Sürekli Erkekler Tarafından Reddediliyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Benim lisede vardı. Biraz çekingendim. O yakınlaşmıştı. Karşılık verememiştim. Sonrasında sınıftan 2 çocukla sırayla ay farkı ile çıktı. Sonrasında üniversitede hızlılarla takıldım genelde. Ciddi olmadı hiç. Bir tanesi dansçıydı. Sonrasında malum paralı birşey olmuş. Ban yemeyelim de :D

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Benim lisede vardı. Biraz çekingendim. O yakınlaşmıştı. Karşılık verememiştim. Sonrasında sınıftan 2 çocukla sırayla ay farkı ile çıktı. Sonrasında üniversitede hızlılarla takıldım genelde. Ciddi olmadı hiç. Bir tanesi dansçıydı. Sonrasında malum paralı birşey olmuş. Ban yemeyelim de :D
O kadar da açık söylenmez ki o. İlk seni banlayacaklar bence?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Sarışın sen sağdan gel esmer sen soldan gel diyordum. Sınıfta :D :D

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bu Konuda Katılıyorum Ama Ölenle Ölünmüyor Sen Yerin Yedi Metre Altında Mezara Girsen Bile Milyar Dolarlik Evler Binalar Çökse Bile Hayat Devam Ediyor Ve Edicek Buna Adapte Olarak Yaşamayı Bilmeliyiz Benim Bu Konudaki Şahsi Görüşüm Bu
Doğru tabi.Ama acılar sıcakken şöyle şeyler görmeye tahammülüm yok.İnsan olmak belki de.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
İşte o yüzden bendeki hiç bir şey abi..
Olsun en azından sende de düzgün bir insan olarak kaldıysa o da tutunulabilecek bir dal.
Aynen bide muhabbet efsaneydi gençler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölüm bir gerçek. Görmezden gelmiyoruz. Unutmak istiyoruz. Fakat ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir ki?
Ben 19 yaşında ölümü bildiğin yaşadım. Kaza kurşununa gittim. 45 gün hastanede yattım

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Doğru tabi.Ama acılar sıcakken şöyle şeyler görmeye tahammülüm yok.İnsan olmak belki de.
İnsanlar Bazı Şeyleri Çok Abartıyor Bende Depremi Hissettim Aydında Oturuyorum Fakat Şu Bir Gerçek Şimdi Bu Deprem Oluyor Ölenler Ölüyor Binalar Çöküyor Mal Kaybı Var Hiçbiriyle Beraber Ne Mezara Gidebiliyoruz Ne De Çöpe İstanbul Depremi Mesela Hepimiz Ara Ara Anıyoruz? Fakat Ara Ara Anmamız Dışında Şuan Hangi Kişi İstanbul Depremini Cidden Hala Düzgün Bir Şekilde Acı Olarak Hatirliyor Yada Kaç Kişi Bunu Günlük Hayatinda Umursuyor? Yardimci Olmak Ve Acilarina Ortak Olmak Görevimiz Kabul Ediyorum Ama Kimse Kimseyi Kandirmasin İnsanlar Olarak Yapimizda Var Çoğumuzun Başkasinin Acisina Ciddi Anlamda Üzülüp Umursayamıyoruz Sadece Kendi Acımız Ve Kendi Dertlerimiz Yakinlarimizin Dertleri İlgilendiriyor Yani Kısacası Demek İstediğim Bu Depremde İstanbul Depremi Gibi Yakında Unutulucak Unutamayan Sadece Talihsiz Aileler Yaralı İnsanlar Olucak O Yüzden Büyütmeye Gerek Yok Hayat Devam Ediyor Bırakalım Herkes Kendi Acısını Yaşasın Bizim İçin Bu Acı Şuan Taze Ama Onlar İçin Hep Taze Olucak.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
İnsanlar Bazı Şeyleri Çok Abartıyor Bende Depremi Hissettim Aydında Oturuyorum Fakat Şu Bir Gerçek Şimdi Bu Deprem Oluyor Ölenler Ölüyor Binalar Çöküyor Mal Kaybı Var Hiçbiriyle Beraber Ne Mezara Gidebiliyoruz Ne De Çöpe İstanbul Depremi Mesela Hepimiz Ara Ara Anıyoruz? Fakat Ara Ara Anmamız Dışında Şuan Hangi Kişi İstanbul Depremini Cidden Hala Düzgün Bir Şekilde Acı Olarak Hatirliyor Yada Kaç Kişi Bunu Günlük Hayatinda Umursuyor? Yardimci Olmak Ve Acilarina Ortak Olmak Görevimiz Kabul Ediyorum Ama Kimse Kimseyi Kandirmasin İnsanlar Olarak Yapimizda Var Çoğumuzun Başkasinin Acisina Ciddi Anlamda Üzülüp Umursayamıyoruz Sadece Kendi Acımız Ve Kendi Dertlerimiz Yakinlarimizin Dertleri İlgilendiriyor Yani Kısacası Demek İstediğim Bu Depremde İstanbul Depremi Gibi Yakında Unutulucak Unutamayan Sadece Talihsiz Aileler Yaralı İnsanlar Olucak O Yüzden Büyütmeye Gerek Yok Hayat Devam Ediyor Bırakalım Herkes Kendi Acısını Yaşasın Bizim İçin Bu Acı Şuan Taze Ama Onlar İçin Hep Taze Olucak.
99 depremini yaşadım. Kötüydü baya

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Aynen bide muhabbet efsaneydi gençler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 19 yaşında ölümü bildiğin yaşadım. Kaza kurşununa gittim. 45 gün hastanede yattım
Çok geçmiş olsun bro. Üzüldüm... acını paylaştım şuan bilirsin ya hani. Hissedersin. O hesap.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Konu kilitlenmeden gelinin arkadaşı gibi son kozlarımızı dökelimde konuyu kilitlettirmeyelim ? ?

@Estelya Bence reddedilme sebebin, bir önce konuştuğun erkeği yeni konuştuğunda araman.
Yeni tanıştığın kişiye fırsat vermelisin. Geçmişe dönmeye çalışarak sadece onuda kaybedersin.
Mesela beni kaybettin sayılır... 15. ye dönmek istedin... Tüüüü

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Modlar konuya girdiğinde
1604106233815.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...