Soru Mavi ekran yedim ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

kullanıcıkadı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar geçen hafta bilgisayarımda hiç sorun yokken açtığımda masaüstü siyahtı ve yanlıca imleç vardı bende pc yi bi şekilde kendine getirip sıfırladım fakat işletim sisteminde ufak sorunlar vardı mesela my asus kendiliğinden açılıyordu(5 dk da bir ) canlı desteğe yazdım temiz kurulum dedi fakat o aralarda format uygun değildi ve bu güne atmaya karar verdim dün amd ye gelen güncelleme vardı onu hallettim fakat radeon settings sürüm uyuşmazlığından açılmadı bende amd nin siteden indirdim full kurulum yapıp öncekini sili seçtim fakat açıldığında kurulum başarısız oldu sonra tekrar denedim tekrar başarısız oldu bunun üzerine minimal seçip silmeden kuru seçtim ve oldu bu gün temiz kurulum yapmaya karar verdim isoyu indirdim rufusa yazma kısmına geçtim ve yazmayı başlattım fakat o sırada mavi ekran yedim onuda okunmaz bi halde ekran değişik oldu mavi ekran olduğunu sonradan anladım resmen. Mavi ekranın neden kaynakladığını açan bi program varmış inceledim fakat ben yapamadım bilen varsa mutlu olurum korkulu rüyam mavi ekran birdaha gelmesin istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220210-221658_Gallery.jpg
    Screenshot_20220210-221658_Gallery.jpg
    41.6 KB · Görüntüleme: 64