Steam Hesabım Çalındı Yardımcı Olur Musunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf ozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar bugün kardeşimin hesabı ile bir siteye girdim steam ile girdiğim anda beni steam den attı e-posta ve şifreyi değiştirdi ve hesap kilitlendi desteğe hesabım çalındı diye giriyorum e-posta istiyor erişimim yok diyorum başka bir yere atıyor yani hesabı alamıyorum nasıl hesabımı geri alabilirim ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada steam guard ım var telefonda ama sadece kod yazıyor alt tarafta bilenler bilir hesaba giriş yapmış değilim birde hesabı çalan kişinin rus olduğunu ve ip adresini biliyorum valve nin gönderdiği mesaje göre.

Son düzenleme:

Saffet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dostum Steam Guard kullanarak şifre sıfırlaması yapabilirsin. Çalan kişi Steam Guard'ı kaldıramaz onun için telefon onayı gerekiyor çünkü. Sana Steam Guard kurarken verilen bir sıfırlama kodu var onunla yapacaksın.

Yusuf ozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Dostum Steam Guard kullanarak şifre sıfırlaması yapabilirsin. Çalan kişi Steam Guard'ı kaldıramaz onun için telefon onayı gerekiyor çünkü. Sana Steam Guard kurarken verilen bir sıfırlama kodu var onunla yapacaksın.
Bu konularda pek bilgi sahibi değilim yardımcı olur musun ?

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Geçmiş olsun.Zararınız ne kadar? Ve sizi hangi siteye yönlendirdi? Paylaşırsanız sevinirim.

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Geri alınması çok zor gibi duruyor.Steam'le e-posta yolu ile iletişim kurunuz.