Soru Monster abra serisi laptobuma format atacam 3-4 saat içinde hangi Windowsu önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Arkadaşlar, bir süredir format atmadım pc ye bugün format atacam, pc den ziyade her işim için telefon kullanıyorum, pc de sadece film ve oyun amaçlı kullanıyorum.

Oyunlarımda şunlar

GTA serisi

Max payne serisi

Valve half life tüm oyunları

Resident Evil 7 biohazard ve RE2

Cod 2, cod 4, cod bo1

Battlefield 1

Outlast

Tüm oyunlarım bunlar harici alırsam farcry ve fallout alırım başkada oyun almam

Dediğim gibi pc bu oyunlar ve film dışında kullanılmıyor, bunları en stabil çalıştıracak hangi Windows u önerirsiniz.

En geç 20:00 civarı format atacam

Edit: eklemeyi unutum son olarak Age of Empires 4 alacam

Reaksiyon puanı
685
Arkadaşlar, bir süredir format atmadım pc ye bugün format atacam, pc den ziyade her işim için telefon kullanıyorum, pc de sadece film ve oyun amaçlı kullanıyorum.

Oyunlarımda şunlar

GTA serisi

Max payne serisi

Valve half life tüm oyunları

Resident Evil 7 biohazard ve RE2

Cod 2, cod 4, cod bo1

Battlefield 1

Outlast

Tüm oyunlarım bunlar harici alırsam farcry ve fallout alırım başkada oyun almam

Dediğim gibi pc bu oyunlar ve film dışında kullanılmıyor, bunları en stabil çalıştıracak hangi Windows u önerirsiniz.

En geç 20:00 civarı format atacam

Edit: eklemeyi unutum son olarak Age of Empires 4 alacam
Windows 10.

xGuardian1903x

Asistan
Reaksiyon puanı
146
windows 10 iyidir 11 henüz optimize edilmemiştir ilk versiyonlarında şu an sakın 11 e geçme gibi bi hata yapma.
gerçekten haklısınız insanlar yeni çıkmış bir sistemi neden rahat rahat indirdiler başka forumlarda ve bu forumda w11 hatası diye konu açılması normal

msiantic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
ben senelerdir 7 kullanıyordum geçenlerde millet yapıyorsa bir bildiği vardır diyip 10 kurdum. kurulumdan hemen sonra huyumdur güncellemeleri kapatırım ki saçma sapan zamanlarda güncelleme yapmasın. ama bu işlemin win 10 da işe yaramadığını yaşayarak öğreniyorum. her hafta yeni güncelleme yapıyor ne kadar kaçsam da bir türlü kurtulamadım. her seferinde edge tarayıcıyı kuruyor ben siliyorum o kuruyor. cidden ilginç bir sistem. :rage::rage: