Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Değerli arkadaşım;

Evet, sizden önce editör arkadaşlarımız sdn makalelerinde, sizin açmış olduğunuz konuyu açmışlar.Bunu kilitlemem kadar doğal bir şey olabilir mi?
.

Bende Mehmet'ten şikayetciyim editörler önce yazdı diye üyelerin konuları kilitleniyor üyeler önce yazınca editörlerin ki niye kilitlen miyor :D :D

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bakın benim sorunum şimdi cep telefonları alanına yazılması gereken konuları(gerçek yerine) neden başka bir yerde de görüyorum o zaman ilgili yeri kapatın da bizde yanlışlığa düşmeyelim.
Vodafone çöktü diye bir konuyu sırf cep telefonları alanına yazdım başka bir yerde de aynısı açılmış diye birileri çıkıp süper moda haber verip konum kilitlendi.

Bu Opera adlı konu başlığımda da oldu.

Ayrıca moderatör olmak isteyenler adlı konu başlığına bir yazı yazdım orada bir kişi benimle aly etti fakat bende ona cevap yazdım sansürlendi. Tamam benimki sansürlendi ya o yazıyı yazan nden sansürlenmedi veya uyarılmadı.

"g.zekalı" diye tabir etmiştin. konu silindiği için link vedremiyorum. diğer bir arkadaşa da "hayvansınız" dedin. gerçi o da sana "dengesiz" demişti.
Not: bu yazıyı sadece kanıt olarak yazıyorum. Hakaret amacım yok...

iyi bakarsanız o konuyu açan ben değilim 5KL adlı üye açmış sizden şahsım adına özür bekliyorum

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
afedersiniz, hatırımda kalan sözlerdi ama kimin söylediğini karıştırmış olabilirim. bu arada flood yapmayın :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bakın benim sorunum şimdi cep telefonları alanına yazılması gereken konuları(gerçek yerine) neden başka bir yerde de görüyorum o zaman ilgili yeri kapatın da bizde yanlışlığa düşmeyelim.
Vodafone çöktü diye bir konuyu sırf cep telefonları alanına yazdım başka bir yerde de aynısı açılmış diye birileri çıkıp süper moda haber verip konum kilitlendi.

Ayrıca moderatör olmak isteyenler adlı konu başlığına bir yazı yazdım orada bir kişi benimle aly etti fakat bende ona cevap yazdım sansürlendi. Tamam benimki sansürlendi ya o yazıyı yazan nden sansürlenmedi veya uyarılmadı.

iyi bakarsanız o konuyu açan ben değilim 5KL adlı üye açmış sizden şahsım adına özür bekliyorum
Ohh Sende Flood Yap...:mrgreen: Daha Ne

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
"g.zekalı" diye tabir etmiştin. konu silindiği için link vedremiyorum. diğer bir arkadaşa da "hayvansınız" dedin. gerçi o da sana "dengesiz" demişti.
Not: bu yazıyı sadece kanıt olarak yazıyorum. Hakaret amacım yok...
konuyu ben açmadım 5KL adlı üye açtı ben oraya mesaj yazdım sizden özür bekliyorum

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben bir örnek vermek istiyorum burada sana bir zamanlar junior editörler bölümüne bir konu yazılmıştı bir flash bellek ile ilgili bende onun kasa olarak aynısı ama kapasitesi daha büyük olan bir ürününü birkaç gün sonra çıkacağını görüp yeni konu açtım Amesfa kilitledi konuyu böyle yaygara kopartmak yerine konunun birebir aynı olmadığını farklı konular olduğunu belirtip kanıtladım ve açıldı aksi halde kilit yemesi doğal.Senin böyle bir varsayımın yani farklılık olduğunu belirten ipuçların varsa pm ile çözebilirsin...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129

bakınız konuların nerde açıldığı burda önemli degil. aynı konu farklı yerlere açılmıssada aynı kural geçerlidir.

ayrıca sizden öncekide yanlış yere açmış olabilir. bunu rapor ederseniz biz gerekeni ederiz.

sizinde belirttiğiniz gibi başkası sansürlenmemişse onuda belirtin düzeltelim

NOT: peş peşe mesaj cekmek ceza sebebidir lütfen dikkat ediniz.

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47

Değerli arkadaşım;

Editörlerimizin bütün açtığı konular sdn makalelerinde toplanıyor.Bu forumumuzun başlangıcından beri böyle.Benim yaptığım ise sizin sonradan açmış olduğunuz konuyu ilk açılan benzer konuya yönlendirmek.Bunda nerde bir yanlışlık yaptım diye hala düşünüyorum.

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
evowinds
sen bana iftira et, 5KLnin açmış olduğu konu hakkında bilip bilmeden hakaret et sonra halen bir şey yokmuş gibi davran ben bu kişiden şikayetçiyim eğer halen sabrımı korumayıp sana bir şeyler söyleseydim ne olacaktı ben ceza yiyecektim. Bu durumda senden şikayetçiyim.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
mahkeme kurulsun, ben af diledim. karıştırmış olabileceğimi söyledim. konulara bakarken silindi çünkü. mehmet, EropaKING, Rato da buralardayken şahitlik ve hakimlik yaparlar...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
başkalarının açtığı konulardan ötürü lütfen arkadaşımızı suçlamayalım.
ayrıca herkes moderatörler hakkında görüş bildirmekte serbesttir.
bizim tarafımızdanda gereken açıklamanın yapıldığını umuyorum

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
İnternet profil duvarıma yazdığın mesajı okudum.Kesinlikle senin için yapmadım o yorumu.

çünki hakaret eden 5lik rumuzlu üyeydi.

Bu açıklamayı sana öm yolu le yapmak istedim ama özel mesaj alımın açık değil.Profil duvarın da yok.Mecburen buraya yazdım..

İyi forumlar

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ben de şu ''yönetici msjınızı onayladıktan sonra görüntülenecektir'' olayını anlamıyorum, yöneticinin keyfine göre mi yorum yapmak zorundayız ?

x_large

Asistan
Reaksiyon puanı
3
neredeyse uyecık yorumu yok :D benım sıkayetım bazı konulara ( gayet ciddi olunan konulara ) alaycı yaklasımları onun dısında on nömaralar :D:D

ethem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
forumda kaç tane süp. mod,kaçtane mod var?

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben çok fazla dikkate alındığımı düşünmüyorum.
daha doğrusu dikkate alındğımı düşünmüyorum.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Sevgili emu, sana dil dersi vermekten bahsettiğim mesajımın neresinde hakaret? Tam olarak açıklayabilecek misin?

"tsk.ler" yazan bir yöneticiye ben ne diyebilirdim başka? Siz istediğinizi yapın, biz söyleyince konularımızı kapatın. :) Çok güzel.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Jeaguares kilitlenen konuda emubaltacının alıntıladığı mesajı okudum.

Hakaret denilmese bile hoş durmayan bir cümle senin yazdıkların.

Kendi konuşma tarzını yakın arkadaşların ve sen anlayablirsiniz.Ancak herkesten bu konuşma tarzına saygı duymasını bekleyemezsin.

O yüzden özellikle fazla samimi olmadığın biri için''dil dersi verelim'' cümlesi yakışıksız olmuş.

Beni bilen bilir.Şu forumda yöneticilerin tarafında yorum yazdığım ender mesajlardan birisi oldu bu:)

Bunu bilerek yapmıyorum tabi ki öyle denk gelmiş.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
sevgili üye,

insanları küçümseyici mesajlardan uzak durun lütfen. sözleriniz rahatsız edici. eleştirmek başka bir şey hakaret etmek başka birşey.

söylediklerinizde değerlendirmemiz gereken şeylerde var bunlarla ilgileneceğimizi de bildirmek isterim

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Gayet iyi süper mod.lar hepsine kolay gelsin :)

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Sevgili emubaltaci, bir söz var bilirmisiniz. Yakışmadığı için tam yazmayacağım:

İmam ...(kaçırırsa) cemaat ...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
sevgili üye,

insanları küçümseyici mesajlardan uzak durun lütfen. sözleriniz rahatsız edici. eleştirmek başka bir şey hakaret etmek başka birşey.

söylediklerinizde değerlendirmemiz gereken şeylerde var bunlarla ilgileneceğimizi de bildirmek isterim

O zaman değerlendirin. Mesela sinirlendiğinizde nasıl tepki verdiğinizi, bizim ise nasıl susmak zorunda kaldığımızı değerlendirin, olur mu sayın yönetici?

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
şuanda bir arkadaş mod larlar ilgili sıkıntısını paylaşıyor forumda açtığı konuyla. bence onun gibi daha çok vardır. oralardan dertlerini dinleyerek başlayabilirsiniz?