Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Arkadaşlar Smod da olsa mod da olsa onlarda forum kurallarına uymak zorunda kafasına göre üyelere uyarı veremez kafasına göre konu kapatamaz. Konuyu kapattı ise forum kurallarına ters bir konu acmissinizdir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Arkadaşlar Smod da olsa mod da olsa onlarda forum kurallarına uymak zorunda kafasına göre üyelere uyarı veremez kafasına göre konu kapatamaz. Konuyu kapattı ise forum kurallarına ters bir konu acmissinizdir.
100 mesaj sayısına ulaşmış kişileri otomatik olarak kuralları biliyor diye var sayıyoruz abi artık. Bu sebeple, başlığın tamamı büyük yazılsa veya konu yanlış yere açılmış olsa bile o konular kapanıyor artık. Uyarı puanı da direkt veriliyor.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Yazım ve imla kurallarına ceza verilmeli bence bu çok önemli.
Forumda açılan konular önce moderetörler tarafından onaylanmalı.
O kadar konuyu nasıl incelesinler? Zaten bazı bölümler inceleniyor diye biliyorum, ama hepsini gözden geçiremezler ki. Onlar da insan.

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Forum kurallarını ihlal edip sonra da konuları kapatıyor demek biraz garip ?
en son forumda 2000 tl altı en iyi telefonlar diye konu açtım oda beni tutmuş telefon fiaytları düşer mi konusuna atmış bunun neresi forum kurallarını çiğnemek

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
of çok kasıyorsunuz yazılımla halledilir bunlar noktolama ve büyük harf kontrolu var imla kontrolu de koyun mesajı göndermeden tıklar kontrol edilir yada kontrol gönder tuşu olur...
chap chap diyesim geldi...
kediyi öpesim de var hastalanmasın şimdi...

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kimse beni sevmek zorunda değil. Olanı uyguluyorum. Uyguladıklarım için beni sevmeyecekseniz zaten sevmeyin. Ben olsam ben de beni sevmezdim. Bu kadar kıl moderatör mü olur?

Düşünebiliyor musun? Bütün bu açtığın konuların üzerine açtığın 6. konunu kilitlemişim.

Ama bunlardan sonra bir daha açtığın; Ne zaman telefon almalıyım?
Konusunu kilitlediğim için ben işimi bilmiyor oldum. Tabi sen yine devam etmişsin;

Yine anlamamışsın;

Üzerine çarşamba günü;

"DORE adlı yönetici benim konumu saçma bir nedenden kapattı ben oraya 2000 tl altı en iyi oyun telefonları yazmışım tutmuş beni telefon fiyatları düşermi konusuna atmış bu nasıl bir iş ya şimdi gelir bu konuyuda kapatır" diye konu açmıştın. Buraya yorum yazdığın zaman bu kadar çok konu açtığını gördüm.
Ben eleştiriye açık bir insanım. Hatam olduğu zaman kabulde ederim, forumda bunu gören olmuştur.

Bütün bu bilgiler ışığında ya ben süper moderatör olmayı hak etmiyorum yada sen Forum Kurallarını idrak etmekte güçlük çekiyorsun.

1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Hepinizi çok seviyorum.

- Unutmadan ilk konun hariç tamamını kilitliyorum. Bir daha aynı konu açmak yerine eksi konun üzerinden Note 8 Pro sorularını sorabilirsin.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
banlarken de şiirsel bir şeyler yazmadan banlamıyor he

illa uçuşan üyeler başlığına bir iki kuple yazar.
13 yıllık süregelen bir gelenek diyebiliriz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Özelden örnek verebilir misin? 100 mesajı geçmeyip de ürün reklamı yapan moderatör var mıymış diğer forumlarda?
Amazon ve Hepsiburada ile anlaşması var SDN'nin. Donanımhaber'de de sıcak fırsatlar bölümü var mesela. Onlar bu linkleri bir mod aracılığıyla vermiyor orası ayrı. Ancak bizim forumda linki veren kişiyi de direkt mod olarak değerlendirmek doğru değil. Kendisi bu linkleri hazırlarken yetki kısıtlamasına takılmak istemiyor doğal olarak.

Özetle buradaki durum aaa bu mod 100 mesajı geçmeden reklam yapıyor değil. Kendisi zaten SDN'nin çalışanı. Mod değil de SDN kendi eliyle bu linkleri koyuyormuş gibi düşün.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
Amazon ve Hepsiburada ile anlaşması var SDN'nin. Donanımhaber'de de sıcak fırsatlar bölümü var mesela. Onlar bu linkleri bir mod aracılığıyla vermiyor orası ayrı. Ancak bizim forumda linki veren kişiyi de direkt mod olarak değerlendirmek doğru değil. Kendisi bu linkleri hazırlarken yetki kısıtlamasına takılmak istemiyor doğal olarak.

Özetle buradaki durum aaa bu mod 100 mesajı geçmeden reklam yapıyor değil. Kendisi zaten SDN'nin çalışanı. Mod değil de SDN kendi eliyle bu linkleri koyuyormuş gibi düşün.
Kaldı ki SDN çalışanı zaten adam reklamı gidip başka sitede mi verecek? Tabii ki de hayır.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Amazon ve Hepsiburada ile anlaşması var SDN'nin. Donanımhaber'de de sıcak fırsatlar bölümü var mesela.
Donanım Haber'de fazla takılmadığımdan bilmiyorum. Üye olduğum diğer 2 forumda böyle bir sponsor veya anlaşmaya denk gelmedim. Yani YouTube'da yapıyorlar mı bilmem ama forumda bulsaydım ona da tepkimi koyarım.

Son mesajlar