimseye adımı bile vermedim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Bilmiyorum sanalda bildiğim kadarıyla herkese böyle bulaşan birisi infomu nereden buldu onu bile bilmiyorum kimseye adımı bile vermedim
Önce Hiç o adamla discordda mesajlaşmadın mı yani?

stans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Önce Hiç o adamla discordda mesajlaşmadın mı yani?
Yani hayır dersem yalan olur bir kaç kez mesajlaşmıştım sonra bir anda infomu atıp yayayım mı :D filan dedi yazışmalarda ise herhangi bir özel bilgimi dahi vermedim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Yani hayır dersem yalan olur bir kaç kez mesajlaşmıştım sonra bir anda infomu atıp yayayım mı :D filan dedi yazışmalarda ise herhangi bir özel bilgimi dahi vermedim
Önüne çıkan tanımadığın adamla konuşutsan sonu öyle olur

Adama yağlı bir küfret. Söyle Zaur seni böyle böyle yapsın

stans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Önüne çıkan tanımadığın adamla konuşutsan sonu öyle olur
Dostum şuan ki arkadaşların önceden yabancı tanımadığın insanlar değil miydi ? Sen onlarla nasıl tanıştın ? Öyle düşün oyunda tanışmıştım zaten ama herhangi bir bilgimide vermedim

• Beğen

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Dostum şuan ki arkadaşların önceden yabancı tanımadığın insanlar değil miydi ? Sen onlarla nasıl tanıştın ? Öyle düşün oyunda tanışmıştım zaten ama herhangi bir bilgimide vermedim
Discord moderasyonu o adamlara birşey yapmıyor diye istedikleri gibi at koşturuyorlar sahada.

Ben forumlarda vardım her zaman. Öyle yönetim olmayan yerleri kullanmam.

Burda Moderasyon ekibi aklını kaybeden kullanıcıları sınırsız banlıyor.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Sakin ol, linkini verdiğim yerlere şikayet et.