Galaxy S III Sızdırılmış Android 4.2.2 güncellemesi BİLİNMEYENLER

Bu konuyu okuyanlar

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ne zaman gelecek artık şu 4.2.2 beklemekten bıktım vallaha :D

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Rehber veya telefon padin acilma suresi ne kadar? 5 saniye kadar gidiyor bu normalde.

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
benim sayaç bozuldu :D stock rom atsam bile custom olarak gözüküyor current binary :(

Sayacı bir kere custom yaptıysan sisteme ne yaptığının önemi yok. Root varsa sayacı sıfırlayan bir program bulup sıfırlaman lazım, ROM, wipe ile olmaz o iş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm. ben de yükledim fakat bazı sorunlar var: 1. telefonun her türlü sesi az çıkıyor 2. akıllı bekleme ve çoklu pencereler çalışmıyor 3. kilit ekranı widget ları çalışmıyor ve kilit ekran seçeneklerinde life comp. falan yazan yerdeki yazıyı değiştirip yazıyorum olmuyor. sizde de aynı sorunlar var mı ben de mi var acaba?

dreadlord52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm. ben de yükledim fakat bazı sorunlar var: 1. telefonun her türlü sesi az çıkıyor 2. akıllı bekleme ve çoklu pencereler çalışmıyor 3. kilit ekranı widget ları çalışmıyor ve kilit ekran seçeneklerinde life comp. falan yazan yerdeki yazıyı değiştirip yazıyorum olmuyor. sizde de aynı sorunlar var mı ben de mi var acaba?

dediğin sorunların hiçbirini yaşamadım. Her şey gayet güzel çalışıyor. Wipe yapmayı deneyin

aemre_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy S3 4.2.2 güncellemesini kurdum gayet güzel fakat birkaç sorunum var benimde.
1- Telefonu pc ye taktığımda pc telefonu görüyor fakat kies telefonu tanımıyor.
2- android/obb ye dosya kopyalamak istediğimde "aygıt yanıt vermeyi durdurmuş veya aygıtın bağlantısı kesilmiş" hatası alıyorum. (Ortam cihazı (MTP) işaretli..)
3-Tekrar 4.1.2 ye dönmek istediğimde odinden resmi Türkiye ve Polonya romları yükledim. Fakat ikisinde de romu başarıyla yükledikten sonra samsung yazısında takılı kalıyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

dreadlord52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy S3 4.2.2 güncellemesini kurdum gayet güzel fakat birkaç sorunum var benimde.
2- android/obb ye dosya kopyalamak istediğimde "aygıt yanıt vermeyi durdurmuş veya aygıtın bağlantısı kesilmiş" hatası alıyorum. (Ortam cihazı (MTP) işaretli..)
3-Tekrar 4.1.2 ye dönmek istediğimde odinden resmi Türkiye ve Polonya romları yükledim. Fakat ikisinde de romu başarıyla yükledikten sonra samsung yazısında takılı kalıyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

1) Kies cihazı görmez demiştim zaten.
2) Bu bir sorun değil. Android 4.2.2'den kaynaklı. Galaxy S4'te de obb klasörü kullanılamıyor artık.
3) Yaşanan bir sorun bu. Wipe yapın düzelecektir.

By Fixed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Dostum bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışacağım :)

1-) Bazen Kies ile ilgili bu tür sorunları ben de yaşıyordum ama kies'i kaldırıp tekrar yüklediğimde bu sorun çözülüyordu. Sonra Kies'i kullanmadım zaten. Güncelleme için kullanıyorsanız Kies'i bence kullanmayın odin ıle güncellemenizi yapın.

2-) Bu sorun için de Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-USB hata ayıklamayı açık değilse aç öyle bir dene.

3-) Wipe data/cache yaptıktan sonra telefonu açmadan romu yükleyin. Basit bir işlem sitede var bulabilirsiniz.

dreadlord52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2) GÜNCELLEME: Şimdi araştırdım da obb klasörüne bilgisayardan erişim kaldırılmış ne silme ne de kopyalama işlemi yapabiliyorsunuz. Çözüm olarak atacağınız klasörü hafıza kartına atıp daha sonra cihaz içerisinden obb klasörüne taşımanız. Kendim denedim işe yarıyor.

dreadlord52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EKLEME: Galaxy Grand Duos'a Android 4.2.2 sürümü sızdırıldı. Sızdırılan bu sürümde S III'e göre çok daha düşük donanıma sahip bu cihaz S4 ile TAMAMEN aynı arayüze sahip oldu. Kamera uygulaması dışında her şey S4 ile aynı olmuş. Yani anlayacağınız S III'ün de alacağı final sürümle S4 ile yazılımsal olarak hiçbir farkı kalmayacaktır.