Haber Beşiktaş, dünyaca ünlü yıldız Rafa Silva ile anlaşma sağladı

ahmetalışık

SDN
SDN
24 Haziran 2024
129
10
18
24
Beşiktaş Rafa Silva ile 3 yıllık anlaşma sağladı ve Portekizli futbolcunun Türkiye'den başka teklifler almasına rağmen Beşiktaş'ı tercih ettiğini söyledi

52 MAÇTA 22 GOL, 15 ASİST​

Benfica'da geçen sezon 52 maçta süre bulan Rafa Silva, 22 gol attı ve 15 asist yaptı.

Benfica ile sözleşmesi sona eren deneyimli oyuncunun 3 milyon euro net maaş + imza parası gibi bir maliyetle Beşiktaş'a geleceği ifade ediliyor.

27 Eylül 2018
7,326
6
8,078
1,708
22
Çok iyi bir transfer. Fenerbahçe'de görmeyi çok istediğim biriydi. Portekiz ligini bayadır takip ediyorum ve Rafa'ya hayran kalmıştım. Umarım sakatlık geçirmez de sağlıklı bir sezon geçirir. Eğer Fenerbahçe'de Tadic ve Szymanski olmasaydı çok üzülürdüm almadığımız için.

27 Eylül 2018
7,326
6
8,078
1,708
22
Gs wan bissaka hojbjerg
Beşiktaş rafa Silva di Maria
Fener levent mercan
Ulan acun milleti kandırdın yine
Levent Mercanın Ferdiye yedek alındığını bilmeyecek kadar futbol takip ediyorsan gerçekten etme ya. Her konuda Fb kötüleyip farklı takım övüyorsun. Bizim eksiğimizin başta sol kanat ve 6 numara olduğu ve Mourinho isteklerine göre alınacağı söylendi. Fenerbahçenin sizin gibi taraftarı varken düşmana ihtiyacı yok.

Görkem Say

Guru
Emektar
22 Nisan 2017
26,094
8
25,465
8,958
Levent Mercanın Ferdiye yedek alındığını bilmeyecek kadar futbol takip ediyorsan gerçekten etme ya. Her konuda Fb kötüleyip farklı takım övüyorsun. Bizim eksiğimizin başta sol kanat ve 6 numara olduğu ve Mourinho isteklerine göre alınacağı söylendi. Fenerbahçenin sizin gibi taraftarı varken düşmana ihtiyacı yok.

Adam ne diyorsa tam tersi dogru oluyor bir insan futbolla ilgili ne derse yanlis olabilir mi? Su an en hazir kadro Fenerbahce'de. Besiktas'da en az 10 adam gidecek 10 adam gelecek, GS'desen o kadar olmasa da yine fazla topcu lazim. Bize ilk is 1 forvet 1 kanat lazim Besiktas transfer yapinca yangin yapti millet.