Mavi ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

RubyMia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar üç gündür mavi ekran hatası alıyorum oyuna girdiğimde pc yi sıfırlayıp windowsu yeniden yüklemeye çalıştığımda ve sfc /scannow yaptığımda hata veriyordu sonra microsoft supporter da bir konuda allupdate dosyasıyla sorunu düzelttim ama bilgisayarı açıp herşeyi güncellediğimde ve oyuna girdiğimde tekrar aynı sorun meydana geldi yeniden scannow yaptım ve C:/windows/logs/CBS/CBS.log. for iffline details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag hatası aldım sonra bilgisayarı güvenli modda başlatıp tekrar scannow yaptığımda ise bir hata olmadığını söyledi bende garanti olsun diye dism /online /cleanup-image /restore yaptım ardından scannow yaptım ve tekrar bir şey bulmadı. Diskte sorun varsa onarılması için chkdsk /f c: komutu girdim cmd ye ve bilgisayarım normal şekilde açıldı ama görev yöneticimde böyle bir şey görüyorum vds.exe daha önce yoktu bu nedir acaba yardımcı olur musunuz ? ve mavi ekran sorunumu daha test etmedim çözümü nedir bilen var mı bu işlemler işe yarar mı ?