Starbucks Bağlantı Kopma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kerem2018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba. İphone 13 pro kullanıyorum. Starbucks wifi'a bağlantıktan yaklaşık 15-20 dk sonra bağlantı düşüyor ve tekrar LTE'ye dönüyor. Neden olabilir ? Başına gelen var mı ? Acaba başka bir ayarı mı var ?
İphone 11 pro kullanırken böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Şimdiden teşekkürler.

Mexy_1864

Öğrenci
Reaksiyon puanı
75
Merhaba. İphone 13 pro kullanıyorum. Starbucks wifi'a bağlantıktan yaklaşık 15-20 dk sonra bağlantı düşüyor ve tekrar LTE'ye dönüyor. Neden olabilir ? Başına gelen var mı ? Acaba başka bir ayarı mı var ?
İphone 11 pro kullanırken böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Şimdiden teşekkürler.
Starbucks ile alakalı olabilir mi?

kerem2018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Starbucks ile alakalı olabilir mi?
Daha önce ip 11 pro kullandım sorun olmadı. Macbook ta sorun olmuyor. Ara sıra samsung note 10 lite var onu götürüyorum, bağlantıdan düşmüyor. Sadece iphone 13 pro da oluyor. Acaba son güncellemelerden sonra bir güvenlik kısıtlaması vs. olabilir mi ?

Mexy_1864

Öğrenci
Reaksiyon puanı
75
Daha önce ip 11 pro kullandım sorun olmadı. Macbook ta sorun olmuyor. Ara sıra samsung note 10 lite var onu götürüyorum, bağlantıdan düşmüyor. Sadece iphone 13 pro da oluyor. Acaba son güncellemelerden sonra bir güvenlik kısıtlaması vs. olabilir mi ?
Bence FPPRO'ya gönderin. Belki kusurlu üründür.

kerem2018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cihazım 1 yıllık ve garantili. Sadece iphone da bu sorun oluyor, mac veya farklı cihazlarda olmuyor. Muhtemelen gelen son güncellemeler ile alakası olabileceğini düşünüyorum.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Bu tarz mekanların free wifi hizmetleri pek güvenlikli olmuyor tavsiye etmiyorum hocam. Yaşadığınız sorun sadece tek cihazda ise muhtemelen cihanızdan kaynaklanıyor ilk başta çok kişinin bağlanmasından kaynaklı olarak düştüğünüzü düşündüm ama başka cihazlarda sorun yaşamadığınızı belirtmişsiniz