Sxe Ye Girdigimde Mavi Ekran Giriyor

Redbull64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaw şimdi sxe yi aciyorum sonra tak mavi ekran geiyor kapanıyor sonra tekrar acıyorum cozu ara dedıgımde olayın adına blue screen dıyordu cözumu nedır

Redbull64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
win 7

---------- saat 21:24 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:14 eklenmişti ----------

windows 7 dır

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
- sXe' nin güncel versiyonunu kullanıyorsun değil mi_? (sXe Injected 10.0 Fix 2)
- Programı kaldırıp tekrar yüklemeyi dene.
- Masaüstündeki sXe kısayoluna sağ tuş > özellikler > uyumluluktan Windows XP'yi seç.

Bunları dene bakalım.

http://sxe-anticheat.org/

Redbull64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oldu ama sxe oldu cs 1.6 bozuldu :D şımdı sxeyı acıyom oyuna tıklıyorum mavı ekran gelıyor

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Nette araştırdım.Şöyle birşey buldum.Dene istersen.

Problemin çözümü için en pratik anlatım; sXe’nin CS’den önce açılmamasıdır… Eğer CS dosyaları aktif olduktan sonra sXe açılırsa problem yaşamazsınız. Bu RPC ayarlarının özünde beni doğrulayan bir sistemdir… Gelelim geniş açıklamaya;

sXe Injected’i Açmadan Counter-Strike 1.6’ya giriyoruz. Olay budur, quit atın. Ardından sXe Injected kesinlikle ilk açılışta çalışsın… Açıldıktan sonra oyuna girersek hiçbir şekilde sXe Mavi ekran hatası almadığımızı görürüz. ANCAK ! İlerleyen vakitlerde PC gücünüze bağlı olarak hata alırsanız bunun dökümanla alâkası yoktur. Bu konuyu başka yerlerde açıklayabilirim.. Saptırmadan devam edeyim,

Eğer CS’ye girip quit attıktan sonra sXe’yi hiçbir sorun yaşamadan açabildiysek, direk olarak oyuna girer ve problemden kurtulabiliriz… Eğer oyunda oynadıtkan sonra quit atarsak, aynen sXe’yi kapatalım. Tekrar oyuna aynı sistem ile girelim problem yaşamıcaz.

Ayrıca vista 32 Bit sXe ile direk problem yaşıyor. İntercepting veya hiç belli olmayan hatalar alırsanız dediğim işlemleri umursayın. Diğerleri önemli değildir…

ihy89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleştirmeleri yükle düzelir benimki böyle düzeldi