Yardım Steam hesabımı geri almam lazım

Bu konuyu okuyanlar

Imposing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok eskiden bir steam hesabım vardı. İçinde sadece CSGO ve bir takım ucuz oyunlar vardı. Hesabın ismi küfürlüydü ve profil resminde çiftleşen kurbağa resmi vardı. O yüzden ban yemiştim ve umursamamıştım. Yeni hesap açtım ve oradan devam ettim. Buğra diye bir arkadaşım vardı ban yiyen hesaptan csgo üstünden tanışmıştık baya da samimiydik. Ona ban yediğimi söyledim ve yaklaşık 1 ay sonra hesabı kurtardığını söyledi. Fakat ben yeni açtığım hesaba oldukça para yatırmıştım. O hesaba dönmem dedim ve hesabı ona verdim. Olay bundan sonra başlıyor. Hesabı aktif kullanmıyor 1757 gün önce girmiş en son. Kendisi ile yaklaşık 4-5 yıldır konuşmuyoruz. Numarası yok, soy ismini hatırlamıyorum, e-posta adresini bilmiyorum, hesabın kullanıcı adını ve şifresini bilmiyorum ve Buğra'ya ulaşamıyorum. Hesabı geri alma şansım 0 gibi ama yine de bir formülünü bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim. Yaklaşık 600 TL değerinde kasa var hesapta o yüzden istiyorum. NOT: Benim aktif kullandığım hesabımda, istediğim hesap arkadaş olarak ekli. Lütfen yardımmmm. (Hackerlar da yazabilir).

LYTH3

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hocam kurtarman imkansıza yakın. Unut derim. Benim hesabım çalındığında çok uğraşmıştım ve zar zor mail sayesinde kurtarabilmiştim. Sende maili bilmiyorum diyorsun.

Son mesajlar