Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Hayatın boyunca yaptığın seçimlerin yanlışlığına mı hayıflanıyorsun yoksa belirli bir şeyden mi çekiniyor ve korkuyorsun?
İkiside.Seçimlerime hayıflanmakla ömür geçmiyor.Ama sonrası içinde adım atamıyorum.. Korkak olmak zor iş.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
7. Koğuştaki Mucize... Eğer filmin bitişi herkesin tahmin ettiği gibi olsaydı çıldırırdım :(
İlk kez bir film izlerken terledim...

Son düzenleme:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
7. Koğuştaki Mucize... Eğer filmin bitişi herkesin tahmin ettiği gibi olsaydı çıldırırdım :(
İlk kez bir film izlerken terledim...
Kore versiyonunu önce izlemiş biri olarak Türk versiyonunu izlemek istemedim.Sonra tvde görüp bakayım dedim...Sonunu öyle olması çok değişik hissettirdi bu sefer.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,858
Aynı hatayı iki kez yapmam ben. En az 5-6 kez yaparım ki iyice emin olayım. Sağlamcı bir yapım var benim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kanal D'den daha kötü canlı yayını olan bir site olabilir mi diyordum. Star TV beterin beteriymiş.
720P yayın donuyor. İnternetim kötü de değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzahı olmayan şeyin mihazı olur derler. :D

Son düzenleyen moderatör:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İkiside.Seçimlerime hayıflanmakla ömür geçmiyor.Ama sonrası içinde adım atamıyorum.. Korkak olmak zor iş.
Yarın kendine bir görev tanımla, mesela şimdiye kadar hep yapmak istediğin ama bir türlü cesaret edip de yapamadığın küçük bir şeyi gerçekleştir. :eek::p

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Hiragana ve katakana tekrar ettim. Yazıp okuyabiliyorum ama kanjiye girmek hala yemiyor.

suzerain

Asistan
Reaksiyon puanı
143
Bu ülkeyi hem çok seviyorum hem de nefret ediyorum ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hiragana ve katakana tekrar ettim. Yazıp okuyabiliyorum ama kanjiye girmek hala yemiyor.
Hiragana ve kataganada yüzde 90 okuyabiliyorum bazen karıştırdığım oluyor iyice kafaya atayım sonra kanji çok yolum var daha

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Hiragana ve kataganada yüzde 90 okuyabiliyorum bazen karıştırdığım oluyor iyice kafaya atayım sonra kanji çok yolum var daha

Birleşik heceleri bazen karıştırıyorum. Edat ha wa farkını anlayabiliyorum. Sessiz tekrarı ile tsu'yu da ayırt edebiliyorum da 15-20 kanjiden sonra mavi ekran veriyorum. Sınava girdiniz mi hiç?

Şu hikayeleri okuyabiliyorum en fazla.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Akılınıza geleni söyleyip cahilliği/cahilleri kınıyorsunuz asıl burada cahil olan kim ?
Ben değilim o bir gerçek. Bilmediğin konuda bilmiyorum dersin. Olay bu kadar basit.
1 bardak kusmuğu temizlemek için 1 kova su yetmez. Bilmediğin konuda birini zehirlemek ve onun yanlış öğrendiği şeyi düzeltmek de işte bu kadar güç.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Birleşik heceleri bazen karıştırıyorum. Edat ha wa farkını anlayabiliyorum. Sessiz tekrarı ile tsu'yu da ayırt edebiliyorum da 15-20 kanjiden sonra mavi ekran veriyorum. Sınava girdiniz mi hiç?
Yok kendi çapımda hobi olarak çalıştığım için sınav düşünmüyorum. İşte bir iki internet sitesi youtube kanalı mobilde busuu ve memrise ile çalışıyorum .

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Yarın kendine bir görev tanımla, mesela şimdiye kadar hep yapmak istediğin ama bir türlü cesaret edip de yapamadığın küçük bir şeyi gerçekleştir. :eek::p
Pazartesi için çok büyük bir görev çıktı.Ağlayarak kabul etmeye çalışıyorum durumu.Aslında insanların sevineceği bir şey ama benim için bir sınav diyelim.İnşallah üstesinden gelebilirim.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Pazartesi için çok büyük bir görev çıktı.Ağlayarak kabul etmeye çalışıyorum durumu.Aslında insanların sevineceği bir şey ama benim için bir sınav diyelim.İnşallah üstesinden gelebilirim.
Pazartesi, senin için hayırlısı ne ise o olsun.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,858
Çok sıkıntılı rüyalar görüyorum be hehhehehe ? ? ?

Reaksiyon puanı
6,381
Bu nasıl bir rüya la?

Bir yere gidiyoruz, babam hariç ailem yanımda, gittiğimiz yer Muş üniversitesine ait bir park orman karışımı bir yer. Galiba 5 sene orada yaşadığımız için rüyada orayı gördüm. Neyse, bir ahır gibi bir şeye giriyoruz, içi inanılmaz büyük ve gerçekten parkur gibi. Sonra sonuna ulaşıyoruz bir kapı var, kapıyı açınca bir tane yokuş ve düz bir tahta spor salonu zemini gibi yer var. Abim oraya gidiyor, tahta zemin açılıyor ve ayaklarına bir şey bağlayıp atlayan insanların kullandığı eşyaların kuyu ve dev bir makaraya uyarlanmış hali gibi bir şey çıkıyor. Abim düşüyor oradan ve beli halata bağlanmış şekilde elinde büyük bir bardakla çıkıyor. Halatı çözüp atlıyor ve bardakta ki suyu içiyor. Sonra o kapının olduğu kuyulu ve makaralı olduğu yerden çıkıp baya half-life Alyx oyununda ki şehir gibi bir yer çıkıyoruz. Kimse yok görünürde ama birilerinin yaşadığı belli oluyor, şehirde yaşam var. Ama işte herkes saklanıyor. Sonra şehre inip bir eve giriyoruz, ev harabe ama çok rahat kullanılabilir gibi. Evi temizlemeye ve ellerindeki çantalar, sırt çantaları vesaire gibi şeyleri yerleştirmeye başlıyorlar. Ben de bir odaya gidip pencereden bakıyorum, ev tek katlı. İki yaşayan kişi görüyorum, beni görüp aşırı seviniyorlar ama ortalığın havası değişiyor ve gözümü açıp kapayınca onlar kayboluyor. Ama sanki pencerenin karşısındaki hamallık benzeri, çok temiz ve ayakta gibi şeyin çatısına saklanmışlar gibi. Sonra bir adam geliyor, Hagrid'in kaslı versiyonu gibi ama kel ve keskin hatlı yüzü var. Beni görüyor ama bir şey yapmıyor, bir silah gibi bir şeyin kokusunu aldığını söylüyor ben de hep görüyormuş gibi duvarın dibinde ki uzun ince aşırı teknolojik gibi görünen şeyi adam veriyorum ve hadi git falan demeye başlıyorum, her gün görüp bıkmışım gibi. Sonra adamın yanına biri daha doğrusu kadın bir sentor gibi bir şey geliyor. Normalde adam galiba o türlerin ve o gördüğüm kişilerin avcısı gibi bir şey ama o sentoru avlamıyor, onu öldürmüyor. Konuşmalarında söylüyorlar. Sonra adam gidiyor ve sentor kayboluyor. Hava eski haline salise içinde geri dönüyor. Ama ilk gördüğüm kişiler geri gelmiyor, saklandıkları yerden. Ama sol taraftan yeşil bir duman geliyor gibi. Bir anda kendimi babam ile şişelerin olduğu aşırı ağır bir şey taşıyoruz halde buluyorum. O şey soda şişelerinin taşındığı naylon gerilmiş şey gibi bir şey. Babamın aşırı zorlandığı belli oluyor. Arabaya gittim, bunu buraya kadar getirdim şimdi tekrar taşıyacağım falan diyor. O şeyi neden taşıdığımızı bilmiyorum. Yanımızda abim var. Bir tren istasyonu gibi yerdeyiz. 50 kişi orada ve dua ediyor bazıları, bazıları sadece ölümünü bekliyor gibi. Bazıları aşırı telaş içinde. Tren istasyonu ama iki tane yapı var girişleri yok, pencere falan yok, düz duvarlar çatıları da üçgen çatı. Ve bu yapılar alçak tek katlı gibiler. Önlerinde bir sürü bank var. Herkes oralarda oturuyor zaten. Yolculuğa hazırlanıyormuş, treni bekliyormuş gibi. Sonra yeşil duman hemen geliyor bir çok yer yeşil duman. Duman en son bana doğru geliyor, istasyonun en sonunda ben varım. Karşımda o yapılardan birinin duvarına asılmış bir ayna var. Dumanın geldiği her yer gri, siyah-beyaz oluyor. Sonra duman içinde siyah beyaz bir şekilde kendimi 2 saniyede yaşlanırken görüyorum ve uyandım.

Açıkçası korktum. Bunları daha önce gördüğüme eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...