Steelseries Engine 3 Audio Visualizer Çalışmıyor !!!

Bu konuyu okuyanlar

Noktawn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Öncelikle Merhabalar. Steelseries Apex 5 Hibrit Switch klavyeye sahibim, bundan 4-5 ay önce aldım. Steelseries Enngine 3' ü açıp Audiu Vİsualizer modun da takılmak istiyordum ancak bir türlü çalışmıyor müzik açık olmasına rağmen. Ne zaman o modu aktifleştirsem kapatamıyorum da. Lütfen yardım edin bu özelliği kullanmak istiyorum klavyem de.

HeaZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de rival3 mouse var ve bede aynı sorunu yaşıyorum ve açıkçası bu sorunu biraz kafaya taktım ve steelseries'e ticket atmaya karar verdim sonra bana şu şekilde bir geri dönüş sağladılar. bu yöntemi denedim ve şu anki bilgisayarımda bu yöntem işe yaramadı ama işin ilginci şudur ki eski bilgisayarıma aynı mouse u hiç bir değişiklik yapmadan bağladığım zaman audio visualizer çalışıyordu sanırsam bu sorun donanımsal değil yazılımsal ve sadece onların çözebileceği bir sorun yani onlara ne kadar çok ticket atarsanız onlar o sorunla o kadar çok ilgilenecektir. (benim tavsiyem bu yazdığım cevabı sorunu yaşayan herkese yollaman ve onlarada aynı şekilde ticket atmalarını söylemen olacaktır)
1626167891722.png