Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bayanlar biri Allah rızası için şu garezin japon versiyonu için bir link versin 2000 yapımı olan. hiçbiryerde japon versiyonunu bulamıyorum heryerde amerikalılarla çektikleri filmler var :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu listeye iyi güzel diyemem kendi açımdan sadece 1-2 film dışında ama sizin listeniz diyecek bir şeyim yok ..zevkler rengler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
28 gün sonra filmini görmek şaşırttı bence. bu film ilk 20ye giriyorsa dünyanın en korkunç korku filmi bizim süt kardeşlerdir. hani şu gulyabani olan

28 gün sonra hastalık kapan insan temasından sonra askerlerin cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için hastalık kapan insanlarından kaçan bayanları kıstırılmalarını anlatıyor. 10 üzerinde 2 puan veriririm.

Aça 28 gün sonra filminin devamı 28 hafta sonra o listede ilk 3e girer. müzikleri bile yeter. müzikleri bile youtube'de 8-9 milyon kez tıklanmış. 28 week later music veya sountrack yazın çıkar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güzel film önerileri için sağolun ideal filmler yazılmış. Hoş tat, bol gerilim, şaşırtıcı son için güzel bir film de benden..

The Skeleton Key

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnsidious
Diğerleri
İskelet anahtar
Lanet
Kara büyü
Aklıma gelenler bunlar daha da vardır ama bunlar da listede olmayı hak ediyorlar:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnsidius, halka, others,akasya,silent hill,elm sokağı 1 mutlaka olmalı.listenizde en sevdiğim korku seansı diğerleri eh işte.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şokları yaşatıcaak ve resmen zıplatacak bi korku filmi yokmu yaaaaaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum hepsi iyi güzelde cehenneme 1 adım ilk başa koylurmu ya bilmiyorum belkide zevk meselesidir. Çünkü cehenneme 1 adıdmda diğer korku gizem filmleri gibi. Yani sıradan yaratıcılık yok.

Aimee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu eski ama ilgimi çekti bayılırım korku filmlerine:devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben olsam kesinlikle korku seansını 1. sıraya alırdım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence korku seansı o kadar korkunç değildi o sırayı hak etmiyo izlediğimde filmde olanlardan daha çok bekledim ama sandığım kadar korkunç değildi iz bıraktı bırakmadı değil mesela artık giysi dolabıma yaklaşamıyorum yinede sıralama için teşekkür ederim iyi bi izleyicisiniz kutlarım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cehennleme 1 adıımın cdsi var bende inanın bence garez ondan daha korkunç bence 1. liği korku seansı almalı tam bir dehşet! ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup:aynen...kaç hafta önce izlemiştim hiç bir şeye benzemiyordu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Liste yapılmış, tüm baş yapıtların çoğundan da bahsedilmiş fakat Halloween'dan, Michael Myers'dan söz eden kimse olmamış, 13.Cuma listedeyse tüm slasher filmlerin en iyisi olarak kabul görülen Halloween'ı da unutmayalım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
liste pek bana hitap etmitor acıkcası bi çoğunu izledim bu listenın ama sonuna kadar bitirmediğim filmlerin arasında yüksek tansiyon filmi var hicte tansiyon yükselmedi tabi benim fikrim bu yanlış anlaşılmasın ben olsam teksas katliyamı ruhlar bölgesini katliam gecesi omen sınırda diğerleri davetsiz bu tarz filmler bana hitap eden.arkadaşlar gercek hikayelerden alıntı korku filmi biliyomusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir film vardı tekrar izleyecektim ama ismini hatırlayamadım .Bir grup arkadaş bir tepeye çıkıyor ve aşağısına kabile tarzı insanlar toplanıyor oradan inmelerine izin vermiyorlar . Bir tane adamın bacağı yaralanıyor ve bitki o bacağın etrafını sarıyor ve bacağı kesmek zorunda kalıyorlar.Bu filmi bilen var mı ? :D

T

tugc4n

SDN Okuru
cehennleme 1 adıımın cdsi var bende inanın bence garez ondan daha korkunç bence 1. liği korku seansı almalı tam bir dehşet! ;)

Korku seansında dehşetin ne işi var la? Korku seansı konusu çok iyi olan gerilim filmidir.Ama haklısın korku seansı ilk 3 de olmalı ayrıca ben bu listeyi yapmış olsam 1. sıraya texas katliamı serisini 2. sıraya koleksiyoncu serisini 3. sıraya korku seansı 4 halloween 5 saw serisi 6 korku kapanı serisi 7 1408 no'lu odayı unutmayalım ve 8 e fredy vs jason'ı koyardım

tugc4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Freddy vs Jason

Korku Kapanı (Seri)

Saw (Seri)

Texas Katliamı (Seri)

1408

Jeepers Creepers (Seri)

Cehenneme 1 adım (Seri)

Korku Seansı

Koleksiyoncu

Tepenin Gözleri ( Seri )

Halloween ( Cadılar bayramı )

Sığınak ( Yeni çıkan değil eskisi )

Balta (Seri)

Bunlarda benden.Daha çok var aslında ama halka yı felan izlemişsinizdir zaten o yüzden onları yazma gereğinde bulunmadım.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Jeepers Creepers serisi de sağlamdır.

Bu arada korkutacak, gerim gerim gerecek güncel film var mı tavsiye edebileceğiniz, biraz uzak kaldık filmlerden. :)

Reaksiyon puanı
3
Peşimdeki şeytan, Halka izlediğim en fenaları diyebilirim. Korkmaya hazırsanız kesinlikle bakmalısınız.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
izlemeyen var ise
The Boy
The Autopsy of Jane Doe
denenebilir.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Devamını getiremediğim tek film korku seansı burada.:D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
The Autopsy of Jane Doe filmini geçmiş haftalarda ben de izlediydim.
Gecenin karanlığında evde ve sessiz ortamda korku filmi izlememe kuralımı çiğnediğim için kendimi esefle kınadıydım.