Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

White Ravens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
95
Sizin adınıza sevindim.
Keşke bunu daha önce belirtseydiniz. Benim bu durumdaki sinirlenişim ve ani çıkışım asla olmazdı. Ama Usain hakkında yaptığınız yorumlar hala kırıcılığını koruyor.
Bu gereksiz bilgiyi belirtmeme gerek yok diye düşünmüştüm.
Usain ile aramda da bir sorun olduğunu veya yaşandığını düşünmüyorum.
Eğer yanılıyorsam kendisi istediği zaman mesaj veya yorum yolu ile beni bilgilendirebilir.

Reaksiyon puanı
6,381
@İkaya

Eğer agresif, bunun yanında en çok ben bilirim modunda, kaliteli üyeleri belirlediğini zanneden, çok iyi laf uydurabilen birini arıyorsanız çok iyi yardımcı olabilir.

Aaaaa ama doğru banlanmıştı. Aklıma başka gelmiyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Bu gereksiz bilgiyi belirtmeme gerek yok diye düşünmüştüm.
Usain ile aramda da bir sorun olduğunu veya yaşandığını düşünmüyorum.
Eğer yanılıyorsam kendisi istediği zaman mesaj veya yorum yolu ile beni bilgilendirebilir.
Ama ben kaç kere üstüne basa basa orada moderatör olduğunuzu düşünerek yorum yaptım. Neden belirtmediniz ilk seferinde?

Kapımız kavga etmeyen, kargaşa çıkarmayan, gönüllü olarak emek veren moderatörlere saygı duyan herkese açıktır. Yorum yaparken dikkatli olmakta fayda var.
Fevri davranıp kırdıysam affola, incittiysem affola. Ama istisnalar dışında başka bir sitede yönetici olarak düşündüğüm birisinin gelip burada SDN moderatörü hakkında yorum yapması kesinlikle kaldıramayacağım bir durumdur.

İyi forumlar.

NothingMan97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Yoruldum insanların düşüncelerini beyan ederken ki asıl konuşmak istediğini konuşamaması kendi yanlışlarının yolundan gitmesinden. İki taraflı oynamalarından , iyi görünüp de haberi yokmuşçasına fesatlık düşünen insanlardan yoruldum.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
İşte olurken yemek yapmanın zevki bir başka abi ya ? ? ?

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Yani nereden başlasam bilemedim. Usain kendi fikrini belirtmiş "biraz agresifler" demiş siz adamın üstüne biraz fazla gitmişsiniz gibime geldi ve Usain "Buradaki üyeler agresif değil."gibi bir şeyde söylememiş."DA'dan gelen üyeler" denmesine biraz alınmışsanız alındığınızı belirtirseniz size öyle şeyler bir daha demezler. Eğer bir konuda kural dışı bir hareket görürseniz raporlayın gerekeni yaparlar. Ayrıca burada kimse size karşı bir ayrımcılık falan yapmaz bunu nereden çıkardınız hiçbir fikrim yok. Ayrıca 1-2 kişiden dolayı tüm forumu bir tutmayın lütfen.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Yani nereden başlasam bilemedim. Usain kendi fikrini belirtmiş "biraz agresifler" demiş siz adamın üstüne biraz fazla gitmişsiniz gibime geldi ve Usain "Buradaki üyeler agresif değil."gibi bir şeyde söylememiş."DA'dan gelen üyeler" denmesine biraz alınmışsanız alındığınızı belirtirseniz size öyle şeyler bir daha demezler. Eğer bir konuda kural dışı bir hareket görürseniz raporlayın gerekeni yaparlar. Ayrıca burada kimse size karşı bir ayrımcılık falan yapmaz bunu nereden çıkardınız hiçbir fikrim yok. Ayrıca 1-2 kişiden dolayı tüm forumu bir tutmayın lütfen.
İmza.

Utku Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

@oguzhnsrmn neden yasaklandı?​

Ayrılmak isteyenlere ban mı atılıyor, bilgim yok. Hangi kural dahilinde olduğunu söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen moderatör:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bir kavga olsada izlesek. Çok sakin burası ? ? ?
cekirdek-kalori-ve-besin-degeri-faydalari-cesitleri-1.jpg

Diyorsun yani?

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,039

@oguzhnsrmn neden yasaklandı?​

Ayrılmak isteyenlere ban mı atılıyor, bilgim yok. Hangi kural dahilinde olduğunu söylerseniz sevinirim.
Kendi isteği ile forumdan ayrıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kavga olsada izlesek. Çok sakin burası ? ? ?
Aman aman olmasın. Gece gece kafamız şişti...

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Foruma yeni katıldım diye çoğu üye tarafından umursanmıyorum mesela sabahleyim biri 6k ya gtx 1650 süper li sistem önerisinde bulunmuş bende 6k ya o sistemin alınmayacağını ve Ssd nin kronik sorunlu olduğunu belirttim (Ssd koixa idi galiba) ancak bazı üyeler tarafından aşağılandım biri diyor "sen çok biliyon" diğeri diyor "bilgin yoksa konuşma" başka birisi de geliyor "boş yorum atma" orada kendimi savundum ancak konu uzadı da uzadı sonra moderatör gelip bana forum içinde kavga çıkardığım için uyarı attı ancak kavgayı başlatan ben değildim. Ayrıca moderatör onlara ağzını bile açmadı ve suçlu olarak beni buldu. Sonra buraya gelip bunu yazdım, biliyorum yazmamam gerekirdi ama 2 günde yediğim hakaretler artık beni bezdirmişti sizin bizi "donanım arşivi üyeleri" olarak adlandırdığınız üyelerin buraya geldiğinde tek bir amacı vardı "forumu tekrar canlandırmak ve diğer üyelere tavsiyelerde bulunmak" idi ancak geldiğimiz de hor karşılandık eski üyeler tarafından. Bu tartışma da o yüzden açıldı, bu mesajı konuyu uzatmak için yazmadım sadece neden "sdn deki üyeler agresif" dediğimi açıklamak için yazdım.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Foruma yeni katıldım diye çoğu üye tarafından umursanmıyorum mesela sabahleyim biri 6k ya gtx 1650 süper li sistem önerisinde bulunmuş bende 6k ya o sistemin alınmayacağını ve Ssd nin kronik sorunlu olduğunu belirttim (Ssd koixa idi galiba) ancak bazı üyeler tarafından aşağılandım biri diyor "sen çok biliyon" diğeri diyor "bilgin yoksa konuşma" başka birisi de geliyor "boş yorum atma" orada kendimi savundum ancak konu uzadı da uzadı sonra moderatör gelip bana forum içinde kavga çıkardığım için uyarı attı ancak kavgayı başlatan ben değildim. Ayrıca moderatör onlara ağzını bile açmadı ve suçlu olarak beni buldu. Sonra buraya gelip bunu yazdım, biliyorum yazmamam gerekirdi ama 2 günde yediğim hakaretler artık beni bezdirmişti sizin bizi "donanım arşivi üyeleri" olarak adlandırdığınız üyelerin buraya geldiğinde tek bir amacı vardı "forumu tekrar canlandırmak ve diğer üyelere tavsiyelerde bulunmak" idi ancak geldiğimiz de hor karşılandık eski üyeler tarafından. Bu tartışma da o yüzden açıldı, bu mesajı konuyu uzatmak için yazmadım sadece neden "sdn deki üyeler agresif" dediğimi açıklamak için yazdım.
O kimselerin önerilerine karışma. Sen kendinden sorumlusun Doğru öneriyi yap çekil kenara.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,039
Ekipçe buraya geldiniz ve akşama kadar kavga eksik olmadı.

Agresif derim 20 kişi çullanır

DA üyesi derim ırkçı derler

Eleştiri kabul edemeyen bir grupsunuz. Amaç ne anlamadım?

İlk günden bu kadar kavga çıkarandan iyi niyet beklemem.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,039
Hocam anladım, ayrılmak isteyenleri yasaklayan bir kural olup olmadığını soruyorum. Varsa hangi madde?
Çünkü atılan ban "Kural İhlali" olarak atılmış.
23-) Forum kurallarına uymayan üyeler, aşağıda belirtilmiş Cezalandırma Sisteminde belirtildiği üzere cezalandırılabileceği gibi, moderatörlerin takdir yetkisi doğrultusunda da cezalandırılabilir.

Keyfimce banlıyorum.

23-) Forum kurallarına uymayan üyeler, aşağıda belirtilmiş Cezalandırma Sisteminde belirtildiği üzere cezalandırılabileceği gibi, moderatörlerin takdir yetkisi doğrultusunda da cezalandırılabilir.

Keyfimce banlıyorum.
Kardeşim forumdan ayrılan üye banlanınca neden sıkıntı yapıyor?

Reaksiyon puanı
1,056

Keyfimce banlıyorum.

Kardeşim forumdan ayrılan üye banlanınca neden sıkıntı yapıyor?
Keşke bende moderatör olsam
Belki gerçek belki hayaller belki yalan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar