Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
images

Vinland Saga
Uzun zamandır böyle aksiyonlu heyecanlı anime izlememiştim yeni bitirdim sıcağı sıcağına yazayım dedim finali bence süperdi beklediklerimi buldum sayılır. Kan,vahşet,konu itibariyle pek hoş olmasada sağlam kurgusuyla izletiyor yeni bir anime arıyorsanız kesinlikle izlemelisiniz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
images

Vinland Saga
Uzun zamandır böyle aksiyonlu heyecanlı anime izlememiştim yeni bitirdim sıcağı sıcağına yazayım dedim finali bence süperdi beklediklerimi buldum sayılır. Kan,vahşet,konu itibariyle pek hoş olmasada sağlam kurgusuyla izletiyor yeni bir anime arıyorsanız kesinlikle izlemelisiniz.
Bu pazartesi Fullmetal Alchemist'e başlıyorum 51 bölüm bakalım sürükleyici mi 2-3 ay sonra da Brotherhood serisine başlayacagım o da 64 bölüm eğer FMA hoşuma giderse en iyi 3 anime listeme girecektir
1- Kalkanlı Kahraman
2- Dr Stone
3- FMA olur gibi bitirip ona göre değerlendirecem

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bu pazartesi Fullmetal Alchemist'e başlıyorum 51 bölüm bakalım sürükleyici mi 2-3 ay sonra da Brotherhood serisine başlayacagım o da 64 bölüm eğer FMA hoşuma giderse en iyi 3 anime listeme girecektir
1- Kalkanlı Kahraman
2- Dr Stone
3- FMA olur gibi bitirip ona göre değerlendirecem

Brotherhood serisiyle diğer seri çok benziyor sadece sonu vs farklı diye duymuştum ben sadece Brotherhoodu izledim diğerini izlemedim eğer izleyecekseniz bence birini izleyin ikisini izlemeye gerek yok diye düşünüyorum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Brotherhood serisiyle diğer seri çok benziyor sadece sonu vs farklı diye duymuştum ben sadece Brotherhoodu izledim diğerini izlemedim eğer izleyecekseniz bence birini izleyin ikisini izlemeye gerek yok diye düşünüyorum.
Şuanda FMA'da 35.bölümdeyim ve bitirmeme sadece 16 bölüm kaldı Brotherhood'u da uzun bir ara verdikten sonra izleyecem çünkü sonunu merak ediyorum ve ilgimi çekti
bu 2 seri arasındaki tek fark sonları farklı dediğiniz gibi millet Brotherhood'u seviyor çünkü manga ile birebir gidiyor fakat original seri mangadan bağımsız ilerliyor

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
merhaba
anime figür,tişört,kupa aldığınız yerler veya siteler var mı ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
FMA iki seriyi de Ocak'ta bitirdim en çok Brotherhood'u beğendim diğerinin sadece karanlık tonu ve karakter derinliği arka planı iyi işlenmiş
Seride favorilerim Ed Al Winry ordudan ise Maes Hughes
seride en çok Hughes'un ölümüne üzüldüm bana göre en iyi baba ve en iyi asker ordu hattından Mustang'i arayıp 3 yaşındaki kızı hakkında konuşması beni gülmekten yerlere yatırdı ya
FMA 2003'te favori açılış müziklerim Melissa ve Undo kapanış müziği ise Kasenai Tsumi
Brotherhood'da ise Again Hologram ve Rain kapanış müziği ise Aro ni mita sora ve Let it all out
Mesaj otomatik birleştirildi:

önce FMA 2003 serisi ile başladım 4 günde bitirdim 1 hafta sonra Brotherhood serisine başladım onu da bitirmem 7-8 günümü aldı 40'lı bölümlerde biraz sıkıldım 50'den sonra sardı 1 günde 14 bölüm devirmiştim 30'lu bölümlere gelene kadar sardı 30'dan 50'ye kadar Alex'in ablası devreye girdiği bölümlerde ben baygınlık geçirmiştim Brotherhood serisi hafızamdan silinsin yaz tatilinde tekrar izleyecem

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
FMA iki seriyi de Ocak'ta bitirdim en çok Brotherhood'u beğendim diğerinin sadece karanlık tonu ve karakter derinliği arka planı iyi işlenmiş
Seride favorilerim Ed Al Winry ordudan ise Maes Hughes
seride en çok Hughes'un ölümüne üzüldüm bana göre en iyi baba ve en iyi asker ordu hattından Mustang'i arayıp 3 yaşındaki kızı hakkında konuşması beni gülmekten yerlere yatırdı ya
FMA 2003'te favori açılış müziklerim Melissa ve Undo kapanış müziği ise Kasenai Tsumi
Brotherhood'da ise Again Hologram ve Rain kapanış müziği ise Aro ni mita sora ve Let it all out

önce FMA 2003 serisi ile başladım 4 günde bitirdim 1 hafta sonra Brotherhood serisine başladım onu da bitirmem 7-8 günümü aldı 40'lı bölümlerde biraz sıkıldım 50'den sonra sardı 1 günde 14 bölüm devirmiştim 30'lu bölümlere gelene kadar sardı 30'dan 50'ye kadar Alex'in ablası devreye girdiği bölümlerde ben baygınlık geçirmiştim Brotherhood serisi hafızamdan silinsin yaz tatilinde tekrar izleyecem

Beğenmenize sevindim ben sadece brıther seyrettim baya oldu izleyeli o yüzden çok detay hatırlamıyorum ama ed ve alfonso çok iyiydi konu olarak da değişik eğlenceli bir konuydu.Ben maalesef izlediğim seriyi bir daha izleyemiyorum :(

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Tatilden istifade ederek Tokyo Ghoul izlemeye başladım. 2. sezondayım :).

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Chihayafuru 3.sezonu bitirdim. Ayrıca Little witch akademiayi izlemiştim öncesinde biraz çocuksu ama eğlenceli bir seriydi:)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Beğenmenize sevindim ben sadece brıther seyrettim baya oldu izleyeli o yüzden çok detay hatırlamıyorum ama ed ve alfonso çok iyiydi konu olarak da değişik eğlenceli bir konuydu.Ben maalesef izlediğim seriyi bir daha izleyemiyorum :(
Şuanda Hunter x Hunter izliyorum en iyi shounen animesi diyorlar bana da anime manyağı kardeşim önerdi şuanda 101.bölümdeyim animeyi bitirmeme 47 bölüm kaldı bitirdikten sonra değerlendirmemi yazacam
OnePunch Man bitirdin mi tavsiye eder misin dün biraz baktım sevimli bir yapıma benziyor 3.sezon onayı da almış

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Şuanda Hunter x Hunter izliyorum en iyi shounen animesi diyorlar bana da anime manyağı kardeşim önerdi şuanda 101.bölümdeyim animeyi bitirmeme 47 bölüm kaldı bitirdikten sonra değerlendirmemi yazacam
OnePunch Man bitirdin mi tavsiye eder misin dün biraz baktım sevimli bir yapıma benziyor 3.sezon onayı da almış

Hunter hunterı izledim güzeldi.One punch man'i sevmedim ben çok absürt şeyleri sevemiyorum o yüzden izlemedim ama siz sevebilirsiniz:)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tatilden istifade ederek Tokyo Ghoul izlemeye başladım. 2. sezondayım :).
bende tatilden istifade ederek Hunter x Hunter'a başladım 101.bölümdeyim 47 bölüm kaldı bitirmeme pazartesiye kadar bitiririm sonra OnePunch Man'a başlayacam

Hunter hunterı izledim güzeldi.One punch man'i sevmedim ben çok absürt şeyleri sevemiyorum o yüzden izlemedim ama siz sevebilirsiniz:)
bende zaten 2 sezonu izleyip bırakacam 3.sezonu izlemesem de olur güncel olarak Dr Stone ve Kalkanlı Kahramanı takip etsem yeter zaten çok fazla anime seven biri değilim

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Dün Dororo ve Vinland Saga'yı izledim, ikisinin finalinde fena sövdüm.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İzlemedim ve konusu ilgi mi çekmedi.
bende 2 sezon izleyip bırakacam zaten 2 sezon 12 bölümden oluşuyor
3.sezon onayı da almış beklemiyorum bile Dr.Stone Shield Hero ve FMA Brotherhood bana fazlası ile yetiyor
Çok geniş bir anime kültürüne sahip değilim

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
images (4).jpeg

Haikyuu! Yeni sezon geldi hala izlememiş haberi olmayan varsa izlemeli:) Hiç başlamamış varsa da tavsiye ederim heyecanlı güzel bir anime voleybolla ilginiz olmasa bile kalkıp maç yapasınız geliyor.:)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ekli dosyayı görüntüle 92592

Haikyuu! Yeni sezon geldi hala izlememiş haberi olmayan varsa izlemeli:) Hiç başlamamış varsa da tavsiye ederim heyecanlı güzel bir anime voleybolla ilginiz olmasa bile kalkıp maç yapasınız geliyor.:)
bende 2 hafta sonra chino chan ile onepunch man'e başlayacam yazın da my hero academia re zero print death prison school'u bitirecem

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
One Piece ve One Note güzeldi
Cidden One Piece izleyebiliyor musun çünkü 900 bölümlük bir anime bu arada One Note değil o Death Note onu da bitirdim ama çok beğenmedim sürekli diyalog insanı sıkıyor 25.bölümden sonrası zorlama senaryo dedikleri doğru mu ben 37 bölümü de izledim 25'ten sonrasını anlamadığım için Death Note'u 2.kez bitirdim ama yine de beğenmedim

Aynen. Bu anime dışında anime izlemiyorum
bende yazın print death prison school re zero my hero academia'yı bitirdikten sonra güncel olarak sadece Dr Stone Shield Hero ve My Hero Academia'yı takip edecem FMAB ise yarıyıl tatillerinde veya yaz tatillerinde izleyecem okul zamanı anime izleyemiyorum vize ve final haftası çok yoğun oluyor

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
K-On

images (9).jpeg

Tam bir kız animesi? Dostluk güzel işlenmiş:) Nerdeyse 0 erkek karakter var o biraz saçma olmuş ama olsun eğlenceli sıcacık bir animeydi klişesi var konusu sıradan ama izletiyor? Muhtemeln burdaki kimseye hitap etmiycek ama paylaşayım dedim?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
K-On

Ekli dosyayı görüntüle 95627

Tam bir kız animesi? Dostluk güzel işlenmiş:) Nerdeyse 0 erkek karakter var o biraz saçma olmuş ama olsun eğlenceli sıcacık bir animeydi klişesi var konusu sıradan ama izletiyor? Muhtemeln burdaki kimseye hitap etmiycek ama paylaşayım dedim?
hocam neon genesis evangelion sence nasıl izlenmeye değer mi çizimleri göz ardı edip izlenilir mi ?

K-On

Ekli dosyayı görüntüle 95627

geçen hafta One-Punch Man'i bitirdim de beni çok açmadı ya 2.sezonu beğenmedim adam her şeye tek atıyor başka bir esprisi yok bu ramazan Evangelion ile Chio's School Road'u bitirecem

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
hocam neon genesis evangelion sence nasıl izlenmeye değer mi çizimleri göz ardı edip izlenilir mi ?

geçen hafta One-Punch Man'i bitirdim de beni çok açmadı ya 2.sezonu beğenmedim adam her şeye tek atıyor başka bir esprisi yok bu ramazan Evangelion ile Chio's School Road'u bitirecem
Neon genesisi izlemedim bilemiyorum maalesef. One punch Man'ide izlemedm ama pek sevmedim baktığımda tarzım değil.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Neon genesisi izlemedim bilemiyorum maalesef. One punch Man'ide izlemedm ama pek sevmedim baktığımda tarzım değil.
ben 2 sezon izledim bıraktım zaten 2 sezon vardı 3.sezonu merak bile etmiyorum One-Punch Man benimde fazla hoşuma bana çok abartı geldi Neon Genesis 1995 yapımı bir anime o animeyi de sırf Asuka Langley karakteri için başlamak istiyorum ama değer mi bilmiyorum gerçi 26 bölüm var eğer bölüm sayısı 100 ve üzeri olsa başlamazdım Netflix'te görünce bir sorayım dedim

Hunter x Hunter'ı izledin mi ?