Spotify ile ilgili

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
spotify uygulamasını ilk defa kullanacağım ayda 10 tl ödediğimiz zaman müzikleri bi kere listemize koyduktan sonra internetsizde dinleyebiliyormuyuz.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Telefonun hafızasına veya hafıza kartına indiriyor müzikleri. O şekilde çevrimdışı dinleyebiliyorsun, yani internetsiz.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Telefonun hafızasına veya hafıza kartına indiriyor müzikleri. O şekilde çevrimdışı dinleyebiliyorsun, yani internetsiz.
peki telefona indirmeden dinleme şansı varmı yani internet kullanarak dinlersek bu arada telefonun hafızasına indiriliyo dedin ya diyelim ki ertesi ay 10 tl'yi ödemedik o zaman bu müzikler açılmıyomu

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
peki telefona indirmeden dinleme şansı varmı yani internet kullanarak dinlersek bu arada telefonun hafızasına indiriliyo dedin ya diyelim ki ertesi ay 10 tl'yi ödemedik o zaman bu müzikler açılmıyomu
Çevrimiçi dinlersen indirmiyor müzikleri.
Parayı ödemezsen çevrimdışı dinleyemezsin.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Çok götürmüyor, olmadı Wifi ile indirip daha sonra telefonda çevrimdışı dinlersin.

Hatta deneme sürümü üyelik al, daha sonra ücretli al.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Vodafone'da Spotify dahil paketler var. Ayrıca Enpara ile %50 iade var.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Çok götürmüyor, olmadı Wifi ile indirip daha sonra telefonda çevrimdışı dinlersin.

Hatta deneme sürümü üyelik al, daha sonra ücretli al.
şu an free olanı kullanıyorum eğer internet ile kullanacaksam paralıya yani premium a geçmeye pek gerek yok sanki

begmyaprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Öncelikle müziklerin kalitesine göre internet kullanımı değişiyor ama yüksek kalite kullanırsanız ciddi internet çekiyor wifi olduktan sonra premium paket çok rahat ve vodafone un çok iyi tarifeleri var tavsiye ederim

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
şu an free olanı kullanıyorum eğer internet ile kullanacaksam paralıya yani premium a geçmeye pek gerek yok sanki
Spotify Premium kullanırsan indirdiğin müzikleri çevrimdışı (mobili veya wifiyi açmadan) kullanabilirsin.Tabi bu indirdiğin müzikler telefonunda belli bir yer kaplıyor bunu da unutmamak gerekiyor.Vodafone ve spotify 'in ayda 5 tl ye gelen tarifeler cidden çok avantajlı.Ben 8-9 aydır kullanıyorum yolda yada mobil paketin az olduğunda premium üyeliğin avantajını anlıyorsun.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Spotify Premium kullanırsan indirdiğin müzikleri çevrimdışı (mobili veya wifiyi açmadan) kullanabilirsin.Tabi bu indirdiğin müzikler telefonunda belli bir yer kaplıyor bunu da unutmamak gerekiyor.Vodafone ve spotify 'in ayda 5 tl ye gelen tarifeler cidden çok avantajlı.Ben 8-9 aydır kullanıyorum yolda yada mobil paketin az olduğunda premium üyeliğin avantajını anlıyorsun.
ben telefonda yüzlerce müzik yer kaplasın istemiyorumda o nedenle internet paketinden ne kadar götürüyo diye sordum

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Öncelikle müziklerin kalitesine göre internet kullanımı değişiyor ama yüksek kalite kullanırsanız ciddi internet çekiyor wifi olduktan sonra premium paket çok rahat ve vodafone un çok iyi tarifeleri var tavsiye ederim
benim spotify ı tercih etme sebebim data paketi kullanarak indirmedende dinlenebilmesi çünkü müzikler telefonda çok yer kaplayınca sevmiyorum ben o nedenle 1 tane müzik ne kadar data kullanır merak ediyorum

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
benim spotify ı tercih etme sebebim data paketi kullanarak indirmedende dinlenebilmesi çünkü müzikler telefonda çok yer kaplayınca sevmiyorum ben o nedenle 1 tane müzik ne kadar data kullanır merak ediyorum
bahsettiğiniz veri boyutu şarkının süresine kalitesine göre değişir çok fazla yer kaplamaz abartmadığınız sürece.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Çevrimdışı özelliğini kullanmazsan, her defasında paketinden düşecektir. Bence wifi ile indirip dinlemek daha mantıklı. Müziklerin kalitesi de şahane.

begmyaprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Normal bir müzik uygulaması kadar yer kaplıyor ya aşırı fazla değil

saidkural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Spotify uygulama olarak çok yer kaplamıyor ama işin içine çevirimdışı özelliği girince baya baya artıyor işgal ettiği alan. Ben günde 3-4 saat müzik dinleyen biriyim şu an 4.4 Gb yeri var spotify'ın. Düşük hafızalı telefonlarda baya çok olabiliyor bu kadar alan ama çevirimdışı olmadan da 1o lirayı neden vereceğiz?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
100 civarı şarkı kayıtlı.

a9cecc7b6b1bb710f52a0c934a157d31.jpg