Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
War thunderdaki sen gibiyim sadece ? benden iyileride var ama sen oynamaya devam edersen benden iyi olcaksin eminim ?
En önemlisi millet ilk oyununda crossu yere koyup oynuyor sen kafa hizasinda ?
Şöyle bişey var ki Ping dalgalanması senin hızını çok aşırı etkilemez. Ama CS için ping dalgalanması hayati bişey.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
En281-LXYAUib7d.jpg

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560

lenxhit

Asistan
Reaksiyon puanı
47
On ikinci sınıfta on bir bir kızdan hoşlanmıştım açılacaktım pandemiden dolayı açılamadan mezun oldum, sınav sonucum da istediğim gibi olmayınca mezuna kaldım. Tekrardan hazırlanıyorum eski dershaneme sadece denemeler için yazıldım ilk denemeye gittiğimde onu gördüm bu sefer açılabilirim dedim bir kaç gün sonra dershane online derslere geçti yine kaldı bizim iş.

Şans yok arkadaş...

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
On ikinci sınıfta on bir bir kızdan hoşlanmıştım açılacaktım pandemiden dolayı açılamadan mezun oldum, sınav sonucum da istediğim gibi olmayınca mezuna kaldım. Tekrardan hazırlanıyorum eski dershaneme sadece denemeler için yazıldım ilk denemeye gittiğimde onu gördüm bu sefer açılabilirim dedim bir kaç gün sonra dershane online derslere geçti yine kaldı bizim iş.

Şans yok arkadaş...
Kankam görünen köy kılavuz istemez ancak böyle olacağı çok belliydi.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Sonunda hiç arkadaşım kalmadı...Önümdeki ömrüm varsa olacak yılları düşündükçe birazcık erken oldu.

Reaksiyon puanı
6,381
1. ünite tekrarı nedir. Yeter artık. 4. üniteye geldik. Ya 2. ya 4. ünite yapsak diyorum olmuyor. Neden baştan sona tekrar ediyoruz hepsini?

Zaten milyar tane test, alıştırma gibi şeyler ile 1. üniteden bıktık. Yeter.

monarosa1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
İş bulup işe girmek istiyorum artık, aylardir evdeyim. Bir şeylerle uğraşıyorum kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum ama bir yere kadar. Deneyimim yok diye kimse işe almıyor. Ulan almazsaniz ben nasil deneyim kazanıcam allahiniz para olmus puh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kilo aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...