Tablet Bilgisayarlarda iPad 2 ve Rakipleri

akakce.com

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

eterno

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Blackberry'nin bir dizi ürününde işlemci hatası olduğu sanırım geçen günlerde SDN'de haber konusu olmuştu. Blackberry adına bahtsızlık diyorum. Motorola Xoom 3G'li modeliyle ve Android 3.0 işletim sistemiyle aralarından sıyrılması gerekir ama oldukça pahalıymış.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Burada bence ayakta kalan Motorola Xoom Olur gibi geliyor

sculpcher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung P1010 Galaxy Tab fiyatının düşük olmasından dolayı diğerlerinin arasından sıyrılır.

eterno

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vay arkadaş ne Samsung-sever milletiz ya, adamlar cep telefonlarıyla tabletleriyle sağlı sollu giriştiler piyasaya.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Motorola Xoom güçlü bir rakip bunların arasında..

ahbap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence Apple'a karşı Samsung'a şans veriyorum, onun ardından da Motorola Xoom

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Samsung bence rakibi olamaz.. Samsung E250 telefonuyla tanıldı ve patladı gitti.. Ayrıca apple simdi dava açmış samsung'a ürünlerinin aynısını yapıyor diye :)

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@medya faresi kesinlikle haklısın. lg optimus pad ile çok iyi bir iş çıkarmış. dediğin gibi tasarım olarak diğerlerinden daha küçük ve daha kibar görünüyor. lg smartphone tasarımındaki başarısını tablet pc ye de taşımış. android 3.0 honeycomb işletim sistemi ve çift çekirdekli işlemcisiyle oldukça hızlı bir sistem yapısına sahip. en dikkat çekici özelliği de 3d olayı. arka yüzeydeki çift kamera sayesinde 3d kayıt yapıyor ve kayıtları hdmı çıkışı üzerinden tv lere aktarıp izleyebiliyoruz. ekran parlaklık konusunda diğerlerinden biraz daha önde görünüyor. ücretsiz uygulamalar ve oyunlar google marketten edinilebiliyor. ne diyelim bi an önce çıksın da birebir test etme şansımız olsun :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Samsung bence rakibi olamaz.. Samsung E250 telefonuyla tanıldı ve patladı gitti.. Ayrıca apple simdi dava açmış samsung'a ürünlerinin aynısını yapıyor diye :)

kesinlikle düşünsene samsung bir telefon ya da herhangi bir cihaz sürmeden önce piyasaya apple'nin onayını alması ürünlerini inceletmesi gerekiyor. rezillik resmen ...ee gerçi taklitçiliğin sonu budur!