Samsung Galaxy S3 LineageOS Arama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tarık Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba. Dün S3 cihazımda Hyper Rom V11 yüklüydü ve bu temadan çok sıkılmıştım. Ben de biraz araştırmadan sonra herkesin LineageOS Rom'unun çok stabil olduğunu söylediğini gördüm ve bu romu indirmek istedim. İndirdim ve ertesi sabah kuzenim beni aradı. Zil sesi çalıyor fakat ekrana arama ekranı gelmiyor. Başkası arayınca telefonu açamıyorum fakat normalmiş gibi oyun falan oynayabiliyorum telefon çalarken. Başkası arayınca ben arıyorum. Ekran gelmiyor yine ama o kişi açınca konuşabiliyorum ancak. O kişi kapatmazsa da görüşme hala devam ediyor ve dakikadan yiyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba? Bir de dün Substratum yükledim ve root erişimi istiyor ve LineageOS'da böyle bir şey olmuyor. Ben de kendim Odin ile yükledim ve telefon brick oldu. Ben de brick'i çözmek için TWRP ile Wipe yaptım ve romu yeniden yükledim. Sorun bundan olabilir mi?

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yakınlık sensörü düzgün çalışmıyor olabilir.

Bence Resurrection Remix yükleyin. LineageOS tabanlı, CyanogenMod ve LoS karışımı bir ROM. Gördüğüm en hızlı ve özelleştirilebilir ROM. Ayrıca LoS tabanlı olduğu için oldukça stabil.

Tarık Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ederim tavsiye için. Bu romu yükleyeceğim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama internette Samsung Galaxy S3 için bulamadım. Acaba link verebilir misiniz?

Son düzenleme:

Tarık Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler kardeşim ama ben zaten sen linki vermeden buldum. Söylemeye de vakit bulamadım. Yine de teşekkürler.

Ben de 7.1.1 sürümünü yüklemiştim. Arada herhalde fark yoktur.

Son düzenleme:

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Teşekkürler kardeşim ama ben zaten sen linki vermeden buldum. Söylemeye de vakit bulamadım. Yine de teşekkürler.

Ben de 7.1.1 sürümünü yüklemiştim. Arada herhalde fark yoktur.
Yüklenen de 7.1.2 hocam sıkıntı yok

Bu arada ekran kapalıyken elinizi yakınlık sensörünün üzerine koyup güç düğmesine basın. Ekran açılırsa söyleyin ufak bir uygulama atarım o çözer.

Tarık Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu anda zaten Resurrection Remix 7.1.1 sürümü yüklü. Yani şu anda sıkıntı kalmadı. Yine de ilgilendiğin için teşekkür ederim kardeşim.