Soru Steam hesabımı sildim

26 Ekim 2020
5,270
4,471
1,358
35
Arkadaşlar Steam hesabımı sildim, içinde full valve oyunları gta serisi max payne serisi alan wake Battlefield 1 outlast Re 7 biohazard pes 2020 street fighter 4 ve daha bir sürü oyun vardı çok pahalı değil ama.

Silme sebebim çok sağlam bir pc yok Re 7 oynatmıyor pc den sıkılmam vs

Satayım mı diye düşündüm ama satmakla uğraşmak istemedim ve mail işi sıkıntı şimdi bu hesabın oyunlarına benim mail kayıtlı başkası alsa nasıl oynayacak.

Pc ile işimde yok zaten herşeyi telefondan hallediyorum sadece oyun kalıyor geriye

MG4446

Profesör
18 Nisan 2020
1,948
1
1,239
358
21
Arkadaşlar Steam hesabımı sildim, içinde full valve oyunları gta serisi max payne serisi alan wake Battlefield 1 outlast Re 7 biohazard pes 2020 street fighter 4 ve daha bir sürü oyun vardı çok pahalı değil ama.

Silme sebebim çok sağlam bir pc yok Re 7 oynatmıyor pc den sıkılmam vs

Satayım mı diye düşündüm ama satmakla uğraşmak istemedim ve mail işi sıkıntı şimdi bu hesabın oyunlarına benim mail kayıtlı başkası alsa nasıl oynayacak.

Pc ile işimde yok zaten herşeyi telefondan hallediyorum sadece oyun kalıyor geriye
Keşke hediye etseydin birisine daha iyi olurdu veya satabilirdin ucuza :(

26 Ekim 2020
5,270
4,471
1,358
35
Keşke hediye etseydin birisine daha iyi olurdu veya satabilirdin ucuza :(
Ben konu açmıştım bu oyunlar xbox ta oynanır mı diye Steam oyunları çünkü internette okudum böyle birşey sonra olmuyormuş dedim pc de yok sıkıldım zaten sildim sonra, ilerleyen zamanlarda xbox alacam artık

_Zaur_

Rektör
17 Kasım 2017
14,178
5
23,307
4,958
Bana vereydin bari. İstediğin zaman geri verirdim zaten pek oyun oynayan biri değilim

26 Ekim 2020
5,270
4,471
1,358
35
Hayırlı olsun. Güzel günlere kullanasın.
Dün izin istedim işten gittim aldım kartı neyse geri döndüm işe mesaiyi bitirdim çıktım eve geldim, tam alacam olmuyor red diyor, sonra aradım bankayı dedi hatun beyefendi 3 aydır borcunuzu ödemiyorsunuz 1030₺ yatırın ondan sonra alış veriş yapın dedi yüzüme kapattı ?

Alamadık yala ??

Pazartesi birader borcu kapatacak, alacam 12 ay taksit olabildiğince ertelemeli şekilde pazartesi öder salı açılır salı akşamı yada çarşamba akşamı siparişi verecem ?

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
17 Kasım 2017
14,178
5
23,307
4,958
Dün izin istedim işten gittim aldım kartı neyse geri döndüm işe mesaiyi bitirdim çıktım eve geldim, tam alacam olmuyor red diyor, sonra aradım bankayı dedi hatun beyefendi 3 aydır borcunuzu ödemiyorsunuz 1030₺ yatırın ondan sonra alış veriş yapın dedi yüzüme kapattı ?

Alamadık yala ??

Pazartesi birader borcu kapatacak, alacam 12 ay taksit olabildiğince ertelemeli şekilde pazartesi öder salı açılır salı akşamı yada çarşamba akşamı siparişi verecem ?
Söyleseydin ya 1030TLciğin lafımı olur canım. Hazinenizi açsanız milyarlarca TL saçılır etrafa :D

26 Ekim 2020
5,270
4,471
1,358
35
Söyleseydin ya 1030TLciğin lafımı olur canım. Hazinenizi açsanız milyarlarca TL saçılır etrafa :D
Aynen ? diğer bankayı aradım dedim kredi ötelemek istiyorum 1 ay kadın imkanı yok ötelemeyi kapattık diyor bankalar zor durumda kardeşim kısaca ? ülkede herkes zor durumda halk para içinde yüzüyor ?