Steam Hesabım Dolandırıcı Uyarısı Yedi Ve Kilitlendi

Bu konuyu okuyanlar

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Kardeşim yapabileceğim birşey yokmu kendimi çok kötü hissediyorum
O ilk screenshootta gösterdiğin mesaj tek gönderdiğin mesaj ise pek şansın yok derim, hiç bir şekilde bilgi vermemişsin(tabi steam support vermişsin ama çok fazla vermişsin mesajını düzenledik diyor)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
O ilk screenshootta gösterdiğin mesaj tek gönderdiğin mesaj ise pek şansın yok derim, hiç bir şekilde bilgi vermemişsin(tabi steam support vermişsin ama çok fazla vermişsin mesajını düzenledik diyor)
Sanırım kart numarasını ve arkasındaki kodu falan yazmış. Steam de bunu silmiş.

Kapalı hesap

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm.

Steam'de arkadaşım bana bir kart verdi içinde para var Steam cüzdan kodu çek dedi ve bende çektim çektikten 1 gün sonra Steam dolandırıcı uyarısı yedim.

Hesabımda oyun alamıyorum Steam cüzdan kodu alamıyorum takas yapamıyorum pazarla tüm iletişimim kesildi.

Talep attım ve para çektiğim kartın bilgilerini istediler bende Kart bana ait olmadığı için veremedim

Steam destek ekibi bana o para çektiğim kartın bilgilerini onlara vermezsem bana yardım edemeyeceklerini söyledi

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin başınıza gelen varsa lütfen bana ulaşsın hesabımı 3 yıldır kullanıyorum sinirden ağlayacak dereceye geldim Allah rızası için biri bana bu konu hakkında yardım etsin.

Size destek ekibimle yaptığım konuşmalarınin SS ini attım.

şimdiden teşekür ederim yardım edecek insanlara
Arkadaşını ihbar et

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
9 kredi kartını öylece doğrulatmadan girip denersen üstüne BTK'dan ceza yersin.

Mehmet/dead

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kardeşim özür diledim talepte yalvardım kendimi anlattım sence sonucu ne olur ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşını ihbar et

Kardeşim Steam desteğe derdimi yazdım anlattım birde bu ban geçici mi kalıcı mı ?

birde bu ban geçici ki kalıcı mı dır ?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
kardeşim steam destekten özürde diledim napicam ben ya hesabım da 100 tane oyun var
kartı bul

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kardeşim özür diledim talepte yalvardım kendimi anlattım sence sonucu ne olur ?

Kardeşim Steam desteğe derdimi yazdım anlattım birde bu ban geçici mi kalıcı mı ?

birde bu ban geçici ki kalıcı mı dır ?
Bence akıllanırsın, milletin kredi kartını kullanıyorsunuz, arkadaşın 9 kart birden verince sende anladın ama anlaşmazlığa vurdun bence.

Reaksiyon puanı
7,999
Sanaldan 1 yıldır tanıyordum fake cc olduğunu bilmiyordum bir arkadasa daha olmuş ama Steam affetmiş onu umarım benide affederler talep attım çünkü
Affetmesi için bir sebep yok. Düşün senin bir kredi kartın var bunu birileri çalıp bilmediğin bir platforma para yüklüyor. Sen kart hareketlerinde onu görünce hadi bu seferlik affettim bir daha olmasın mı dersin hakkını mı ararsın? Steam o karta parayı iade edecek bildiğim kadarıyla.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Arkadaşın sana kart bilgisi vermiş sormamışsın senin mi değil mi diye. Hadi onu geçtim 9 tane kart denemişsin. Yani 1 kart üzerinden deneyip hesabın kilitlenseydi anlardık. Derdik ki arkadaşı buna 1 kart bilgisi verdi, detay vermedi kime ait olduğunu, kandırdı. Ama sen 9 kart bilgisini alıp denemişsin. Ya işine geldi beleş steam cüzdan kodları alacağım diye ya da durumu anlamayacak kadar çok aşırı saf birisin. Burada anket yapsak %95 diyecek ki seni beleş steam cüzdan kodu alacağım düşüncesiyle kartları kullanmak cezbetmiş. Başka bir açıklaması olamaz. Ya gerçeği söyle ya da millet böyle düşünmeye devam etsin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,766
Hiç üzülmedim desem? Başkasının kartı olduğunu bilerek ondan para çekmeye çalışman birisinin cebinden direk para çalmaktır.

Hesap kapatılsaydı iyi olurdu ama hesapa girebiliyorsan bence şanslısın