Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

Demnesia

Profesör
En iyi Anime Tavsiyeleri

Başlıktan da anlaşıldığı gibi Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime yi yada eni anime filmini buraya yazabilirsiniz. Siftah Benden :cool:

81357.jpg
cartel_Black_Rock_Shooter_by_XmiharuX.jpg


Black Rock Shooter 8/10 Verdim.
 
Son düzenleyen moderatör:

Uso!

Doçent
Ga-Rei Zero bitti, Gosick 8.bölümü biraz evvel izledim, akşama inşallah Freezing 8.bölüm altyazıları gelirse onu izleyeceğim, gelse de gelmese de bir de izleyecek yeni anime arıyorum, Jigoku Shoujo ve Shokugan no Shana arasında kaldım, ne önerirsiniz?
 

Demnesia

Profesör
Ga-Rei Zero bitti, Gosick 8.bölümü biraz evvel izledim, akşama inşallah Freezing 8.bölüm altyazıları gelirse onu izleyeceğim, gelse de gelmese de bir de izleyecek yeni anime arıyorum, Jigoku Shoujo ve Shokugan no Shana arasında kaldım, ne önerirsiniz?
Code Geass
 

Demnesia

Profesör
Awakening_of_the_Trailblazer.jpgMobile Suit Gundam 00 - Awakening of the Trailblazer


Baş döndürücü bir filmdi 10/10


Gundam 3. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum!
 

Uso!

Doçent
Anime Tenchou
Lucky Star'daki anime dükkanı sahibi abimizin kısa bir OAD bölümü, komedi bir bölüm! :D Puanlamam; 7/10.

Air
İlginç bir anime, son bölümler biraz karışıktı, anlamakta güçlük çektim doğrusu.Bir de 13. bölümden çok, 12. bölüm final gibiydi, biraz tuhaf olmuş.Puanlamam; 8/10

Air in the Summer
Air serisinin 2 özel bölümü, Ryuya, Kanna ve Uraha'nın hikayesini arkaplandan anlatıyor.Bir bakıma tamamlayıcı bir bölüm.Puanım; 7/10.

Clannad Movie
Ah keşke daha önce bakaymışım, hikayenin aslında Tomoya'nın gözünden yeniden bir özeti, ama gene etkileyici.TV serisinde de olduğu gibi, puanım 10/10.

Dragon Ball GT: A Hero's Legacy
Gohan'ın çocukluğunun aynısı, Goku Jr. Gene gizli bir güç falan, ama konu bakımından gene yetersiz.Özellikle bir GT filmi olarak beni hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. :D Puanlamam; 6/10

Dragon Ball Z Movie 01: The Deadzone / Dragon Ball Z Movie 02: The World's Strongest / Dragon Ball Z Movie 03: The Tree of Might
Japonca versiyonuyla birlikte yeniden izledim, bu üç filmde de hikayenin henüz gerilerde olmasından da dolayı pek bir aksiyon yok.Olaylar hep mucizevi bir şekilde sonlandı.Her biri için puanlamam; 6/10.

Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance
Sinemada izlediğimden de olabilir, ama etkileyici bir filmdi.TV serisine ve diğer filmlerine de bakmak için sabırsızlanıyorum. :) Puanlamam; 8/10.

Toradora! SOS Specials
Taiga-chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!~~
Gene de tek bir konu üzerinde toplanılması kötü olmuş.Puanım; 7/10. :)

Yumekui Merry[Bölüm 9] / Freezing[Bölüm 9] / Gosick[Bölüm 9]
Üç anime de bu haftaki bölümlerinde yeni başladığı arc henüz daha ortalarına yeni yeni gelirken bitti.Hayırlısı haftaya bakalım. :)

Bleach[Bölüm 311]
Ben ne diyeyim sana artık Bleach! Gerçi tahmin ettim, böyle bir arc sona erdikten sonra filler girmesi normal.Kısa ve tadında sürmesi dileğiyle, her nasıl olsa, mangasını da takip ettiğim için sorun yok, şu an asıl heyecan zaten mangada. :)

Naruto Shippuuden[Bölüm 201]
Mangayı takip etmeyen arkadaşlar için söylüyorum, bölümler sıkıcı gibi gözüküyor ama yakında bu arc müthiş bir şekilde ilerleyecek! Bol bol aksiyon sahneleri var, en geç bir kaç bölüme başlayacağından eminim. :)

Kore wa Zombie desu ka?[Bölüm 8]
Yuki wa kawai! :D Sono baka Aikawa!
 

SDN Son Haberler

Üst