Suya Düşen Telefonu Kurtarma Operasyonu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(Iphone 3gs)Telefonum klozete zıpladı vallahi:(halbuki ben onu bir kutunun üstüne koymuştum:( hemen kuruladım kartını çıkardım.ılık devirde saç kurutma makinesinde kuruttum yüz kere salladım suyu çıksın diye. şimdi şirketin elektrik atölyesinde bir lambanın altında bekliyor. görüntü geldi görüntü gri. dokunmatık ekran zoraki çalışıyor ne yapcam şimdi:(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var. İlk öncelikle bugün telefonum tuvaletin içine kaçtı. 250 liraya tamir ettirdim, ekran bulanık,zar zor basıyorum ekrana ve kafayı yedi telefon. pirinç meselesini deneyeceğim, ya sizce uğraşmalı mıyım bu kadar? yoksa yeni telefon mu almalıyım?

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Ahahahah aklıma bir anım geldi :D:D

Ehm şimdi teyzemlerde oturuyoruz :D Teyze oğlu elinde telefon tuvalete girdi.Neyse birden bir bağırdı allah diye :D :D bi baktık telefon düşmüş :S ama nereye lağama :D (iyi ki büyük etmemiş :D ) sopa ile alamyı denedik.tel bulduk eğdik kanca yaptık alamadık.Pompaladık alamadık :D En sonunda eniştem daldırdı elini (eldiven ile) aldı :D sildik kurulttuk (yıkamadık) 1 gün beklettik olmadı :D bunu götürdük telefoncuya :D adam eline aldı şöyle bir kurcaladı.Bu ne kokuyor böyle dedi :D bizde tuvalette düştü diyince :D birden telefonu atmıştı :D tabi o anda kırıldı :D

Abi ne yaptınız ya lağıma nasıl düştü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar htc desire 816 telefonumu klzote düsürdüm fakat pis falan degildi tuvalet normal suydu işte mesaj sesi falan geliyo arayınca calıyor fakat ekran yok açılmıyo pirincede koydum olmuyo bataryada cıkmyo zaten napmam gerek yardım edermisiniz lütfen

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
:lol: iyiki de note 3 kullanıyorum wcye düşme gibi bir ihtimali olsa sadece bezle silinir

S

Sjsjsjsjsjsjsj

SDN Okuru
Benim telefonum bir kaç gün önce suya düştü. Ama hala kurtqramadım