Spot galaxy s3 aldım da bazı sorularım var

kralgalatasaray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben spot s3 alcağım 850 tlye nasıl sizce bide onun çin malı olup olmadığını nerden anlarım acil cvp
öncelikle telefonun arkasini ac bataryayi cikart by samsung yazisi varsa orjinaldir.bide telefonun home tusunu basili tut ram falan geliyorsa 831mb yazar ram kisminda eger boyleyse orjinaldir.dubai mallari ya da korea mallarinda home tusunu basili tuttugunuzda sadece etkin uygulamalar gelir ram falan gostermez.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw aldanmayın bunlara kore malı samsung diye kakalıyorlar. samsung zaten kore malı. bunlar çinde üretilmiş taklit ürünler. samsung galaxy s3 ile yakından uzaktan alakası yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben s3 50 liraya aldım spot mal olarak 500tl alındıysa baya kazık yemişsin kardeş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olm spot falan aldım galaxy s3 baya memnunum her özellk aynı daha ne olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Baban haklı gümrükten pasaport üzerinden geçirip getiriyorlar. Çin değil onlara orjinal kaçak denir. Tek farkı garanti kapsamına girmemesi. Ayrıca S3 500 tl olur mu demişsin olur kardeşim olur geçen bi arkadaşım irandan iphone 5s getirdi 650 lira. Tabi ben bunları söylüyorum ama senin telefon orijinal kaçak mı bilmiyorum. Ama babanın dediği doğru birebir orijinal olupta kaçak yollarla getirildiği için ucuza satılan telefonlar var.

ozkan0007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bildiğim orjinal S3 te 4,1,1 olmaz.Orjinal S3 4,0,4 olması lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben s3 mini kullanıcısıyım. Telefonun EFS yedeğini aldım ve EFS yedeğinin üzerinde birkaç değişiklik yaptım ve EFS yedeği yükledim telefon bir daha açılmaz oldu. Bataryayı çıkarıp taktığımda beyaz karele geliyor. Lütfen yardım edin ne yapacağımı sasırdım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
]merhabalar benim telefonum s3 mini ama kaçak orginal değil yanii sürekli şarja taktığımda dolması gerektiği yere boşalıyoo teker teker ayrıca telefon yüzde 44 de felan kapanıyor asla yüzde 1 e kadar dayanmıyor telefonu fabrika ayarlarına döndürsem kendim tekrar açabilrmiyim yani açınca kullanabilirmiyim telefonumu ayarlarını yapsam yoksaa olmaz mı ıp adresimi ister

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O kadar ahlaksız yorumlar atılmış ki okurken ben bile kendimi zor tuttum, konuyu açan arkadaşımız gayet sakin ve saygılı cevaplar vermiş emin olun bizde sizin gibi insanlar yüzünden yaşadığımız ülkeden nefret ediyoruz (!). Şahıs belli ki teknolojiden anlamıyor herkes teknolojiyi anlayacak diye bir kural mı var ? yapmışlar bir hata bu hata onlara tecrübe olduysa ne iyi. Arkadaşa yardımcı olmanız gerekiyor iken arkadaşın yaptığı yanlışı yüzüne defalarca vuruyor olmanız, aşağılar derecede yorumlar atmanız bana göre saygısızlığın ta kendisidir bir bilginiz var ise paylaşın bizde öğrenelim neyin ne olduğunu ama onun dışında bu konuya gelip başkalarının sorunları üzerinden eğlence çıkarmaya çalışmanız da sizin seviyenizi gösteriyor, istediğin bilgiye sahip ol adam olamamışsın neye yarar.