Tab-3 Lite Ne kadar eder?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
591
Tab-3 Lite almıştım yaklaşık 5 yıl önce. benim kuzen aldı tableti misafirken, gittiler bi baktım Tablet yok! öğrendim ki bu keko almış götürmüş tableti. aradım ailesini dedim bizim tableti almış fln dedim.dedi evdeyiz yarın gelin alın. gittik almaya bu çocuk vermiyor, dedik ver bu sefer kaçtı. tablet camını kırdı. ekranı düzgündü ama cam gitmişti. satmayı düşünüyordum şu an kaç tl eder?

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Tab-3 Lite almıştım yaklaşık 5 yıl önce. benim kuzen aldı tableti misafirken, gittiler bi baktım Tablet yok! öğrendim ki bu keko almış götürmüş tableti. aradım ailesini dedim bizim tableti almış fln dedim.dedi evdeyiz yarın gelin alın. gittik almaya bu çocuk vermiyor, dedik ver bu sefer kaçtı. tablet camını kırdı. ekranı düzgündü ama cam gitmişti. satmayı düşünüyordum şu an kaç tl eder?
Parasını alabılırsınız

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
200-300 TL filan eder. Ama ekran kırıksa almazlar bile.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Şu an ben sinirlendim iyiki çok misafir gelmiyor bize

yusufYAZICI155

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Her önüne geleni sana ait olanı verme ben odama bile geçirmiyom
ve bendede tablet var Samsung Tab 3 ama bununla ne yapçam bilmiyom 2.monitor yapabilsem keşke ama uygulamasını felan bulamadım bulsam dahi sürümü uyuşmuyor ve çalışmıyor